Súhrn
- Vznik
- 24. 07. 201511 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 391 367 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GasOil Technology a.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 48212491
- daňové identifikačné číslo
- 2120104261
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120104261
- Sídlo
- Námestie svätého Egídia 40/93, 05801 Poprad, Slovenská republika
- Územie
- Popradokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 24. 07. 2015
- V registri
- 11 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sa, vložka č. 10495/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 776243
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prípravné práce k realizácii stavby | 24. 07. 2015 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 24. 07. 2015 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 24. 07. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 24. 07. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 24. 07. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 24. 07. 2015 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 24. 07. 2015 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 24. 07. 2015 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 24. 07. 2015 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 24. 07. 2015 | — |
| Počítačové služby | 24. 07. 2015 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 24. 07. 2015 | — |
| Vydavateľská činnosť | 24. 07. 2015 | — |
| Administratívne služby | 24. 07. 2015 | — |
| Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 24. 07. 2015 | — |
| Vedenie účtovníctva | 24. 07. 2015 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 24. 07. 2015 | — |
| Komplexné architektonické a inžinierske služby a súvisiace technické poradenstvo v kategórii inžinierske stavby | 07. 10. 2015 | — |
| Činnosť autorizovaného inžiniera pre konštrukciu pozemných stavieb | 07. 10. 2015 | — |
| Činnosť autorizovaného inžiniera pre technické, technologické a energetické vybavenie stavieb | 07. 10. 2015 | — |
| Činnosť projektanta, ktorý projektuje a navrhuje objekty, zariadenia a práce, ktoré sú súčasťou banskej činnosti alebo činnosti vykonávanej banským spôsobom | 07. 10. 2015 | — |
| činnosť autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii statika stavieb | 24. 10. 2017 | — |
| Výkon činnosti stavebného dozoru | 19. 04. 2019 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 28. 07. 2017
- Oprávnená osoba
- Beňo & partners advokátska kancelária, s.r.o. · od 28. 07. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120104261 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 07. 10. 2015 |
| daňové identifikačné číslo | 2120104261 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −157 078 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 1,39 mil. €.
Tržby
1 391 367 €
▲ 1,8 %Výsledok hospodárenia
−157 078 €
▲ 56,7 %Aktíva
249 728 €
▼ 14,2 %Vlastné imanie
−616 869 €
▼ 34,2 %Zadlženosť
347,0 %
Hrubá marža
−11,0 %
Čistá marža
−11,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,84 mil. | 1,93 mil. | 1,65 mil. | 1,37 mil. | 1,39 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 125,2 tis. | −166,7 tis. | −355,6 tis. | −362,7 tis. | −157,1 tis. |
| Aktíva | 1,04 mil. | 978,9 tis. | 397,3 tis. | 291,1 tis. | 249,7 tis. |
| Vlastné imanie | 425,2 tis. | 258,5 tis. | −97,1 tis. | −459,8 tis. | −616,9 tis. |
| Daň z príjmu | 51,2 tis. | 379 | 0 | 3,8 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 59,0 % | 73,6 % | 124,4 % | 257,9 % | 347,0 % |
aj 07/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,39 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −157,1 tis.
- Aktíva
- 249,7 tis.
- Vlastné imanie
- −616,9 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 347,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,37 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −362,7 tis.
- Aktíva
- 291,1 tis.
- Vlastné imanie
- −459,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 257,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,65 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −355,6 tis.
- Aktíva
- 397,3 tis.
- Vlastné imanie
- −97,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 124,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,93 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −166,7 tis.
- Aktíva
- 978,9 tis.
- Vlastné imanie
- 258,5 tis.
- Daň z príjmu
- 379
- Zadlženosť
- 73,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 2,84 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 125,2 tis.
- Aktíva
- 1,04 mil.
- Vlastné imanie
- 425,2 tis.
- Daň z príjmu
- 51,2 tis.
- Zadlženosť
- 59,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 07/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).