prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

CUSTOM IT s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 48192210aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 06. 201511 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
20 635 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CUSTOM IT s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
48192210
daňové identifikačné číslo
2120086727
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120086727
Sídlo
Ulica Jozefa Adamca 9983/24, 91701 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 06. 2015
V registri
11 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 61525/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
816253
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť20. 06. 2015—
Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb20. 06. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb20. 06. 2015—
Poskytovanie sociálnych služieb20. 06. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov17. 12. 2025—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky17. 12. 2025—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 12. 2025—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov17. 12. 2025—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí17. 12. 2025—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 12. 2025—
Čistiace a upratovacie služby17. 12. 2025—
Mimoškolská vzdelávacia činnosť17. 12. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120086727: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120086727: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120086727IČ DPH SK2120086727Obdobia daňových registráciíDIČ 2120086727: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120086727: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120086727IČ DPH SK2120086727Obdobia daňových registráciíDIČ 2120086727: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120086727: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120086727IČ DPH SK2120086727
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212008672711. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 11. 2025
daňové identifikačné číslo212008672710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲1 016 % na 1 796 € a zvýšila tržby o ▲118 % na 20,6 tisíc eur.

Tržby

20 635 €

▲ 118,0 %

Výsledok hospodárenia

1 796 €

▲ 1 015,5 %

Aktíva

14 696 €

▲ 24,3 %

Vlastné imanie

11 204 €

▲ 26,2 %

Zadlženosť

23,8 %

Hrubá marža

10,4 %

Čistá marža

8,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 26 918 €. 2021: tržby 17 286 €. 2022: tržby 1 890 €. 2023: tržby 9 466 €. 2024: tržby 20 635 €.50 tis.25 tis.026,9 tis.17,3 tis.1,9 tis.9,5 tis.20,6 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 26 918 €. 2021: tržby 17 286 €. 2022: tržby 1 890 €. 2023: tržby 9 466 €. 2024: tržby 20 635 €.50 tis.25 tis.026,9 tis.17,3 tis.1,9 tis.9,5 tis.20,6 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 26 918 €. 2021: tržby 17 286 €. 2022: tržby 1 890 €. 2023: tržby 9 466 €. 2024: tržby 20 635 €.50 tis.25 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 265 €. 2021: výsledok hospodárenia 232 €. 2022: výsledok hospodárenia 218 €. 2023: výsledok hospodárenia 161 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 796 €.2 tis.1 tis.0+265+232+218+161+1,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 265 €. 2021: výsledok hospodárenia 232 €. 2022: výsledok hospodárenia 218 €. 2023: výsledok hospodárenia 161 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 796 €.2 tis.1 tis.0+265+232+218+161+1,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 265 €. 2021: výsledok hospodárenia 232 €. 2022: výsledok hospodárenia 218 €. 2023: výsledok hospodárenia 161 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 796 €.2 tis.1 tis.0+265+218202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 10 411 €, vlastné imanie 8 265 €. 2021: aktíva 8 969 €, vlastné imanie 8 497 €. 2022: aktíva 9 181 €, vlastné imanie 8 718 €. 2023: aktíva 11 819 €, vlastné imanie 8 878 €. 2024: aktíva 14 696 €, vlastné imanie 11 204 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 10 411 €, vlastné imanie 8 265 €. 2021: aktíva 8 969 €, vlastné imanie 8 497 €. 2022: aktíva 9 181 €, vlastné imanie 8 718 €. 2023: aktíva 11 819 €, vlastné imanie 8 878 €. 2024: aktíva 14 696 €, vlastné imanie 11 204 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 10 411 €, vlastné imanie 8 265 €. 2021: aktíva 8 969 €, vlastné imanie 8 497 €. 2022: aktíva 9 181 €, vlastné imanie 8 718 €. 2023: aktíva 11 819 €, vlastné imanie 8 878 €. 2024: aktíva 14 696 €, vlastné imanie 11 204 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 €, finančné účty 10 347 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 467 €, finančné účty 8 502 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 467 €, finančné účty 8 714 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 899 €, finančné účty 10 920 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 667 €, finančné účty 14 029 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 €, finančné účty 10 347 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 467 €, finančné účty 8 502 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 467 €, finančné účty 8 714 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 899 €, finančné účty 10 920 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 667 €, finančné účty 14 029 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 €, finančné účty 10 347 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 467 €, finančné účty 8 502 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 467 €, finančné účty 8 714 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 899 €, finančné účty 10 920 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 667 €, finančné účty 14 029 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 8 265 €, dlhodobé záväzky 195 €, krátkodobé záväzky 1 951 €. 2021: vlastné imanie 8 497 €, dlhodobé záväzky 141 €, krátkodobé záväzky 331 €. 2022: vlastné imanie 8 718 €, dlhodobé záväzky 141 €, krátkodobé záväzky 322 €. 2023: vlastné imanie 8 878 €, dlhodobé záväzky 149 €, krátkodobé záväzky 2 792 €. 2024: vlastné imanie 11 204 €, dlhodobé záväzky 169 €, krátkodobé záväzky 3 323 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 8 265 €, dlhodobé záväzky 195 €, krátkodobé záväzky 1 951 €. 2021: vlastné imanie 8 497 €, dlhodobé záväzky 141 €, krátkodobé záväzky 331 €. 2022: vlastné imanie 8 718 €, dlhodobé záväzky 141 €, krátkodobé záväzky 322 €. 2023: vlastné imanie 8 878 €, dlhodobé záväzky 149 €, krátkodobé záväzky 2 792 €. 2024: vlastné imanie 11 204 €, dlhodobé záväzky 169 €, krátkodobé záväzky 3 323 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 8 265 €, dlhodobé záväzky 195 €, krátkodobé záväzky 1 951 €. 2021: vlastné imanie 8 497 €, dlhodobé záväzky 141 €, krátkodobé záväzky 331 €. 2022: vlastné imanie 8 718 €, dlhodobé záväzky 141 €, krátkodobé záväzky 322 €. 2023: vlastné imanie 8 878 €, dlhodobé záväzky 149 €, krátkodobé záväzky 2 792 €. 2024: vlastné imanie 11 204 €, dlhodobé záväzky 169 €, krátkodobé záväzky 3 323 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 26 €. 2021: daň z príjmu 20 €. 2022: daň z príjmu 18 €. 2023: daň z príjmu 23 €. 2024: daň z príjmu 340 €.50025002620182334020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 26 €. 2021: daň z príjmu 20 €. 2022: daň z príjmu 18 €. 2023: daň z príjmu 23 €. 2024: daň z príjmu 340 €.50025002620182334020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 26 €. 2021: daň z príjmu 20 €. 2022: daň z príjmu 18 €. 2023: daň z príjmu 23 €. 2024: daň z príjmu 340 €.50025002620182334020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby26,9 tis.17,3 tis.1,9 tis.9,5 tis.20,6 tis.
Výsledok hospodárenia2652322181611,8 tis.
Aktíva10,4 tis.9 tis.9,2 tis.11,8 tis.14,7 tis.
Vlastné imanie8,3 tis.8,5 tis.8,7 tis.8,9 tis.11,2 tis.
Daň z príjmu26201823340
Zadlženosť20,6 %5,3 %5,0 %24,9 %23,8 %

aj 06/2015 — 12/2015–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
20,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
14,7 tis.
Vlastné imanie
11,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
23,8 %

2023

Tržby
9,5 tis.
Výsledok hospodárenia
161
Aktíva
11,8 tis.
Vlastné imanie
8,9 tis.
Daň z príjmu
23
Zadlženosť
24,9 %

2022

Tržby
1,9 tis.
Výsledok hospodárenia
218
Aktíva
9,2 tis.
Vlastné imanie
8,7 tis.
Daň z príjmu
18
Zadlženosť
5,0 %

2021

Tržby
17,3 tis.
Výsledok hospodárenia
232
Aktíva
9 tis.
Vlastné imanie
8,5 tis.
Daň z príjmu
20
Zadlženosť
5,3 %

2020

Tržby
26,9 tis.
Výsledok hospodárenia
265
Aktíva
10,4 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
26
Zadlženosť
20,6 %

aj 06/2015 — 12/2015–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API