prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Sandbox Motorsports s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48217549aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 06. 201511 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Sandbox Motorsports s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48217549
daňové identifikačné číslo
2120096044
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 6, 040 11 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 06. 2015
V registri
11 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 55865/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
375407
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb25. 06. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu25. 06. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby25. 06. 2015—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 06. 2015—
Administratívne služby25. 06. 2015—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov25. 06. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 06. 2015—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom25. 06. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 06. 2015—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla25. 06. 2015—
Počítačové služby25. 06. 2015—
Vydavateľská činnosť25. 06. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla25. 06. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí25. 06. 2015—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom25. 06. 2015—
Vedenie účtovníctva25. 06. 2015—
Reklamné a marketingové služby25. 06. 2015—
Prieskum trhu a verejnej mienky25. 06. 2015—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí25. 06. 2015—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá25. 06. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120096044: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120096044Obdobia daňových registráciíDIČ 2120096044: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120096044Obdobia daňových registráciíDIČ 2120096044: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120096044
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212009604410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 06. 09. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 5 114 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

5 114 €

▲ 122,3 %

Aktíva

25 988 €

▼ 81,4 %

Vlastné imanie

10 114 €

▲ 105,9 %

Zadlženosť

61,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 933 645 €. 2019: tržby 175 565 €. 2020: tržby 487 100 €. 2021: tržby 44 550 €. 2022: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0933,6 tis.175,6 tis.487,1 tis.44,5 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 933 645 €. 2019: tržby 175 565 €. 2020: tržby 487 100 €. 2021: tržby 44 550 €. 2022: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0933,6 tis.175,6 tis.487,1 tis.44,5 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 933 645 €. 2019: tržby 175 565 €. 2020: tržby 487 100 €. 2021: tržby 44 550 €. 2022: tržby 0 €.1 mil.500 tis.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 184 393 €. 2019: výsledok hospodárenia 114 589 €. 2020: výsledok hospodárenia −451 381 €. 2021: výsledok hospodárenia −22 948 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 114 €.200 tis.0−500 tis.+184,4 tis.+114,6 tis.−451,4 tis.−22,9 tis.+5,1 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 184 393 €. 2019: výsledok hospodárenia 114 589 €. 2020: výsledok hospodárenia −451 381 €. 2021: výsledok hospodárenia −22 948 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 114 €.200 tis.0−500 tis.+5,1 tis.201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 184 393 €. 2019: výsledok hospodárenia 114 589 €. 2020: výsledok hospodárenia −451 381 €. 2021: výsledok hospodárenia −22 948 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 114 €.200 tis.0−500 tis.20192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 1 369 265 €, vlastné imanie 189 393 €. 2019: aktíva 1 901 905 €, vlastné imanie 303 982 €. 2020: aktíva 1 004 802 €, vlastné imanie −147 398 €. 2021: aktíva 139 702 €, vlastné imanie −172 013 €. 2022: aktíva 25 988 €, vlastné imanie 10 114 €.2 mil.0−200 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 1 369 265 €, vlastné imanie 189 393 €. 2019: aktíva 1 901 905 €, vlastné imanie 303 982 €. 2020: aktíva 1 004 802 €, vlastné imanie −147 398 €. 2021: aktíva 139 702 €, vlastné imanie −172 013 €. 2022: aktíva 25 988 €, vlastné imanie 10 114 €.2 mil.0−200 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 1 369 265 €, vlastné imanie 189 393 €. 2019: aktíva 1 901 905 €, vlastné imanie 303 982 €. 2020: aktíva 1 004 802 €, vlastné imanie −147 398 €. 2021: aktíva 139 702 €, vlastné imanie −172 013 €. 2022: aktíva 25 988 €, vlastné imanie 10 114 €.2 mil.0−200 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 238 061 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 229 €, finančné účty 40 527 €. 2019: dlhodobý majetok 325 069 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 310 914 €, finančné účty 262 742 €. 2020: dlhodobý majetok 2 089 €, zásoby 42 450 €, pohľadávky 850 193 €, finančné účty 110 070 €. 2021: dlhodobý majetok 695 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 802 €, finančné účty 92 205 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 247 €, finančné účty 25 741 €.2 mil.1 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 238 061 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 229 €, finančné účty 40 527 €. 2019: dlhodobý majetok 325 069 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 310 914 €, finančné účty 262 742 €. 2020: dlhodobý majetok 2 089 €, zásoby 42 450 €, pohľadávky 850 193 €, finančné účty 110 070 €. 2021: dlhodobý majetok 695 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 802 €, finančné účty 92 205 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 247 €, finančné účty 25 741 €.2 mil.1 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 238 061 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 229 €, finančné účty 40 527 €. 2019: dlhodobý majetok 325 069 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 310 914 €, finančné účty 262 742 €. 2020: dlhodobý majetok 2 089 €, zásoby 42 450 €, pohľadávky 850 193 €, finančné účty 110 070 €. 2021: dlhodobý majetok 695 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 802 €, finančné účty 92 205 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 247 €, finančné účty 25 741 €.2 mil.1 mil.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 189 393 €, dlhodobé záväzky 921 102 €, krátkodobé záväzky 258 770 €. 2019: vlastné imanie 303 982 €, dlhodobé záväzky 79 471 €, krátkodobé záväzky 1 518 452 €. 2020: vlastné imanie −147 398 €, dlhodobé záväzky 61 802 €, krátkodobé záväzky 1 090 398 €. 2021: vlastné imanie −172 013 €, dlhodobé záväzky 61 802 €, krátkodobé záväzky 249 913 €. 2022: vlastné imanie 10 114 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 874 €.2 mil.0−200 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 189 393 €, dlhodobé záväzky 921 102 €, krátkodobé záväzky 258 770 €. 2019: vlastné imanie 303 982 €, dlhodobé záväzky 79 471 €, krátkodobé záväzky 1 518 452 €. 2020: vlastné imanie −147 398 €, dlhodobé záväzky 61 802 €, krátkodobé záväzky 1 090 398 €. 2021: vlastné imanie −172 013 €, dlhodobé záväzky 61 802 €, krátkodobé záväzky 249 913 €. 2022: vlastné imanie 10 114 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 874 €.2 mil.0−200 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 189 393 €, dlhodobé záväzky 921 102 €, krátkodobé záväzky 258 770 €. 2019: vlastné imanie 303 982 €, dlhodobé záväzky 79 471 €, krátkodobé záväzky 1 518 452 €. 2020: vlastné imanie −147 398 €, dlhodobé záväzky 61 802 €, krátkodobé záväzky 1 090 398 €. 2021: vlastné imanie −172 013 €, dlhodobé záväzky 61 802 €, krátkodobé záväzky 249 913 €. 2022: vlastné imanie 10 114 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 874 €.2 mil.0−200 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 54 073 €. 2019: daň z príjmu 65 183 €. 2020: daň z príjmu 25 690 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.100 tis.50 tis.054,1 tis.65,2 tis.25,7 tis.0020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 54 073 €. 2019: daň z príjmu 65 183 €. 2020: daň z príjmu 25 690 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.100 tis.50 tis.054,1 tis.65,2 tis.25,7 tis.0020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 54 073 €. 2019: daň z príjmu 65 183 €. 2020: daň z príjmu 25 690 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.100 tis.50 tis.00201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby933,6 tis.175,6 tis.487,1 tis.44,5 tis.0
Výsledok hospodárenia184,4 tis.114,6 tis.−451,4 tis.−22,9 tis.5,1 tis.
Aktíva1,37 mil.1,9 mil.1 mil.139,7 tis.26 tis.
Vlastné imanie189,4 tis.304 tis.−147,4 tis.−172 tis.10,1 tis.
Daň z príjmu54,1 tis.65,2 tis.25,7 tis.00
Zadlženosť86,2 %84,0 %114,7 %223,1 %61,1 %

aj 06/2015 — 12/2015–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
5,1 tis.
Aktíva
26 tis.
Vlastné imanie
10,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
61,1 %

2021

Tržby
44,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,9 tis.
Aktíva
139,7 tis.
Vlastné imanie
−172 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
223,1 %

2020

Tržby
487,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−451,4 tis.
Aktíva
1 mil.
Vlastné imanie
−147,4 tis.
Daň z príjmu
25,7 tis.
Zadlženosť
114,7 %

2019

Tržby
175,6 tis.
Výsledok hospodárenia
114,6 tis.
Aktíva
1,9 mil.
Vlastné imanie
304 tis.
Daň z príjmu
65,2 tis.
Zadlženosť
84,0 %

2018

Tržby
933,6 tis.
Výsledok hospodárenia
184,4 tis.
Aktíva
1,37 mil.
Vlastné imanie
189,4 tis.
Daň z príjmu
54,1 tis.
Zadlženosť
86,2 %

aj 06/2015 — 12/2015–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API