prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Zet-mont s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48099848aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 03. 201511 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
93 858 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Zet-mont s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48099848
daňové identifikačné číslo
2120058919
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120058919
Sídlo
Duklianska 733/12, 972 71 Nováky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 03. 2015
V registri
11 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 34642/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
566997
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/28. 03. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu28. 03. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb28. 03. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby28. 03. 2015—
administratívne služby28. 03. 2015—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov28. 03. 2015—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu17. 04. 2015—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom17. 04. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí17. 04. 2015—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 04. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien17. 04. 2015—
Prípravné práce k realizácii stavby17. 04. 2015—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok17. 04. 2015—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach17. 04. 2015—
Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)17. 04. 2015—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností17. 04. 2015—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - zdvíhacích08. 11. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120058919: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120058919: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120058919IČ DPH SK2120058919Obdobia daňových registráciíDIČ 2120058919: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120058919: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120058919IČ DPH SK2120058919Obdobia daňových registráciíDIČ 2120058919: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120058919: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120058919IČ DPH SK2120058919
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212005891911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2017
daňové identifikačné číslo212005891910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲495 % na 21 181 € a zvýšila tržby o ▲142 % na 93,9 tisíc eur.

Tržby

93 858 €

▲ 142,3 %

Výsledok hospodárenia

21 181 €

▲ 495,5 %

Aktíva

57 094 €

▲ 114,5 %

Vlastné imanie

46 952 €

▲ 100,8 %

Zadlženosť

17,8 %

Hrubá marža

25,1 %

Čistá marža

22,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 45 092 €. 2022: tržby 8 500 €. 2023: tržby 64 159 €. 2024: tržby 38 730 €. 2025: tržby 93 858 €.100 tis.50 tis.045,1 tis.8,5 tis.64,2 tis.38,7 tis.93,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 45 092 €. 2022: tržby 8 500 €. 2023: tržby 64 159 €. 2024: tržby 38 730 €. 2025: tržby 93 858 €.100 tis.50 tis.045,1 tis.8,5 tis.64,2 tis.38,7 tis.93,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 45 092 €. 2022: tržby 8 500 €. 2023: tržby 64 159 €. 2024: tržby 38 730 €. 2025: tržby 93 858 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 559 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 307 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 092 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 557 €. 2025: výsledok hospodárenia 21 181 €.25 tis.12,5 tis.0+1,6 tis.+1,3 tis.+2,1 tis.+3,6 tis.+21,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 559 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 307 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 092 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 557 €. 2025: výsledok hospodárenia 21 181 €.25 tis.12,5 tis.0+1,6 tis.+1,3 tis.+2,1 tis.+3,6 tis.+21,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 559 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 307 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 092 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 557 €. 2025: výsledok hospodárenia 21 181 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 28 284 €, vlastné imanie 15 490 €. 2022: aktíva 29 591 €, vlastné imanie 16 797 €. 2023: aktíva 21 303 €, vlastné imanie 19 823 €. 2024: aktíva 26 622 €, vlastné imanie 23 380 €. 2025: aktíva 57 094 €, vlastné imanie 46 952 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 28 284 €, vlastné imanie 15 490 €. 2022: aktíva 29 591 €, vlastné imanie 16 797 €. 2023: aktíva 21 303 €, vlastné imanie 19 823 €. 2024: aktíva 26 622 €, vlastné imanie 23 380 €. 2025: aktíva 57 094 €, vlastné imanie 46 952 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 28 284 €, vlastné imanie 15 490 €. 2022: aktíva 29 591 €, vlastné imanie 16 797 €. 2023: aktíva 21 303 €, vlastné imanie 19 823 €. 2024: aktíva 26 622 €, vlastné imanie 23 380 €. 2025: aktíva 57 094 €, vlastné imanie 46 952 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 601 €, finančné účty 17 683 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 803 €, finančné účty 21 788 €. 2023: dlhodobý majetok 8 259 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 620 €, finančné účty 10 424 €. 2024: dlhodobý majetok 8 259 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 072 €, finančné účty 13 291 €. 2025: dlhodobý majetok 34 420 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 658 €, finančné účty 4 016 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 601 €, finančné účty 17 683 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 803 €, finančné účty 21 788 €. 2023: dlhodobý majetok 8 259 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 620 €, finančné účty 10 424 €. 2024: dlhodobý majetok 8 259 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 072 €, finančné účty 13 291 €. 2025: dlhodobý majetok 34 420 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 658 €, finančné účty 4 016 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 601 €, finančné účty 17 683 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 803 €, finančné účty 21 788 €. 2023: dlhodobý majetok 8 259 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 620 €, finančné účty 10 424 €. 2024: dlhodobý majetok 8 259 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 072 €, finančné účty 13 291 €. 2025: dlhodobý majetok 34 420 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 658 €, finančné účty 4 016 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 490 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 794 €. 2022: vlastné imanie 16 797 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 794 €. 2023: vlastné imanie 19 823 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 480 €. 2024: vlastné imanie 23 380 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 242 €. 2025: vlastné imanie 46 952 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 142 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 490 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 794 €. 2022: vlastné imanie 16 797 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 794 €. 2023: vlastné imanie 19 823 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 480 €. 2024: vlastné imanie 23 380 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 242 €. 2025: vlastné imanie 46 952 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 142 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 490 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 794 €. 2022: vlastné imanie 16 797 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 794 €. 2023: vlastné imanie 19 823 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 480 €. 2024: vlastné imanie 23 380 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 242 €. 2025: vlastné imanie 46 952 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 142 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 415 €. 2022: daň z príjmu 231 €. 2023: daň z príjmu 555 €. 2024: daň z príjmu 2 392 €. 2025: daň z príjmu 2 354 €.2,5 tis.1,3 tis.04152315552,4 tis.2,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 415 €. 2022: daň z príjmu 231 €. 2023: daň z príjmu 555 €. 2024: daň z príjmu 2 392 €. 2025: daň z príjmu 2 354 €.2,5 tis.1,3 tis.04152315552,4 tis.2,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 415 €. 2022: daň z príjmu 231 €. 2023: daň z príjmu 555 €. 2024: daň z príjmu 2 392 €. 2025: daň z príjmu 2 354 €.2,5 tis.1,3 tis.0415555202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby45,1 tis.8,5 tis.64,2 tis.38,7 tis.93,9 tis.
Výsledok hospodárenia1,6 tis.1,3 tis.2,1 tis.3,6 tis.21,2 tis.
Aktíva28,3 tis.29,6 tis.21,3 tis.26,6 tis.57,1 tis.
Vlastné imanie15,5 tis.16,8 tis.19,8 tis.23,4 tis.47 tis.
Daň z príjmu4152315552,4 tis.2,4 tis.
Zadlženosť45,2 %43,2 %6,9 %12,2 %17,8 %

aj 04/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
93,9 tis.
Výsledok hospodárenia
21,2 tis.
Aktíva
57,1 tis.
Vlastné imanie
47 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
17,8 %

2024

Tržby
38,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
26,6 tis.
Vlastné imanie
23,4 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
12,2 %

2023

Tržby
64,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
21,3 tis.
Vlastné imanie
19,8 tis.
Daň z príjmu
555
Zadlženosť
6,9 %

2022

Tržby
8,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
29,6 tis.
Vlastné imanie
16,8 tis.
Daň z príjmu
231
Zadlženosť
43,2 %

2021

Tržby
45,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
28,3 tis.
Vlastné imanie
15,5 tis.
Daň z príjmu
415
Zadlženosť
45,2 %

aj 04/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API