prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

RMI TRADE SLOVAKIA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48178659aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 06. 201511 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
345 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RMI TRADE SLOVAKIA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48178659
daňové identifikačné číslo
2120089818
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120089818
Sídlo
M.R.Štefánika 232, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 06. 2015
V registri
11 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 37551/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
834461
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva26. 06. 2015—
výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkov26. 06. 2015—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 06. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu26. 06. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120089818: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120089818: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120089818IČ DPH SK2120089818Obdobia daňových registráciíDIČ 2120089818: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120089818: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120089818IČ DPH SK2120089818Obdobia daňových registráciíDIČ 2120089818: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120089818: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120089818IČ DPH SK2120089818
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212008981811. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 23. 09. 2015
daňové identifikačné číslo212008981810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 19 841 € a znížila tržby o ▼53 % na 345 €.

Tržby

345 €

▼ 52,9 %

Výsledok hospodárenia

19 841 €

▲ 1 959,5 %

Aktíva

66 248 €

▲ 2,9 %

Vlastné imanie

21 882 €

▲ 18,9 %

Zadlženosť

67,0 %

Hrubá marža

5 751,0 %

Čistá marža

5 751,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 4 985 €. 2022: tržby 3 316 €. 2023: tržby 3 778 €. 2024: tržby 733 €. 2025: tržby 345 €.5 tis.2,5 tis.05 tis.3,3 tis.3,8 tis.73334520212022202320242025Tržby2021: tržby 4 985 €. 2022: tržby 3 316 €. 2023: tržby 3 778 €. 2024: tržby 733 €. 2025: tržby 345 €.5 tis.2,5 tis.05 tis.3,3 tis.3,8 tis.73334520212022202320242025Tržby2021: tržby 4 985 €. 2022: tržby 3 316 €. 2023: tržby 3 778 €. 2024: tržby 733 €. 2025: tržby 345 €.5 tis.2,5 tis.0345202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −303 €. 2022: výsledok hospodárenia −551 €. 2023: výsledok hospodárenia −880 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 067 €. 2025: výsledok hospodárenia 19 841 €.20 tis.0−2 tis.−303−551−880−1,1 tis.+19,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −303 €. 2022: výsledok hospodárenia −551 €. 2023: výsledok hospodárenia −880 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 067 €. 2025: výsledok hospodárenia 19 841 €.20 tis.0−2 tis.−303−551−880−1,1 tis.+19,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −303 €. 2022: výsledok hospodárenia −551 €. 2023: výsledok hospodárenia −880 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 067 €. 2025: výsledok hospodárenia 19 841 €.20 tis.0−2 tis.−303−880202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 46 438 €, vlastné imanie 17 919 €. 2022: aktíva 50 956 €, vlastné imanie 17 368 €. 2023: aktíva 28 484 €, vlastné imanie 19 468 €. 2024: aktíva 64 394 €, vlastné imanie 18 400 €. 2025: aktíva 66 248 €, vlastné imanie 21 882 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 46 438 €, vlastné imanie 17 919 €. 2022: aktíva 50 956 €, vlastné imanie 17 368 €. 2023: aktíva 28 484 €, vlastné imanie 19 468 €. 2024: aktíva 64 394 €, vlastné imanie 18 400 €. 2025: aktíva 66 248 €, vlastné imanie 21 882 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 46 438 €, vlastné imanie 17 919 €. 2022: aktíva 50 956 €, vlastné imanie 17 368 €. 2023: aktíva 28 484 €, vlastné imanie 19 468 €. 2024: aktíva 64 394 €, vlastné imanie 18 400 €. 2025: aktíva 66 248 €, vlastné imanie 21 882 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 011 €, pohľadávky 30 944 €, finančné účty 483 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 042 €, pohľadávky 28 518 €, finančné účty 2 396 €. 2023: dlhodobý majetok 3 600 €, zásoby 20 353 €, pohľadávky 2 676 €, finančné účty 1 855 €. 2024: dlhodobý majetok 3 600 €, zásoby 20 456 €, pohľadávky 32 462 €, finančné účty 7 876 €. 2025: dlhodobý majetok 3 600 €, zásoby 26 499 €, pohľadávky 35 097 €, finančné účty 1 052 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 011 €, pohľadávky 30 944 €, finančné účty 483 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 042 €, pohľadávky 28 518 €, finančné účty 2 396 €. 2023: dlhodobý majetok 3 600 €, zásoby 20 353 €, pohľadávky 2 676 €, finančné účty 1 855 €. 2024: dlhodobý majetok 3 600 €, zásoby 20 456 €, pohľadávky 32 462 €, finančné účty 7 876 €. 2025: dlhodobý majetok 3 600 €, zásoby 26 499 €, pohľadávky 35 097 €, finančné účty 1 052 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 011 €, pohľadávky 30 944 €, finančné účty 483 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 042 €, pohľadávky 28 518 €, finančné účty 2 396 €. 2023: dlhodobý majetok 3 600 €, zásoby 20 353 €, pohľadávky 2 676 €, finančné účty 1 855 €. 2024: dlhodobý majetok 3 600 €, zásoby 20 456 €, pohľadávky 32 462 €, finančné účty 7 876 €. 2025: dlhodobý majetok 3 600 €, zásoby 26 499 €, pohľadávky 35 097 €, finančné účty 1 052 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 17 919 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 519 €. 2022: vlastné imanie 17 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 588 €. 2023: vlastné imanie 19 468 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 016 €. 2024: vlastné imanie 18 400 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 994 €. 2025: vlastné imanie 21 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 366 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 17 919 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 519 €. 2022: vlastné imanie 17 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 588 €. 2023: vlastné imanie 19 468 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 016 €. 2024: vlastné imanie 18 400 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 994 €. 2025: vlastné imanie 21 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 366 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 17 919 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 519 €. 2022: vlastné imanie 17 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 588 €. 2023: vlastné imanie 19 468 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 016 €. 2024: vlastné imanie 18 400 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 994 €. 2025: vlastné imanie 21 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 366 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5 tis.3,3 tis.3,8 tis.733345
Výsledok hospodárenia−303−551−880−1,1 tis.19,8 tis.
Aktíva46,4 tis.51 tis.28,5 tis.64,4 tis.66,2 tis.
Vlastné imanie17,9 tis.17,4 tis.19,5 tis.18,4 tis.21,9 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť61,4 %65,9 %31,7 %71,4 %67,0 %

aj 06/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
345
Výsledok hospodárenia
19,8 tis.
Aktíva
66,2 tis.
Vlastné imanie
21,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
67,0 %

2024

Tržby
733
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
64,4 tis.
Vlastné imanie
18,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
71,4 %

2023

Tržby
3,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−880
Aktíva
28,5 tis.
Vlastné imanie
19,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,7 %

2022

Tržby
3,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−551
Aktíva
51 tis.
Vlastné imanie
17,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
65,9 %

2021

Tržby
5 tis.
Výsledok hospodárenia
−303
Aktíva
46,4 tis.
Vlastné imanie
17,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
61,4 %

aj 06/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API