prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Zion Group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48102377aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 03. 201511 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
84 166 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Zion Group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48102377
daňové identifikačné číslo
2120042914
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Gen. Svobodu 684/12, 089 01 Svidník, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 03. 2015
V registri
11 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 36161/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
522475
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 03. 2015—
Počítačové služby28. 03. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu28. 03. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb28. 03. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby28. 03. 2015—
Reklamné a marketingové služby28. 03. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí28. 03. 2015—
Administratívne služby28. 03. 2015—
Čistiace a upratovacie služby28. 03. 2015—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí28. 03. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov28. 03. 2015—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti28. 03. 2015—
Prípravné práce k realizácii stavby28. 03. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien28. 03. 2015—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov28. 03. 2015—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu28. 03. 2015—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom28. 03. 2015—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve18. 06. 2015—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva18. 06. 2015—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba18. 06. 2015—
Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva18. 06. 2015—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností18. 06. 2015—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov18. 06. 2015—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verej-nej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt18. 06. 2015—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt18. 06. 2015—
Faktoring a forfaiting18. 06. 2015—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností18. 06. 2015—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu18. 06. 2015—
Prieskum trhu a verejnej mienky18. 06. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrá-tane prípojného vozidla18. 06. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120042914: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120042914Obdobia daňových registráciíDIČ 2120042914: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120042914Obdobia daňových registráciíDIČ 2120042914: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120042914
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212004291410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −1 277 € a znížila tržby o ▼7 % na 84,2 tisíc eur.

Tržby

84 166 €

▼ 6,6 %

Výsledok hospodárenia

−1 277 €

▲ 46,2 %

Aktíva

172 299 €

▼ 19,0 %

Vlastné imanie

86 080 €

▼ 1,5 %

Zadlženosť

50,0 %

Hrubá marža

−0,4 %

Čistá marža

−1,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 43 700 €. 2021: tržby 85 384 €. 2022: tržby 99 949 €. 2023: tržby 90 148 €. 2024: tržby 84 166 €.100 tis.50 tis.043,7 tis.85,4 tis.99,9 tis.90,1 tis.84,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 43 700 €. 2021: tržby 85 384 €. 2022: tržby 99 949 €. 2023: tržby 90 148 €. 2024: tržby 84 166 €.100 tis.50 tis.043,7 tis.85,4 tis.99,9 tis.90,1 tis.84,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 43 700 €. 2021: tržby 85 384 €. 2022: tržby 99 949 €. 2023: tržby 90 148 €. 2024: tržby 84 166 €.100 tis.50 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 5 285 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 990 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 021 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 374 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 277 €.10 tis.0−2,5 tis.+5,3 tis.+4 tis.+2 tis.−2,4 tis.−1,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 5 285 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 990 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 021 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 374 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 277 €.10 tis.0−2,5 tis.+5,3 tis.+4 tis.+2 tis.−2,4 tis.−1,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 5 285 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 990 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 021 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 374 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 277 €.10 tis.0−2,5 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 34 760 €, vlastné imanie −3 980 €. 2021: aktíva 46 747 €, vlastné imanie 3 010 €. 2022: aktíva 62 971 €, vlastné imanie 5 031 €. 2023: aktíva 212 639 €, vlastné imanie 87 357 €. 2024: aktíva 172 299 €, vlastné imanie 86 080 €.250 tis.0−5 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 34 760 €, vlastné imanie −3 980 €. 2021: aktíva 46 747 €, vlastné imanie 3 010 €. 2022: aktíva 62 971 €, vlastné imanie 5 031 €. 2023: aktíva 212 639 €, vlastné imanie 87 357 €. 2024: aktíva 172 299 €, vlastné imanie 86 080 €.250 tis.0−5 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 34 760 €, vlastné imanie −3 980 €. 2021: aktíva 46 747 €, vlastné imanie 3 010 €. 2022: aktíva 62 971 €, vlastné imanie 5 031 €. 2023: aktíva 212 639 €, vlastné imanie 87 357 €. 2024: aktíva 172 299 €, vlastné imanie 86 080 €.250 tis.0−5 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 23 614 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 718 €, finančné účty 5 428 €. 2021: dlhodobý majetok 15 742 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 164 €, finančné účty 7 841 €. 2022: dlhodobý majetok 36 160 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 819 €, finančné účty 2 992 €. 2023: dlhodobý majetok 107 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 505 €, finančné účty 92 229 €. 2024: dlhodobý majetok 74 704 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 262 €, finančné účty 83 333 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 23 614 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 718 €, finančné účty 5 428 €. 2021: dlhodobý majetok 15 742 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 164 €, finančné účty 7 841 €. 2022: dlhodobý majetok 36 160 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 819 €, finančné účty 2 992 €. 2023: dlhodobý majetok 107 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 505 €, finančné účty 92 229 €. 2024: dlhodobý majetok 74 704 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 262 €, finančné účty 83 333 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 23 614 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 718 €, finančné účty 5 428 €. 2021: dlhodobý majetok 15 742 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 164 €, finančné účty 7 841 €. 2022: dlhodobý majetok 36 160 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 819 €, finančné účty 2 992 €. 2023: dlhodobý majetok 107 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 505 €, finančné účty 92 229 €. 2024: dlhodobý majetok 74 704 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 262 €, finančné účty 83 333 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −3 980 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 740 €. 2021: vlastné imanie 3 010 €, dlhodobé záväzky 15 €, krátkodobé záväzky 43 722 €. 2022: vlastné imanie 5 031 €, dlhodobé záväzky 33 €, krátkodobé záväzky 57 907 €. 2023: vlastné imanie 87 357 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 125 230 €. 2024: vlastné imanie 86 080 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 86 148 €.250 tis.0−5 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −3 980 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 740 €. 2021: vlastné imanie 3 010 €, dlhodobé záväzky 15 €, krátkodobé záväzky 43 722 €. 2022: vlastné imanie 5 031 €, dlhodobé záväzky 33 €, krátkodobé záväzky 57 907 €. 2023: vlastné imanie 87 357 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 125 230 €. 2024: vlastné imanie 86 080 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 86 148 €.250 tis.0−5 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −3 980 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 740 €. 2021: vlastné imanie 3 010 €, dlhodobé záväzky 15 €, krátkodobé záväzky 43 722 €. 2022: vlastné imanie 5 031 €, dlhodobé záväzky 33 €, krátkodobé záväzky 57 907 €. 2023: vlastné imanie 87 357 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 125 230 €. 2024: vlastné imanie 86 080 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 86 148 €.250 tis.0−5 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 198 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000198096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 198 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000198096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 198 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000198096020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby43,7 tis.85,4 tis.99,9 tis.90,1 tis.84,2 tis.
Výsledok hospodárenia5,3 tis.4 tis.2 tis.−2,4 tis.−1,3 tis.
Aktíva34,8 tis.46,7 tis.63 tis.212,6 tis.172,3 tis.
Vlastné imanie−4 tis.3 tis.5 tis.87,4 tis.86,1 tis.
Daň z príjmu001980960
Zadlženosť111,4 %93,6 %92,0 %58,9 %50,0 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
84,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
172,3 tis.
Vlastné imanie
86,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
50,0 %

2023

Tržby
90,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
212,6 tis.
Vlastné imanie
87,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
58,9 %

2022

Tržby
99,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
63 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
198
Zadlženosť
92,0 %

2021

Tržby
85,4 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
46,7 tis.
Vlastné imanie
3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,6 %

2020

Tržby
43,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,3 tis.
Aktíva
34,8 tis.
Vlastné imanie
−4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
111,4 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API