prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Alpha Limited Group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48186708aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 06. 201511 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 819 240 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Alpha Limited Group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48186708
daňové identifikačné číslo
2120083262
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Horné Vestenice 8, 972 22 Horné Vestenice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 06. 2015
V registri
11 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 47066/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
585379
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Administratívne služby10. 06. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov10. 06. 2015—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 06. 2015—
Vydavateľská činnosť10. 06. 2015—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti10. 06. 2015—
Počítačové služby10. 06. 2015—
Prieskum trhu a verejnej mienky10. 06. 2015—
Reklamné a marketingové služby10. 06. 2015—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov10. 06. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb10. 06. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 06. 2015—
Vedenie účtovníctva10. 06. 2015—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied10. 06. 2015—
Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied10. 06. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby04. 03. 2017—
Faktoring a forfaiting04. 03. 2017—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt04. 03. 2017—
Finančný lízing04. 03. 2017—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom04. 03. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 03. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 03. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 03. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 03. 2017—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení04. 03. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí04. 03. 2017—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok04. 03. 2017—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí04. 03. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 12. 07. 2017 do 23. 03. 2021 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120083262: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120083262Obdobia daňových registráciíDIČ 2120083262: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120083262Obdobia daňových registráciíDIČ 2120083262: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120083262
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212008326210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 10. 2021 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 zvýšila zisk o ▲3 895 % na 63 274 € a zvýšila tržby o ▲53 % na 1,82 mil. €.

Tržby

1 819 240 €

▲ 52,9 %

Výsledok hospodárenia

63 274 €

▲ 3 894,6 %

Aktíva

569 508 €

▲ 10,4 %

Vlastné imanie

81 591 €

▲ 345,4 %

Zadlženosť

85,7 %

Hrubá marža

4,4 %

Čistá marža

3,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby06/2015 — 12/2015: tržby 114 915 €. 2016: tržby 19 430 €. 2017: tržby 119 483 €. 2018: tržby 1 189 591 €. 2019: tržby 1 819 240 €.2 mil.1 mil.0114,9 tis.19,4 tis.119,5 tis.1,19 mil.1,82 mil.06/2015 — 12/20152016201720182019Tržby06/2015 — 12/2015: tržby 114 915 €. 2016: tržby 19 430 €. 2017: tržby 119 483 €. 2018: tržby 1 189 591 €. 2019: tržby 1 819 240 €.2 mil.1 mil.0114,9 tis.119,5 tis.1,82 mil.06/2015 — 12/201520172019Tržby06/2015 — 12/2015: tržby 114 915 €. 2016: tržby 19 430 €. 2017: tržby 119 483 €. 2018: tržby 1 189 591 €. 2019: tržby 1 819 240 €.2 mil.1 mil.020162019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia06/2015 — 12/2015: výsledok hospodárenia 242 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 913 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 029 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 584 €. 2019: výsledok hospodárenia 63 274 €.100 tis.50 tis.0+242+3,9 tis.+4 tis.+1,6 tis.+63,3 tis.06/2015 — 12/20152016201720182019Výsledok hospodárenia06/2015 — 12/2015: výsledok hospodárenia 242 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 913 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 029 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 584 €. 2019: výsledok hospodárenia 63 274 €.100 tis.50 tis.0+242+4 tis.+63,3 tis.06/2015 — 12/201520172019Výsledok hospodárenia06/2015 — 12/2015: výsledok hospodárenia 242 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 913 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 029 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 584 €. 2019: výsledok hospodárenia 63 274 €.100 tis.50 tis.020162019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie06/2015 — 12/2015: aktíva 16 270 €, vlastné imanie 5 242 €. 2016: aktíva 13 888 €, vlastné imanie 12 704 €. 2017: aktíva 151 085 €, vlastné imanie 16 733 €. 2018: aktíva 515 864 €, vlastné imanie 18 317 €. 2019: aktíva 569 508 €, vlastné imanie 81 591 €.1 mil.500 tis.006/2015 — 12/20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie06/2015 — 12/2015: aktíva 16 270 €, vlastné imanie 5 242 €. 2016: aktíva 13 888 €, vlastné imanie 12 704 €. 2017: aktíva 151 085 €, vlastné imanie 16 733 €. 2018: aktíva 515 864 €, vlastné imanie 18 317 €. 2019: aktíva 569 508 €, vlastné imanie 81 591 €.1 mil.500 tis.006/2015 — 12/201520172019Aktíva a vlastné imanie06/2015 — 12/2015: aktíva 16 270 €, vlastné imanie 5 242 €. 2016: aktíva 13 888 €, vlastné imanie 12 704 €. 2017: aktíva 151 085 €, vlastné imanie 16 733 €. 2018: aktíva 515 864 €, vlastné imanie 18 317 €. 2019: aktíva 569 508 €, vlastné imanie 81 591 €.1 mil.500 tis.020162019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív06/2015 — 12/2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 231 €, finančné účty 10 039 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 888 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 38 483 €, pohľadávky 107 390 €, finančné účty 5 212 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 38 483 €, pohľadávky 385 831 €, finančné účty 91 550 €. 2019: dlhodobý majetok 38 483 €, zásoby 18 000 €, pohľadávky 414 732 €, finančné účty 98 293 €.1 mil.500 tis.006/2015 — 12/20152016201720182019Štruktúra aktív06/2015 — 12/2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 231 €, finančné účty 10 039 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 888 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 38 483 €, pohľadávky 107 390 €, finančné účty 5 212 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 38 483 €, pohľadávky 385 831 €, finančné účty 91 550 €. 2019: dlhodobý majetok 38 483 €, zásoby 18 000 €, pohľadávky 414 732 €, finančné účty 98 293 €.1 mil.500 tis.006/2015 — 12/201520172019Štruktúra aktív06/2015 — 12/2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 231 €, finančné účty 10 039 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 888 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 38 483 €, pohľadávky 107 390 €, finančné účty 5 212 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 38 483 €, pohľadávky 385 831 €, finančné účty 91 550 €. 2019: dlhodobý majetok 38 483 €, zásoby 18 000 €, pohľadávky 414 732 €, finančné účty 98 293 €.1 mil.500 tis.020162019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív06/2015 — 12/2015: vlastné imanie 5 242 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 028 €. 2016: vlastné imanie 12 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 184 €. 2017: vlastné imanie 16 733 €, dlhodobé záväzky 35 871 €, krátkodobé záväzky 98 481 €. 2018: vlastné imanie 18 317 €, dlhodobé záväzky 27 466 €, krátkodobé záväzky 470 081 €. 2019: vlastné imanie 81 591 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 487 917 €.1 mil.500 tis.006/2015 — 12/20152016201720182019Štruktúra pasív06/2015 — 12/2015: vlastné imanie 5 242 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 028 €. 2016: vlastné imanie 12 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 184 €. 2017: vlastné imanie 16 733 €, dlhodobé záväzky 35 871 €, krátkodobé záväzky 98 481 €. 2018: vlastné imanie 18 317 €, dlhodobé záväzky 27 466 €, krátkodobé záväzky 470 081 €. 2019: vlastné imanie 81 591 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 487 917 €.1 mil.500 tis.006/2015 — 12/201520172019Štruktúra pasív06/2015 — 12/2015: vlastné imanie 5 242 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 028 €. 2016: vlastné imanie 12 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 184 €. 2017: vlastné imanie 16 733 €, dlhodobé záväzky 35 871 €, krátkodobé záväzky 98 481 €. 2018: vlastné imanie 18 317 €, dlhodobé záväzky 27 466 €, krátkodobé záväzky 470 081 €. 2019: vlastné imanie 81 591 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 487 917 €.1 mil.500 tis.020162019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu06/2015 — 12/2015: daň z príjmu 68 €. 2016: daň z príjmu 1 146 €. 2017: daň z príjmu 1 071 €. 2018: daň z príjmu 469 €. 2019: daň z príjmu 16 905 €.20 tis.10 tis.0681,1 tis.1,1 tis.46916,9 tis.06/2015 — 12/20152016201720182019Daň z príjmu06/2015 — 12/2015: daň z príjmu 68 €. 2016: daň z príjmu 1 146 €. 2017: daň z príjmu 1 071 €. 2018: daň z príjmu 469 €. 2019: daň z príjmu 16 905 €.20 tis.10 tis.0681,1 tis.16,9 tis.06/2015 — 12/201520172019Daň z príjmu06/2015 — 12/2015: daň z príjmu 68 €. 2016: daň z príjmu 1 146 €. 2017: daň z príjmu 1 071 €. 2018: daň z príjmu 469 €. 2019: daň z príjmu 16 905 €.20 tis.10 tis.020162019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)06/2015 — 12/2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby114,9 tis.19,4 tis.119,5 tis.1,19 mil.1,82 mil.
Výsledok hospodárenia2423,9 tis.4 tis.1,6 tis.63,3 tis.
Aktíva16,3 tis.13,9 tis.151,1 tis.515,9 tis.569,5 tis.
Vlastné imanie5,2 tis.12,7 tis.16,7 tis.18,3 tis.81,6 tis.
Daň z príjmu681,1 tis.1,1 tis.46916,9 tis.
Zadlženosť67,8 %8,5 %88,9 %96,4 %85,7 %

2019

Tržby
1,82 mil.
Výsledok hospodárenia
63,3 tis.
Aktíva
569,5 tis.
Vlastné imanie
81,6 tis.
Daň z príjmu
16,9 tis.
Zadlženosť
85,7 %

2018

Tržby
1,19 mil.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
515,9 tis.
Vlastné imanie
18,3 tis.
Daň z príjmu
469
Zadlženosť
96,4 %

2017

Tržby
119,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
151,1 tis.
Vlastné imanie
16,7 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
88,9 %

2016

Tržby
19,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
13,9 tis.
Vlastné imanie
12,7 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
8,5 %

06/2015 — 12/2015

Tržby
114,9 tis.
Výsledok hospodárenia
242
Aktíva
16,3 tis.
Vlastné imanie
5,2 tis.
Daň z príjmu
68
Zadlženosť
67,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API