prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

MBAU SK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48113034zaniknutý 21. 08. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 04. 201510 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MBAU SK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48113034
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Brezová 2, 969 01 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 04. 2015
Zánik
21. 08. 2025
V registri
10 rokov 4 mesiace
Stav
zaniknutý 21. 08. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 27972/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
566209

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▼ 100,0 %

Aktíva

5 000 €

▲ 50,9 %

Vlastné imanie

5 000 €

▲ 84,5 %

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby04/2015 — 12/2015: údaj neuvedený. 2017: tržby 27 305 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 49 866 €. 2023: tržby 0 €.50 tis.25 tis.027,3 tis.49,9 tis.004/2015 — 12/20152017201820192023Tržby04/2015 — 12/2015: údaj neuvedený. 2017: tržby 27 305 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 49 866 €. 2023: tržby 0 €.50 tis.25 tis.0004/2015 — 12/201520182023Tržby04/2015 — 12/2015: údaj neuvedený. 2017: tržby 27 305 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 49 866 €. 2023: tržby 0 €.50 tis.25 tis.0020172023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia04/2015 — 12/2015: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia 2 779 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 2 710 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.2,5 tis.0+2,8 tis.+2,7 tis.004/2015 — 12/20152017201820192023Výsledok hospodárenia04/2015 — 12/2015: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia 2 779 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 2 710 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.2,5 tis.0004/2015 — 12/201520182023Výsledok hospodárenia04/2015 — 12/2015: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia 2 779 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 2 710 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.2,5 tis.0020172023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie04/2015 — 12/2015: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 0 €. 2017: aktíva 2 779 €, vlastné imanie 2 779 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: aktíva 3 313 €, vlastné imanie 2 710 €. 2023: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €.5 tis.2,5 tis.004/2015 — 12/20152017201820192023Aktíva a vlastné imanie04/2015 — 12/2015: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 0 €. 2017: aktíva 2 779 €, vlastné imanie 2 779 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: aktíva 3 313 €, vlastné imanie 2 710 €. 2023: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €.5 tis.2,5 tis.004/2015 — 12/201520182023Aktíva a vlastné imanie04/2015 — 12/2015: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 0 €. 2017: aktíva 2 779 €, vlastné imanie 2 779 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: aktíva 3 313 €, vlastné imanie 2 710 €. 2023: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €.5 tis.2,5 tis.020172023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív04/2015 — 12/2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 779 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 313 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.5 tis.2,5 tis.004/2015 — 12/20152017201820192023Štruktúra aktív04/2015 — 12/2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 779 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 313 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.5 tis.2,5 tis.004/2015 — 12/201520182023Štruktúra aktív04/2015 — 12/2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 779 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 313 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.5 tis.2,5 tis.020172023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív04/2015 — 12/2015: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 5 000 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 2 779 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: vlastné imanie 2 710 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 603 €. 2023: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.5 tis.2,5 tis.004/2015 — 12/20152017201820192023Štruktúra pasív04/2015 — 12/2015: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 5 000 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 2 779 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: vlastné imanie 2 710 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 603 €. 2023: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.5 tis.2,5 tis.004/2015 — 12/201520182023Štruktúra pasív04/2015 — 12/2015: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 5 000 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 2 779 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: vlastné imanie 2 710 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 603 €. 2023: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.5 tis.2,5 tis.020172023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu04/2015 — 12/2015: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 0 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.11000004/2015 — 12/20152017201820192023Daň z príjmu04/2015 — 12/2015: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 0 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.110004/2015 — 12/201520182023Daň z príjmu04/2015 — 12/2015: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 0 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100020172023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)04/2015 — 12/2015Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—27,3 tis.—49,9 tis.0
Výsledok hospodárenia—2,8 tis.—2,7 tis.0
Aktíva5 tis.2,8 tis.—3,3 tis.5 tis.
Vlastné imanie02,8 tis.—2,7 tis.5 tis.
Daň z príjmu—0—00
Zadlženosť100,0 %0,0 %—18,2 %0,0 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2019

Tržby
49,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
3,3 tis.
Vlastné imanie
2,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
18,2 %

2018

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
—
Vlastné imanie
—
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
—

2017

Tržby
27,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,8 tis.
Aktíva
2,8 tis.
Vlastné imanie
2,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

04/2015 — 12/2015

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
100,0 %

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API