prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

MEANS & WIN s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 48222411aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 07. 201511 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MEANS & WIN s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
48222411
daňové identifikačné číslo
2120102985
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120102985
Sídlo
Orechová 95, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 07. 2015
V registri
11 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 105371/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
848771
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 07. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb24. 07. 2015—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 07. 2015—
prieskum trhu a verejnej mienky24. 07. 2015—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti24. 07. 2015—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí24. 07. 2015—
reklamné a marketingové služby24. 07. 2015—
administratívne služby24. 07. 2015—
počítačové služby24. 07. 2015—
prenájom hnuteľných vecí24. 07. 2015—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom24. 07. 2015—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien24. 07. 2015—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla24. 07. 2015—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností24. 07. 2015—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu24. 07. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu02. 04. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120102985: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120102985: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120102985IČ DPH SK2120102985Obdobia daňových registráciíDIČ 2120102985: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120102985: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120102985IČ DPH SK2120102985Obdobia daňových registráciíDIČ 2120102985: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120102985: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120102985IČ DPH SK2120102985
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212010298511. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2017
daňové identifikačné číslo212010298510. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −1 132 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−1 132 €

▼ 261,7 %

Aktíva

32 302 €

bez zmeny

Vlastné imanie

5 419 €

▼ 17,3 %

Zadlženosť

83,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 33 903 €. 2022: tržby 30 226 €. 2023: tržby 32 109 €. 2024: tržby 3 761 €. 2025: tržby 0 €.50 tis.25 tis.033,9 tis.30,2 tis.32,1 tis.3,8 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 33 903 €. 2022: tržby 30 226 €. 2023: tržby 32 109 €. 2024: tržby 3 761 €. 2025: tržby 0 €.50 tis.25 tis.033,9 tis.30,2 tis.32,1 tis.3,8 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 33 903 €. 2022: tržby 30 226 €. 2023: tržby 32 109 €. 2024: tržby 3 761 €. 2025: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −520 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 598 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 805 €. 2024: výsledok hospodárenia 700 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 132 €.5 tis.0−2 tis.−520−1,6 tis.+2,8 tis.+700−1,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −520 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 598 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 805 €. 2024: výsledok hospodárenia 700 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 132 €.5 tis.0−2 tis.−520−1,6 tis.+2,8 tis.+700−1,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −520 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 598 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 805 €. 2024: výsledok hospodárenia 700 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 132 €.5 tis.0−2 tis.−520202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 19 136 €, vlastné imanie 853 €. 2022: aktíva 20 474 €, vlastné imanie 3 046 €. 2023: aktíva 28 671 €, vlastné imanie 5 851 €. 2024: aktíva 32 303 €, vlastné imanie 6 551 €. 2025: aktíva 32 302 €, vlastné imanie 5 419 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 19 136 €, vlastné imanie 853 €. 2022: aktíva 20 474 €, vlastné imanie 3 046 €. 2023: aktíva 28 671 €, vlastné imanie 5 851 €. 2024: aktíva 32 303 €, vlastné imanie 6 551 €. 2025: aktíva 32 302 €, vlastné imanie 5 419 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 19 136 €, vlastné imanie 853 €. 2022: aktíva 20 474 €, vlastné imanie 3 046 €. 2023: aktíva 28 671 €, vlastné imanie 5 851 €. 2024: aktíva 32 303 €, vlastné imanie 6 551 €. 2025: aktíva 32 302 €, vlastné imanie 5 419 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 060 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 €, finančné účty 13 036 €. 2022: dlhodobý majetok 5 535 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 €, finančné účty 14 779 €. 2023: dlhodobý majetok 5 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 €, finančné účty 22 975 €. 2024: dlhodobý majetok 5 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 673 €, finančné účty 22 094 €. 2025: dlhodobý majetok 5 535 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 673 €, finančné účty 22 094 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 060 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 €, finančné účty 13 036 €. 2022: dlhodobý majetok 5 535 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 €, finančné účty 14 779 €. 2023: dlhodobý majetok 5 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 €, finančné účty 22 975 €. 2024: dlhodobý majetok 5 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 673 €, finančné účty 22 094 €. 2025: dlhodobý majetok 5 535 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 673 €, finančné účty 22 094 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 060 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 €, finančné účty 13 036 €. 2022: dlhodobý majetok 5 535 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 €, finančné účty 14 779 €. 2023: dlhodobý majetok 5 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 €, finančné účty 22 975 €. 2024: dlhodobý majetok 5 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 673 €, finančné účty 22 094 €. 2025: dlhodobý majetok 5 535 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 673 €, finančné účty 22 094 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 853 €, dlhodobé záväzky 3 680 €, krátkodobé záväzky 14 603 €. 2022: vlastné imanie 3 046 €, dlhodobé záväzky 3 679 €, krátkodobé záväzky 13 749 €. 2023: vlastné imanie 5 851 €, dlhodobé záväzky 3 679 €, krátkodobé záväzky 19 141 €. 2024: vlastné imanie 6 551 €, dlhodobé záväzky 3 679 €, krátkodobé záväzky 22 073 €. 2025: vlastné imanie 5 419 €, dlhodobé záväzky 3 679 €, krátkodobé záväzky 23 204 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 853 €, dlhodobé záväzky 3 680 €, krátkodobé záväzky 14 603 €. 2022: vlastné imanie 3 046 €, dlhodobé záväzky 3 679 €, krátkodobé záväzky 13 749 €. 2023: vlastné imanie 5 851 €, dlhodobé záväzky 3 679 €, krátkodobé záväzky 19 141 €. 2024: vlastné imanie 6 551 €, dlhodobé záväzky 3 679 €, krátkodobé záväzky 22 073 €. 2025: vlastné imanie 5 419 €, dlhodobé záväzky 3 679 €, krátkodobé záväzky 23 204 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 853 €, dlhodobé záväzky 3 680 €, krátkodobé záväzky 14 603 €. 2022: vlastné imanie 3 046 €, dlhodobé záväzky 3 679 €, krátkodobé záväzky 13 749 €. 2023: vlastné imanie 5 851 €, dlhodobé záväzky 3 679 €, krátkodobé záväzky 19 141 €. 2024: vlastné imanie 6 551 €, dlhodobé záväzky 3 679 €, krátkodobé záväzky 22 073 €. 2025: vlastné imanie 5 419 €, dlhodobé záväzky 3 679 €, krátkodobé záväzky 23 204 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 325 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000032534034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 325 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000032534034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 325 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000032534034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby33,9 tis.30,2 tis.32,1 tis.3,8 tis.0
Výsledok hospodárenia−520−1,6 tis.2,8 tis.700−1,1 tis.
Aktíva19,1 tis.20,5 tis.28,7 tis.32,3 tis.32,3 tis.
Vlastné imanie8533 tis.5,9 tis.6,6 tis.5,4 tis.
Daň z príjmu00325340340
Zadlženosť95,5 %85,1 %79,6 %79,7 %83,2 %

aj 07/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
32,3 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
83,2 %

2024

Tržby
3,8 tis.
Výsledok hospodárenia
700
Aktíva
32,3 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
79,7 %

2023

Tržby
32,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,8 tis.
Aktíva
28,7 tis.
Vlastné imanie
5,9 tis.
Daň z príjmu
325
Zadlženosť
79,6 %

2022

Tržby
30,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
20,5 tis.
Vlastné imanie
3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,1 %

2021

Tržby
33,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−520
Aktíva
19,1 tis.
Vlastné imanie
853
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,5 %

aj 07/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API