prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

LaSD, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 48120448aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 04. 201511 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
94 200 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LaSD, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
48120448
daňové identifikačné číslo
2120057907
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120057907
Sídlo
Brokoffova 2225/26, 058 01 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 04. 2015
V registri
11 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 36163/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
387067
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 04. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb21. 04. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 04. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 04. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí21. 04. 2015—
Administratívne služby21. 04. 2015—
Reklamné a marketingové služby21. 04. 2015—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt21. 04. 2015—
Vedenie účtovníctva21. 04. 2015—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov21. 04. 2015—
Počítačové služby21. 04. 2015—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne19. 11. 2015—
Čistiace a upratovacie služby19. 11. 2015—
Prieskum trhu a verejnej mienky19. 11. 2015—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne19. 11. 2015—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností19. 11. 2015—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu19. 11. 2015—
Prevádzkovanie výdajne stravy19. 11. 2015—
Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)19. 11. 2015—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach19. 11. 2015—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok19. 11. 2015—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve19. 11. 2015—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 11. 2015—
Montáž rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických19. 11. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120057907: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120057907: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120057907IČ DPH SK2120057907Obdobia daňových registráciíDIČ 2120057907: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120057907: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120057907IČ DPH SK2120057907Obdobia daňových registráciíDIČ 2120057907: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120057907: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120057907IČ DPH SK2120057907
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212005790711. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2021
daňové identifikačné číslo212005790710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲9 % na 20 078 € a znížila tržby o ▼2 % na 94,2 tisíc eur.

Tržby

94 200 €

▼ 2,1 %

Výsledok hospodárenia

20 078 €

▲ 9,2 %

Aktíva

117 631 €

▲ 12,3 %

Vlastné imanie

79 347 €

▲ 33,9 %

Zadlženosť

32,5 %

Hrubá marža

23,8 %

Čistá marža

21,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 88 892 €. 2022: tržby 69 973 €. 2023: tržby 99 790 €. 2024: tržby 96 267 €. 2025: tržby 94 200 €.100 tis.50 tis.088,9 tis.70 tis.99,8 tis.96,3 tis.94,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 88 892 €. 2022: tržby 69 973 €. 2023: tržby 99 790 €. 2024: tržby 96 267 €. 2025: tržby 94 200 €.100 tis.50 tis.088,9 tis.70 tis.99,8 tis.96,3 tis.94,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 88 892 €. 2022: tržby 69 973 €. 2023: tržby 99 790 €. 2024: tržby 96 267 €. 2025: tržby 94 200 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 24 657 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 570 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 800 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 386 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 078 €.25 tis.12,5 tis.0+24,7 tis.+7,6 tis.+4,8 tis.+18,4 tis.+20,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 24 657 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 570 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 800 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 386 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 078 €.25 tis.12,5 tis.0+24,7 tis.+7,6 tis.+4,8 tis.+18,4 tis.+20,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 24 657 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 570 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 800 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 386 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 078 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 79 740 €, vlastné imanie 28 513 €. 2022: aktíva 65 116 €, vlastné imanie 36 084 €. 2023: aktíva 95 630 €, vlastné imanie 40 883 €. 2024: aktíva 104 729 €, vlastné imanie 59 270 €. 2025: aktíva 117 631 €, vlastné imanie 79 347 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 79 740 €, vlastné imanie 28 513 €. 2022: aktíva 65 116 €, vlastné imanie 36 084 €. 2023: aktíva 95 630 €, vlastné imanie 40 883 €. 2024: aktíva 104 729 €, vlastné imanie 59 270 €. 2025: aktíva 117 631 €, vlastné imanie 79 347 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 79 740 €, vlastné imanie 28 513 €. 2022: aktíva 65 116 €, vlastné imanie 36 084 €. 2023: aktíva 95 630 €, vlastné imanie 40 883 €. 2024: aktíva 104 729 €, vlastné imanie 59 270 €. 2025: aktíva 117 631 €, vlastné imanie 79 347 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 529 €, zásoby 228 €, pohľadávky 8 400 €, finančné účty 64 583 €. 2022: dlhodobý majetok 2 611 €, zásoby 123 €, pohľadávky 7 352 €, finančné účty 55 030 €. 2023: dlhodobý majetok 32 919 €, zásoby 119 €, pohľadávky 7 254 €, finančné účty 55 338 €. 2024: dlhodobý majetok 22 523 €, zásoby 112 €, pohľadávky 9 463 €, finančné účty 72 631 €. 2025: dlhodobý majetok 12 128 €, zásoby 1 889 €, pohľadávky 8 580 €, finančné účty 95 034 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 529 €, zásoby 228 €, pohľadávky 8 400 €, finančné účty 64 583 €. 2022: dlhodobý majetok 2 611 €, zásoby 123 €, pohľadávky 7 352 €, finančné účty 55 030 €. 2023: dlhodobý majetok 32 919 €, zásoby 119 €, pohľadávky 7 254 €, finančné účty 55 338 €. 2024: dlhodobý majetok 22 523 €, zásoby 112 €, pohľadávky 9 463 €, finančné účty 72 631 €. 2025: dlhodobý majetok 12 128 €, zásoby 1 889 €, pohľadávky 8 580 €, finančné účty 95 034 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 529 €, zásoby 228 €, pohľadávky 8 400 €, finančné účty 64 583 €. 2022: dlhodobý majetok 2 611 €, zásoby 123 €, pohľadávky 7 352 €, finančné účty 55 030 €. 2023: dlhodobý majetok 32 919 €, zásoby 119 €, pohľadávky 7 254 €, finančné účty 55 338 €. 2024: dlhodobý majetok 22 523 €, zásoby 112 €, pohľadávky 9 463 €, finančné účty 72 631 €. 2025: dlhodobý majetok 12 128 €, zásoby 1 889 €, pohľadávky 8 580 €, finančné účty 95 034 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 513 €, dlhodobé záväzky 40 022 €, krátkodobé záväzky 11 205 €. 2022: vlastné imanie 36 084 €, dlhodobé záväzky 20 102 €, krátkodobé záväzky 8 930 €. 2023: vlastné imanie 40 883 €, dlhodobé záväzky 46 609 €, krátkodobé záväzky 8 138 €. 2024: vlastné imanie 59 270 €, dlhodobé záväzky 33 828 €, krátkodobé záväzky 11 631 €. 2025: vlastné imanie 79 347 €, dlhodobé záväzky 25 832 €, krátkodobé záväzky 12 452 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 513 €, dlhodobé záväzky 40 022 €, krátkodobé záväzky 11 205 €. 2022: vlastné imanie 36 084 €, dlhodobé záväzky 20 102 €, krátkodobé záväzky 8 930 €. 2023: vlastné imanie 40 883 €, dlhodobé záväzky 46 609 €, krátkodobé záväzky 8 138 €. 2024: vlastné imanie 59 270 €, dlhodobé záväzky 33 828 €, krátkodobé záväzky 11 631 €. 2025: vlastné imanie 79 347 €, dlhodobé záväzky 25 832 €, krátkodobé záväzky 12 452 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 513 €, dlhodobé záväzky 40 022 €, krátkodobé záväzky 11 205 €. 2022: vlastné imanie 36 084 €, dlhodobé záväzky 20 102 €, krátkodobé záväzky 8 930 €. 2023: vlastné imanie 40 883 €, dlhodobé záväzky 46 609 €, krátkodobé záväzky 8 138 €. 2024: vlastné imanie 59 270 €, dlhodobé záväzky 33 828 €, krátkodobé záväzky 11 631 €. 2025: vlastné imanie 79 347 €, dlhodobé záväzky 25 832 €, krátkodobé záväzky 12 452 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 581 €. 2022: daň z príjmu 2 274 €. 2023: daň z príjmu 1 380 €. 2024: daň z príjmu 4 943 €. 2025: daň z príjmu 2 368 €.5 tis.2,5 tis.04,6 tis.2,3 tis.1,4 tis.4,9 tis.2,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 581 €. 2022: daň z príjmu 2 274 €. 2023: daň z príjmu 1 380 €. 2024: daň z príjmu 4 943 €. 2025: daň z príjmu 2 368 €.5 tis.2,5 tis.04,6 tis.2,3 tis.1,4 tis.4,9 tis.2,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 581 €. 2022: daň z príjmu 2 274 €. 2023: daň z príjmu 1 380 €. 2024: daň z príjmu 4 943 €. 2025: daň z príjmu 2 368 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby88,9 tis.70 tis.99,8 tis.96,3 tis.94,2 tis.
Výsledok hospodárenia24,7 tis.7,6 tis.4,8 tis.18,4 tis.20,1 tis.
Aktíva79,7 tis.65,1 tis.95,6 tis.104,7 tis.117,6 tis.
Vlastné imanie28,5 tis.36,1 tis.40,9 tis.59,3 tis.79,3 tis.
Daň z príjmu4,6 tis.2,3 tis.1,4 tis.4,9 tis.2,4 tis.
Zadlženosť64,2 %44,6 %57,2 %43,4 %32,5 %

aj 04/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
94,2 tis.
Výsledok hospodárenia
20,1 tis.
Aktíva
117,6 tis.
Vlastné imanie
79,3 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
32,5 %

2024

Tržby
96,3 tis.
Výsledok hospodárenia
18,4 tis.
Aktíva
104,7 tis.
Vlastné imanie
59,3 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
43,4 %

2023

Tržby
99,8 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
95,6 tis.
Vlastné imanie
40,9 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
57,2 %

2022

Tržby
70 tis.
Výsledok hospodárenia
7,6 tis.
Aktíva
65,1 tis.
Vlastné imanie
36,1 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
44,6 %

2021

Tržby
88,9 tis.
Výsledok hospodárenia
24,7 tis.
Aktíva
79,7 tis.
Vlastné imanie
28,5 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
64,2 %

aj 04/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API