Súhrn
- Vznik
- 27. 05. 201511 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 24. 10. 2026
- Tržby
- 56 574 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PBAR s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 48149331
- daňové identifikačné číslo
- 2120072713
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dolné Sľažany 429, 95171 Sľažany, Slovenská republika
- Územie
- Sľažanyokres Zlaté MoravceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 05. 2015
- V registri
- 11 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 38923/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 223139
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 27. 05. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 27. 05. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 27. 05. 2015 | — |
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 27. 05. 2015 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 27. 05. 2015 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 27. 05. 2015 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 27. 05. 2015 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 27. 05. 2015 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 27. 05. 2015 | — |
| reklamné a marketingové služby | 27. 05. 2015 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 27. 05. 2015 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovanie pohostinských činností | 27. 05. 2015 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 27. 05. 2015 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 27. 05. 2015 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 27. 05. 2015 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 27. 05. 2015 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 27. 05. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120072713 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲3 261 % na 7 528 € a znížila tržby o ▼10 % na 56,6 tisíc eur.
Tržby
56 574 €
▼ 10,3 %Výsledok hospodárenia
7 528 €
▲ 3 260,7 %Aktíva
213 243 €
▼ 10,8 %Vlastné imanie
107 002 €
▲ 7,6 %Zadlženosť
49,8 %
Hrubá marža
15,0 %
Čistá marža
13,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 46,9 tis. | 68,2 tis. | 60,9 tis. | 63 tis. | 56,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −16,5 tis. | 10,5 tis. | 2,5 tis. | 224 | 7,5 tis. |
| Aktíva | 330,3 tis. | 280,6 tis. | 347,8 tis. | 239,2 tis. | 213,2 tis. |
| Vlastné imanie | 66,5 tis. | 77 tis. | 99,3 tis. | 99,5 tis. | 107 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 2,8 tis. | 1,1 tis. | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 79,9 % | 72,6 % | 71,5 % | 58,4 % | 49,8 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 56,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,5 tis.
- Aktíva
- 213,2 tis.
- Vlastné imanie
- 107 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 49,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 63 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 224
- Aktíva
- 239,2 tis.
- Vlastné imanie
- 99,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 58,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 60,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 347,8 tis.
- Vlastné imanie
- 99,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 71,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 68,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,5 tis.
- Aktíva
- 280,6 tis.
- Vlastné imanie
- 77 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 72,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 46,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16,5 tis.
- Aktíva
- 330,3 tis.
- Vlastné imanie
- 66,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 79,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).