prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

TOMRA STAV, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48097519aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 04. 201511 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 150 195 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TOMRA STAV, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48097519
daňové identifikačné číslo
2120074143
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mlynská 84/39, 96261 Dobrá Niva, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 04. 2015
V registri
11 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 48738/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
939393
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prípravné práce k realizácii stavby22. 04. 2015—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 04. 2015—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 04. 2015—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 12. 10. 2021

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120074143: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120074143Obdobia daňových registráciíDIČ 2120074143: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120074143Obdobia daňových registráciíDIČ 2120074143: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120074143
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212007414310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲33 % na 789 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 1,15 mil. €.

Tržby

1 150 195 €

▲ 2,5 %

Výsledok hospodárenia

789 €

▲ 32,8 %

Aktíva

621 866 €

▼ 27,0 %

Vlastné imanie

12 376 €

▲ 6,8 %

Zadlženosť

98,0 %

Hrubá marža

0,1 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 592 908 €. 2019: tržby 850 885 €. 2020: tržby 605 297 €. 2021: tržby 1 121 983 €. 2022: tržby 1 150 195 €.2 mil.1 mil.0592,9 tis.850,9 tis.605,3 tis.1,12 mil.1,15 mil.20182019202020212022Tržby2018: tržby 592 908 €. 2019: tržby 850 885 €. 2020: tržby 605 297 €. 2021: tržby 1 121 983 €. 2022: tržby 1 150 195 €.2 mil.1 mil.0592,9 tis.850,9 tis.605,3 tis.1,12 mil.1,15 mil.20182019202020212022Tržby2018: tržby 592 908 €. 2019: tržby 850 885 €. 2020: tržby 605 297 €. 2021: tržby 1 121 983 €. 2022: tržby 1 150 195 €.2 mil.1 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 428 €. 2019: výsledok hospodárenia 123 €. 2020: výsledok hospodárenia 374 €. 2021: výsledok hospodárenia 594 €. 2022: výsledok hospodárenia 789 €.2 tis.1 tis.0+1,4 tis.+123+374+594+78920182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 428 €. 2019: výsledok hospodárenia 123 €. 2020: výsledok hospodárenia 374 €. 2021: výsledok hospodárenia 594 €. 2022: výsledok hospodárenia 789 €.2 tis.1 tis.0+1,4 tis.+123+374+594+78920182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 428 €. 2019: výsledok hospodárenia 123 €. 2020: výsledok hospodárenia 374 €. 2021: výsledok hospodárenia 594 €. 2022: výsledok hospodárenia 789 €.2 tis.1 tis.0+374+789201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 501 166 €, vlastné imanie 10 495 €. 2019: aktíva 422 032 €, vlastné imanie 10 618 €. 2020: aktíva 511 168 €, vlastné imanie 10 992 €. 2021: aktíva 851 968 €, vlastné imanie 11 586 €. 2022: aktíva 621 866 €, vlastné imanie 12 376 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 501 166 €, vlastné imanie 10 495 €. 2019: aktíva 422 032 €, vlastné imanie 10 618 €. 2020: aktíva 511 168 €, vlastné imanie 10 992 €. 2021: aktíva 851 968 €, vlastné imanie 11 586 €. 2022: aktíva 621 866 €, vlastné imanie 12 376 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 501 166 €, vlastné imanie 10 495 €. 2019: aktíva 422 032 €, vlastné imanie 10 618 €. 2020: aktíva 511 168 €, vlastné imanie 10 992 €. 2021: aktíva 851 968 €, vlastné imanie 11 586 €. 2022: aktíva 621 866 €, vlastné imanie 12 376 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 150 154 €, zásoby 46 955 €, pohľadávky 256 921 €, finančné účty 47 136 €. 2019: dlhodobý majetok 198 580 €, zásoby 110 760 €, pohľadávky 98 097 €, finančné účty 14 595 €. 2020: dlhodobý majetok 131 136 €, zásoby 210 393 €, pohľadávky 145 266 €, finančné účty 24 373 €. 2021: dlhodobý majetok 199 399 €, zásoby 315 888 €, pohľadávky 281 674 €, finančné účty 55 007 €. 2022: dlhodobý majetok 184 553 €, zásoby 299 461 €, pohľadávky 136 758 €, finančné účty 1 094 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 150 154 €, zásoby 46 955 €, pohľadávky 256 921 €, finančné účty 47 136 €. 2019: dlhodobý majetok 198 580 €, zásoby 110 760 €, pohľadávky 98 097 €, finančné účty 14 595 €. 2020: dlhodobý majetok 131 136 €, zásoby 210 393 €, pohľadávky 145 266 €, finančné účty 24 373 €. 2021: dlhodobý majetok 199 399 €, zásoby 315 888 €, pohľadávky 281 674 €, finančné účty 55 007 €. 2022: dlhodobý majetok 184 553 €, zásoby 299 461 €, pohľadávky 136 758 €, finančné účty 1 094 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 150 154 €, zásoby 46 955 €, pohľadávky 256 921 €, finančné účty 47 136 €. 2019: dlhodobý majetok 198 580 €, zásoby 110 760 €, pohľadávky 98 097 €, finančné účty 14 595 €. 2020: dlhodobý majetok 131 136 €, zásoby 210 393 €, pohľadávky 145 266 €, finančné účty 24 373 €. 2021: dlhodobý majetok 199 399 €, zásoby 315 888 €, pohľadávky 281 674 €, finančné účty 55 007 €. 2022: dlhodobý majetok 184 553 €, zásoby 299 461 €, pohľadávky 136 758 €, finančné účty 1 094 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 10 495 €, dlhodobé záväzky 58 957 €, krátkodobé záväzky 431 714 €. 2019: vlastné imanie 10 618 €, dlhodobé záväzky 50 019 €, krátkodobé záväzky 361 395 €. 2020: vlastné imanie 10 992 €, dlhodobé záväzky 25 859 €, krátkodobé záväzky 474 317 €. 2021: vlastné imanie 11 586 €, dlhodobé záväzky 77 €, krátkodobé záväzky 840 305 €. 2022: vlastné imanie 12 376 €, dlhodobé záväzky 88 €, krátkodobé záväzky 609 402 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 10 495 €, dlhodobé záväzky 58 957 €, krátkodobé záväzky 431 714 €. 2019: vlastné imanie 10 618 €, dlhodobé záväzky 50 019 €, krátkodobé záväzky 361 395 €. 2020: vlastné imanie 10 992 €, dlhodobé záväzky 25 859 €, krátkodobé záväzky 474 317 €. 2021: vlastné imanie 11 586 €, dlhodobé záväzky 77 €, krátkodobé záväzky 840 305 €. 2022: vlastné imanie 12 376 €, dlhodobé záväzky 88 €, krátkodobé záväzky 609 402 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 10 495 €, dlhodobé záväzky 58 957 €, krátkodobé záväzky 431 714 €. 2019: vlastné imanie 10 618 €, dlhodobé záväzky 50 019 €, krátkodobé záväzky 361 395 €. 2020: vlastné imanie 10 992 €, dlhodobé záväzky 25 859 €, krátkodobé záväzky 474 317 €. 2021: vlastné imanie 11 586 €, dlhodobé záväzky 77 €, krátkodobé záväzky 840 305 €. 2022: vlastné imanie 12 376 €, dlhodobé záväzky 88 €, krátkodobé záväzky 609 402 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 79 €. 2022: daň z príjmu 125 €.20010000007912520182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 79 €. 2022: daň z príjmu 125 €.20010000007912520182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 79 €. 2022: daň z príjmu 125 €.20010000007912520182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby592,9 tis.850,9 tis.605,3 tis.1,12 mil.1,15 mil.
Výsledok hospodárenia1,4 tis.123374594789
Aktíva501,2 tis.422 tis.511,2 tis.852 tis.621,9 tis.
Vlastné imanie10,5 tis.10,6 tis.11 tis.11,6 tis.12,4 tis.
Daň z príjmu00079125
Zadlženosť97,9 %97,5 %97,8 %98,6 %98,0 %

aj 04/2015 — 12/2015–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
1,15 mil.
Výsledok hospodárenia
789
Aktíva
621,9 tis.
Vlastné imanie
12,4 tis.
Daň z príjmu
125
Zadlženosť
98,0 %

2021

Tržby
1,12 mil.
Výsledok hospodárenia
594
Aktíva
852 tis.
Vlastné imanie
11,6 tis.
Daň z príjmu
79
Zadlženosť
98,6 %

2020

Tržby
605,3 tis.
Výsledok hospodárenia
374
Aktíva
511,2 tis.
Vlastné imanie
11 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,8 %

2019

Tržby
850,9 tis.
Výsledok hospodárenia
123
Aktíva
422 tis.
Vlastné imanie
10,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,5 %

2018

Tržby
592,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
501,2 tis.
Vlastné imanie
10,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,9 %

aj 04/2015 — 12/2015–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API