prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

LUMATEK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48193836aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 06. 201511 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
237 294 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LUMATEK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48193836
daňové identifikačné číslo
2120080600
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kutnohorská 2219/2, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 06. 2015
V registri
11 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 37470/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
865966
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 06. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu09. 06. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb09. 06. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby09. 06. 2015—
Čistiace a upratovacie služby09. 06. 2015—
Reklamné a marketingové služby09. 06. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov09. 06. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípo-jného vozidla09. 06. 2015—
Vykonávanie odťahovej služby09. 06. 2015—
Sťahovacie služby09. 06. 2015—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 06. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí09. 06. 2015—
Administratívne služby09. 06. 2015—
Počítačové služby09. 06. 2015—
Výroba a montáž tieniacej techniky09. 06. 2015—
Prípravné práce k realizácii stavby09. 06. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 06. 2015—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov09. 06. 2015—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu09. 06. 2015—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom09. 06. 2015—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení09. 06. 2015—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí09. 06. 2015—
Prevádzkovanie športových zariadení09. 06. 2015—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu09. 06. 2015—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu09. 06. 2015—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach09. 06. 2015—
Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3 – bodovým uzamykacím mechanizmom09. 06. 2015—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m09. 06. 2015—
Kopanie studní09. 06. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120080600: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120080600Obdobia daňových registráciíDIČ 2120080600: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120080600Obdobia daňových registráciíDIČ 2120080600: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120080600
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212008060010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼69 % na 339 € a zvýšila tržby o ▲41 % na 237,3 tisíc eur.

Tržby

237 294 €

▲ 40,5 %

Výsledok hospodárenia

339 €

▼ 68,8 %

Aktíva

65 919 €

▲ 31,0 %

Vlastné imanie

6 747 €

▲ 2,4 %

Zadlženosť

89,8 %

Hrubá marža

0,9 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 180 202 €. 2021: tržby 183 785 €. 2022: tržby 365 343 €. 2023: tržby 168 847 €. 2024: tržby 237 294 €.500 tis.250 tis.0180,2 tis.183,8 tis.365,3 tis.168,8 tis.237,3 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 180 202 €. 2021: tržby 183 785 €. 2022: tržby 365 343 €. 2023: tržby 168 847 €. 2024: tržby 237 294 €.500 tis.250 tis.0180,2 tis.183,8 tis.365,3 tis.168,8 tis.237,3 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 180 202 €. 2021: tržby 183 785 €. 2022: tržby 365 343 €. 2023: tržby 168 847 €. 2024: tržby 237 294 €.500 tis.250 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −5 251 €. 2021: výsledok hospodárenia 800 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 444 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 087 €. 2024: výsledok hospodárenia 339 €.2 tis.0−10 tis.−5,3 tis.+800+1,4 tis.+1,1 tis.+33920202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −5 251 €. 2021: výsledok hospodárenia 800 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 444 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 087 €. 2024: výsledok hospodárenia 339 €.2 tis.0−10 tis.−5,3 tis.+800+1,4 tis.+1,1 tis.+33920202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −5 251 €. 2021: výsledok hospodárenia 800 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 444 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 087 €. 2024: výsledok hospodárenia 339 €.2 tis.0−10 tis.+339202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 39 612 €, vlastné imanie 3 467 €. 2021: aktíva 41 781 €, vlastné imanie 3 798 €. 2022: aktíva 38 948 €, vlastné imanie 5 233 €. 2023: aktíva 50 336 €, vlastné imanie 6 590 €. 2024: aktíva 65 919 €, vlastné imanie 6 747 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 39 612 €, vlastné imanie 3 467 €. 2021: aktíva 41 781 €, vlastné imanie 3 798 €. 2022: aktíva 38 948 €, vlastné imanie 5 233 €. 2023: aktíva 50 336 €, vlastné imanie 6 590 €. 2024: aktíva 65 919 €, vlastné imanie 6 747 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 39 612 €, vlastné imanie 3 467 €. 2021: aktíva 41 781 €, vlastné imanie 3 798 €. 2022: aktíva 38 948 €, vlastné imanie 5 233 €. 2023: aktíva 50 336 €, vlastné imanie 6 590 €. 2024: aktíva 65 919 €, vlastné imanie 6 747 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 16 927 €, zásoby 6 035 €, pohľadávky 8 258 €, finančné účty 8 392 €. 2021: dlhodobý majetok 11 429 €, zásoby 3 652 €, pohľadávky 17 660 €, finančné účty 9 040 €. 2022: dlhodobý majetok 6 542 €, zásoby 10 542 €, pohľadávky 15 043 €, finančné účty 6 821 €. 2023: dlhodobý majetok 1 406 €, zásoby 3 003 €, pohľadávky 6 034 €, finančné účty 39 893 €. 2024: dlhodobý majetok 54 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 723 €, finančné účty −1 179 €.100 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 16 927 €, zásoby 6 035 €, pohľadávky 8 258 €, finančné účty 8 392 €. 2021: dlhodobý majetok 11 429 €, zásoby 3 652 €, pohľadávky 17 660 €, finančné účty 9 040 €. 2022: dlhodobý majetok 6 542 €, zásoby 10 542 €, pohľadávky 15 043 €, finančné účty 6 821 €. 2023: dlhodobý majetok 1 406 €, zásoby 3 003 €, pohľadávky 6 034 €, finančné účty 39 893 €. 2024: dlhodobý majetok 54 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 723 €, finančné účty −1 179 €.100 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 16 927 €, zásoby 6 035 €, pohľadávky 8 258 €, finančné účty 8 392 €. 2021: dlhodobý majetok 11 429 €, zásoby 3 652 €, pohľadávky 17 660 €, finančné účty 9 040 €. 2022: dlhodobý majetok 6 542 €, zásoby 10 542 €, pohľadávky 15 043 €, finančné účty 6 821 €. 2023: dlhodobý majetok 1 406 €, zásoby 3 003 €, pohľadávky 6 034 €, finančné účty 39 893 €. 2024: dlhodobý majetok 54 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 723 €, finančné účty −1 179 €.100 tis.0−2 tis.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 3 467 €, dlhodobé záväzky 17 645 €, krátkodobé záväzky 18 500 €. 2021: vlastné imanie 3 798 €, dlhodobé záväzky 9 936 €, krátkodobé záväzky 28 047 €. 2022: vlastné imanie 5 233 €, dlhodobé záväzky 4 098 €, krátkodobé záväzky 29 617 €. 2023: vlastné imanie 6 590 €, dlhodobé záväzky 11 196 €, krátkodobé záväzky 32 550 €. 2024: vlastné imanie 6 747 €, dlhodobé záväzky 19 048 €, krátkodobé záväzky 40 124 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 3 467 €, dlhodobé záväzky 17 645 €, krátkodobé záväzky 18 500 €. 2021: vlastné imanie 3 798 €, dlhodobé záväzky 9 936 €, krátkodobé záväzky 28 047 €. 2022: vlastné imanie 5 233 €, dlhodobé záväzky 4 098 €, krátkodobé záväzky 29 617 €. 2023: vlastné imanie 6 590 €, dlhodobé záväzky 11 196 €, krátkodobé záväzky 32 550 €. 2024: vlastné imanie 6 747 €, dlhodobé záväzky 19 048 €, krátkodobé záväzky 40 124 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 3 467 €, dlhodobé záväzky 17 645 €, krátkodobé záväzky 18 500 €. 2021: vlastné imanie 3 798 €, dlhodobé záväzky 9 936 €, krátkodobé záväzky 28 047 €. 2022: vlastné imanie 5 233 €, dlhodobé záväzky 4 098 €, krátkodobé záväzky 29 617 €. 2023: vlastné imanie 6 590 €, dlhodobé záväzky 11 196 €, krátkodobé záväzky 32 550 €. 2024: vlastné imanie 6 747 €, dlhodobé záväzky 19 048 €, krátkodobé záväzky 40 124 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 362 €. 2021: daň z príjmu 340 €. 2022: daň z príjmu 384 €. 2023: daň z príjmu 297 €. 2024: daň z príjmu 1 720 €.2 tis.1 tis.03623403842971,7 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 362 €. 2021: daň z príjmu 340 €. 2022: daň z príjmu 384 €. 2023: daň z príjmu 297 €. 2024: daň z príjmu 1 720 €.2 tis.1 tis.03623403842971,7 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 362 €. 2021: daň z príjmu 340 €. 2022: daň z príjmu 384 €. 2023: daň z príjmu 297 €. 2024: daň z príjmu 1 720 €.2 tis.1 tis.0362384202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby180,2 tis.183,8 tis.365,3 tis.168,8 tis.237,3 tis.
Výsledok hospodárenia−5,3 tis.8001,4 tis.1,1 tis.339
Aktíva39,6 tis.41,8 tis.38,9 tis.50,3 tis.65,9 tis.
Vlastné imanie3,5 tis.3,8 tis.5,2 tis.6,6 tis.6,7 tis.
Daň z príjmu3623403842971,7 tis.
Zadlženosť91,2 %90,9 %86,6 %86,9 %89,8 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
237,3 tis.
Výsledok hospodárenia
339
Aktíva
65,9 tis.
Vlastné imanie
6,7 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
89,8 %

2023

Tržby
168,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
50,3 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
297
Zadlženosť
86,9 %

2022

Tržby
365,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
38,9 tis.
Vlastné imanie
5,2 tis.
Daň z príjmu
384
Zadlženosť
86,6 %

2021

Tržby
183,8 tis.
Výsledok hospodárenia
800
Aktíva
41,8 tis.
Vlastné imanie
3,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
90,9 %

2020

Tržby
180,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,3 tis.
Aktíva
39,6 tis.
Vlastné imanie
3,5 tis.
Daň z príjmu
362
Zadlženosť
91,2 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API