prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Profi Autoservis Trnava, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48251151aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 08. 201511 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
48 548 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Profi Autoservis Trnava, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48251151
daňové identifikačné číslo
2120112786
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120112786
Sídlo
103, 900 68 Plavecký Štvrtok, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 08. 2015
V registri
11 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 162911/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
918200
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 08. 2015—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 08. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti cestnej dopravy14. 08. 2015—
sťahovacie služby14. 08. 2015—
kuriérske služby14. 08. 2015—
skladovanie14. 08. 2015—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom14. 08. 2015—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov14. 08. 2015—
vykonávanie odťahovej služby14. 08. 2015—
prenájom dopravných prostriedkov (pozemných, vodných, vzdušných)14. 08. 2015—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel20. 04. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva02. 12. 2022—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba02. 12. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov02. 12. 2022—
Dizajnérske činnosti02. 12. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120112786: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120112786: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120112786IČ DPH SK2120112786Obdobia daňových registráciíDIČ 2120112786: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120112786: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120112786IČ DPH SK2120112786Obdobia daňových registráciíDIČ 2120112786: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120112786: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120112786IČ DPH SK2120112786
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212011278611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2018
daňové identifikačné číslo212011278610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 21. 11. 2023, rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 21. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 22. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 21. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 22. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 21. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 22. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 21. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 22. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 22. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prehĺbila stratu na −17 718 € a tržby bez zmeny na 48,5 tisíc eur.

Tržby

48 548 €

▼ 0,1 %

Výsledok hospodárenia

−17 718 €

▼ 1 400,3 %

Aktíva

28 889 €

▼ 15,8 %

Vlastné imanie

−13 636 €

▼ 434,1 %

Zadlženosť

147,2 %

Hrubá marža

−36,5 %

Čistá marža

−36,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 0 €. 2017: tržby 938 €. 2018: tržby 23 076 €. 2019: tržby 48 583 €. 2020: tržby 48 548 €.50 tis.25 tis.0093823,1 tis.48,6 tis.48,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 0 €. 2017: tržby 938 €. 2018: tržby 23 076 €. 2019: tržby 48 583 €. 2020: tržby 48 548 €.50 tis.25 tis.0093823,1 tis.48,6 tis.48,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 0 €. 2017: tržby 938 €. 2018: tržby 23 076 €. 2019: tržby 48 583 €. 2020: tržby 48 548 €.50 tis.25 tis.00201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −569 €. 2017: výsledok hospodárenia 397 €. 2018: výsledok hospodárenia −16 687 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 181 €. 2020: výsledok hospodárenia −17 718 €.5000−20 tis.−569+397−16,7 tis.−1,2 tis.−17,7 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −569 €. 2017: výsledok hospodárenia 397 €. 2018: výsledok hospodárenia −16 687 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 181 €. 2020: výsledok hospodárenia −17 718 €.5000−20 tis.−569+397−16,7 tis.−1,2 tis.−17,7 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −569 €. 2017: výsledok hospodárenia 397 €. 2018: výsledok hospodárenia −16 687 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 181 €. 2020: výsledok hospodárenia −17 718 €.5000−20 tis.−569201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 5 490 €, vlastné imanie 4 866 €. 2017: aktíva 5 882 €, vlastné imanie 5 263 €. 2018: aktíva 7 585 €, vlastné imanie −11 425 €. 2019: aktíva 34 291 €, vlastné imanie 4 082 €. 2020: aktíva 28 889 €, vlastné imanie −13 636 €.50 tis.0−20 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 5 490 €, vlastné imanie 4 866 €. 2017: aktíva 5 882 €, vlastné imanie 5 263 €. 2018: aktíva 7 585 €, vlastné imanie −11 425 €. 2019: aktíva 34 291 €, vlastné imanie 4 082 €. 2020: aktíva 28 889 €, vlastné imanie −13 636 €.50 tis.0−20 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 5 490 €, vlastné imanie 4 866 €. 2017: aktíva 5 882 €, vlastné imanie 5 263 €. 2018: aktíva 7 585 €, vlastné imanie −11 425 €. 2019: aktíva 34 291 €, vlastné imanie 4 082 €. 2020: aktíva 28 889 €, vlastné imanie −13 636 €.50 tis.0−20 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 490 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 €, finančné účty 5 872 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 242 €, finančné účty 3 343 €. 2019: dlhodobý majetok 22 126 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 658 €, finančné účty 4 507 €. 2020: dlhodobý majetok 22 126 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 024 €, finančné účty 2 739 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 490 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 €, finančné účty 5 872 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 242 €, finančné účty 3 343 €. 2019: dlhodobý majetok 22 126 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 658 €, finančné účty 4 507 €. 2020: dlhodobý majetok 22 126 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 024 €, finančné účty 2 739 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 490 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 €, finančné účty 5 872 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 242 €, finančné účty 3 343 €. 2019: dlhodobý majetok 22 126 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 658 €, finančné účty 4 507 €. 2020: dlhodobý majetok 22 126 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 024 €, finančné účty 2 739 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 4 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 624 €. 2017: vlastné imanie 5 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 619 €. 2018: vlastné imanie −11 425 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 010 €. 2019: vlastné imanie 4 082 €, dlhodobé záväzky 16 213 €, krátkodobé záväzky 13 996 €. 2020: vlastné imanie −13 636 €, dlhodobé záväzky 14 178 €, krátkodobé záväzky 28 347 €.50 tis.0−20 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 4 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 624 €. 2017: vlastné imanie 5 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 619 €. 2018: vlastné imanie −11 425 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 010 €. 2019: vlastné imanie 4 082 €, dlhodobé záväzky 16 213 €, krátkodobé záväzky 13 996 €. 2020: vlastné imanie −13 636 €, dlhodobé záväzky 14 178 €, krátkodobé záväzky 28 347 €.50 tis.0−20 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 4 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 624 €. 2017: vlastné imanie 5 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 619 €. 2018: vlastné imanie −11 425 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 010 €. 2019: vlastné imanie 4 082 €, dlhodobé záväzky 16 213 €, krátkodobé záväzky 13 996 €. 2020: vlastné imanie −13 636 €, dlhodobé záväzky 14 178 €, krátkodobé záväzky 28 347 €.50 tis.0−20 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.500250048048000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.500250048048000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.500250048048000020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby093823,1 tis.48,6 tis.48,5 tis.
Výsledok hospodárenia−569397−16,7 tis.−1,2 tis.−17,7 tis.
Aktíva5,5 tis.5,9 tis.7,6 tis.34,3 tis.28,9 tis.
Vlastné imanie4,9 tis.5,3 tis.−11,4 tis.4,1 tis.−13,6 tis.
Daň z príjmu480480000
Zadlženosť11,4 %10,5 %250,6 %88,1 %147,2 %

aj 08/2015 — 12/2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
48,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,7 tis.
Aktíva
28,9 tis.
Vlastné imanie
−13,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
147,2 %

2019

Tržby
48,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
34,3 tis.
Vlastné imanie
4,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,1 %

2018

Tržby
23,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,7 tis.
Aktíva
7,6 tis.
Vlastné imanie
−11,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
250,6 %

2017

Tržby
938
Výsledok hospodárenia
397
Aktíva
5,9 tis.
Vlastné imanie
5,3 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
10,5 %

2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−569
Aktíva
5,5 tis.
Vlastné imanie
4,9 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
11,4 %

aj 08/2015 — 12/2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API