prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

PJ Logistic s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48142212aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 07. 201511 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
328 679 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PJ Logistic s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48142212
daňové identifikačné číslo
2120102556
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
81, 03223 Liptovská Sielnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 07. 2015
V registri
11 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 86194/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1069848
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla23. 07. 2015—
vykonávanie odťahovej služby23. 07. 2015—
sťahovacie služby23. 07. 2015—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla23. 07. 2015—
kuriérske služby23. 07. 2015—
predaj leteckých prepravných služieb23. 07. 2015—
poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami23. 07. 2015—
skladovanie23. 07. 2015—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom23. 07. 2015—
prípravné práce k realizácii stavby23. 07. 2015—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 07. 2015—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov23. 07. 2015—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 07. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 07. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 07. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby23. 07. 2015—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu23. 07. 2015—
prevádzkovanie výdajne stravy23. 07. 2015—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností23. 07. 2015—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach23. 07. 2015—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok23. 07. 2015—
faktoring a forfaiting23. 07. 2015—
prenájom hnuteľných vecí23. 07. 2015—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 07. 2015—
dopravná zdravotná služba23. 07. 2015—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení23. 07. 2015—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí23. 07. 2015—
prevádzkovanie športových zariadení23. 07. 2015—
čistiace a upratovacie služby23. 07. 2015—
prevádzkovanie čistiarne a práčovne23. 07. 2015—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu23. 07. 2015—
reklamné a marketingové služby23. 07. 2015—
diskotekárska činnosť23. 07. 2015—
textilná výroba23. 07. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120102556: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120102556Obdobia daňových registráciíDIČ 2120102556: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120102556Obdobia daňových registráciíDIČ 2120102556: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120102556
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212010255610. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk o ▲99 % na 4 348 € a zvýšila tržby o ▲190 % na 328,7 tisíc eur.

Tržby

328 679 €

▲ 189,9 %

Výsledok hospodárenia

4 348 €

▲ 99,4 %

Aktíva

118 242 €

▲ 218,1 %

Vlastné imanie

14 704 €

▲ 42,0 %

Zadlženosť

87,6 %

Hrubá marža

1,7 %

Čistá marža

1,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 113 373 €. 2023: tržby 328 679 €.500 tis.250 tis.0000113,4 tis.328,7 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 113 373 €. 2023: tržby 328 679 €.500 tis.250 tis.0000113,4 tis.328,7 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 113 373 €. 2023: tržby 328 679 €.500 tis.250 tis.000201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −130 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 981 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 180 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 348 €.5 tis.0−2 tis.−130−2 tis.0+2,2 tis.+4,3 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −130 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 981 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 180 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 348 €.5 tis.0−2 tis.−130−2 tis.0+2,2 tis.+4,3 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −130 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 981 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 180 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 348 €.5 tis.0−2 tis.−1300201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 158 €, vlastné imanie 5 158 €. 2020: aktíva 3 176 €, vlastné imanie 3 176 €. 2021: aktíva 3 176 €, vlastné imanie 3 176 €. 2022: aktíva 37 173 €, vlastné imanie 10 356 €. 2023: aktíva 118 242 €, vlastné imanie 14 704 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 158 €, vlastné imanie 5 158 €. 2020: aktíva 3 176 €, vlastné imanie 3 176 €. 2021: aktíva 3 176 €, vlastné imanie 3 176 €. 2022: aktíva 37 173 €, vlastné imanie 10 356 €. 2023: aktíva 118 242 €, vlastné imanie 14 704 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 158 €, vlastné imanie 5 158 €. 2020: aktíva 3 176 €, vlastné imanie 3 176 €. 2021: aktíva 3 176 €, vlastné imanie 3 176 €. 2022: aktíva 37 173 €, vlastné imanie 10 356 €. 2023: aktíva 118 242 €, vlastné imanie 14 704 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 982 €, finančné účty 3 176 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 176 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 €, finančné účty 3 163 €. 2022: dlhodobý majetok 3 600 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 488 €, finančné účty 9 085 €. 2023: dlhodobý majetok 6 294 €, zásoby 0 €, pohľadávky 111 833 €, finančné účty 115 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 982 €, finančné účty 3 176 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 176 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 €, finančné účty 3 163 €. 2022: dlhodobý majetok 3 600 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 488 €, finančné účty 9 085 €. 2023: dlhodobý majetok 6 294 €, zásoby 0 €, pohľadávky 111 833 €, finančné účty 115 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 982 €, finančné účty 3 176 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 176 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 €, finančné účty 3 163 €. 2022: dlhodobý majetok 3 600 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 488 €, finančné účty 9 085 €. 2023: dlhodobý majetok 6 294 €, zásoby 0 €, pohľadávky 111 833 €, finančné účty 115 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 158 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 3 176 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 3 176 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 10 356 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 817 €. 2023: vlastné imanie 14 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 103 538 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 158 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 3 176 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 3 176 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 10 356 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 817 €. 2023: vlastné imanie 14 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 103 538 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 158 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 3 176 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 3 176 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 10 356 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 817 €. 2023: vlastné imanie 14 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 103 538 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 618 €. 2023: daň z príjmu 1 290 €.2 tis.1 tis.00006181,3 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 618 €. 2023: daň z príjmu 1 290 €.2 tis.1 tis.00006181,3 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 618 €. 2023: daň z príjmu 1 290 €.2 tis.1 tis.000201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby000113,4 tis.328,7 tis.
Výsledok hospodárenia−130−2 tis.02,2 tis.4,3 tis.
Aktíva5,2 tis.3,2 tis.3,2 tis.37,2 tis.118,2 tis.
Vlastné imanie5,2 tis.3,2 tis.3,2 tis.10,4 tis.14,7 tis.
Daň z príjmu0006181,3 tis.
Zadlženosť0,0 %0,0 %0,0 %72,1 %87,6 %

aj 04/2015 — 12/2015–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
328,7 tis.
Výsledok hospodárenia
4,3 tis.
Aktíva
118,2 tis.
Vlastné imanie
14,7 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
87,6 %

2022

Tržby
113,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
37,2 tis.
Vlastné imanie
10,4 tis.
Daň z príjmu
618
Zadlženosť
72,1 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
3,2 tis.
Vlastné imanie
3,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
3,2 tis.
Vlastné imanie
3,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−130
Aktíva
5,2 tis.
Vlastné imanie
5,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

aj 04/2015 — 12/2015–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API