prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Bedoxtrans s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 48057266aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 02. 201511 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
24 169 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Bedoxtrans s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
48057266
daňové identifikačné číslo
2120044828
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120044828
Sídlo
Slatinská 183/113, 018 61 Beluša, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 02. 2015
V registri
11 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 31330/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
212844
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 02. 2015—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 02. 2015—
Prípravné práce k realizácii stavby25. 02. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí25. 02. 2015—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 02. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 02. 2015—
Reklamné a marketingové služby25. 02. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu25. 02. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb25. 02. 2015—
Prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy26. 06. 2015—
Medzinárodná nákladná cestná doprava26. 06. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby08. 06. 2019—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve08. 06. 2019—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá08. 06. 2019—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom08. 06. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu08. 06. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 06. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 06. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla08. 06. 2019—
Sťahovacie služby08. 06. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave08. 06. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov08. 06. 2019—
Vedenie účtovníctva08. 06. 2019—
Čistiace a upratovacie služby08. 06. 2019—
Administratívne služby08. 06. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom08. 06. 2019—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve08. 06. 2019—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu08. 06. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120044828: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120044828: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120044828IČ DPH SK2120044828Obdobia daňových registráciíDIČ 2120044828: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120044828: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120044828IČ DPH SK2120044828Obdobia daňových registráciíDIČ 2120044828: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120044828: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120044828IČ DPH SK2120044828
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212004482811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2016
daňové identifikačné číslo212004482810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲41 % na 3 318 € a znížila tržby o ▼10 % na 24,2 tisíc eur.

Tržby

24 169 €

▼ 10,4 %

Výsledok hospodárenia

3 318 €

▲ 40,8 %

Aktíva

51 038 €

▼ 14,7 %

Vlastné imanie

14 237 €

▲ 27,7 %

Zadlženosť

72,1 %

Hrubá marža

13,7 %

Čistá marža

13,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 34 172 €. 2022: tržby 46 733 €. 2023: tržby 50 295 €. 2024: tržby 26 981 €. 2025: tržby 24 169 €.100 tis.50 tis.034,2 tis.46,7 tis.50,3 tis.27 tis.24,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 34 172 €. 2022: tržby 46 733 €. 2023: tržby 50 295 €. 2024: tržby 26 981 €. 2025: tržby 24 169 €.100 tis.50 tis.034,2 tis.46,7 tis.50,3 tis.27 tis.24,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 34 172 €. 2022: tržby 46 733 €. 2023: tržby 50 295 €. 2024: tržby 26 981 €. 2025: tržby 24 169 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 682 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 409 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 682 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 356 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 318 €.10 tis.5 tis.0+1,7 tis.+8,4 tis.+1,7 tis.+2,4 tis.+3,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 682 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 409 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 682 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 356 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 318 €.10 tis.5 tis.0+1,7 tis.+8,4 tis.+1,7 tis.+2,4 tis.+3,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 682 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 409 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 682 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 356 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 318 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 639 €, vlastné imanie −400 €. 2022: aktíva 20 018 €, vlastné imanie 8 009 €. 2023: aktíva 49 988 €, vlastné imanie 8 798 €. 2024: aktíva 59 819 €, vlastné imanie 11 150 €. 2025: aktíva 51 038 €, vlastné imanie 14 237 €.100 tis.0−50020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 639 €, vlastné imanie −400 €. 2022: aktíva 20 018 €, vlastné imanie 8 009 €. 2023: aktíva 49 988 €, vlastné imanie 8 798 €. 2024: aktíva 59 819 €, vlastné imanie 11 150 €. 2025: aktíva 51 038 €, vlastné imanie 14 237 €.100 tis.0−50020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 639 €, vlastné imanie −400 €. 2022: aktíva 20 018 €, vlastné imanie 8 009 €. 2023: aktíva 49 988 €, vlastné imanie 8 798 €. 2024: aktíva 59 819 €, vlastné imanie 11 150 €. 2025: aktíva 51 038 €, vlastné imanie 14 237 €.100 tis.0−50020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 593 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 901 €, finančné účty 35 145 €. 2022: dlhodobý majetok 4 593 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 762 €, finančné účty 5 663 €. 2023: dlhodobý majetok 3 343 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 673 €, finančné účty 32 972 €. 2024: dlhodobý majetok 20 462 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 892 €, finančné účty 26 465 €. 2025: dlhodobý majetok 15 267 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 039 €, finančné účty 16 732 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 593 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 901 €, finančné účty 35 145 €. 2022: dlhodobý majetok 4 593 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 762 €, finančné účty 5 663 €. 2023: dlhodobý majetok 3 343 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 673 €, finančné účty 32 972 €. 2024: dlhodobý majetok 20 462 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 892 €, finančné účty 26 465 €. 2025: dlhodobý majetok 15 267 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 039 €, finančné účty 16 732 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 593 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 901 €, finančné účty 35 145 €. 2022: dlhodobý majetok 4 593 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 762 €, finančné účty 5 663 €. 2023: dlhodobý majetok 3 343 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 673 €, finančné účty 32 972 €. 2024: dlhodobý majetok 20 462 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 892 €, finančné účty 26 465 €. 2025: dlhodobý majetok 15 267 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 039 €, finančné účty 16 732 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −400 €, dlhodobé záväzky 106 €, krátkodobé záväzky 45 933 €. 2022: vlastné imanie 8 009 €, dlhodobé záväzky 108 €, krátkodobé záväzky 11 901 €. 2023: vlastné imanie 8 798 €, dlhodobé záväzky 30 108 €, krátkodobé záväzky 11 082 €. 2024: vlastné imanie 11 150 €, dlhodobé záväzky 25 190 €, krátkodobé záväzky 23 479 €. 2025: vlastné imanie 14 237 €, dlhodobé záväzky 13 092 €, krátkodobé záväzky 23 709 €.100 tis.0−50020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −400 €, dlhodobé záväzky 106 €, krátkodobé záväzky 45 933 €. 2022: vlastné imanie 8 009 €, dlhodobé záväzky 108 €, krátkodobé záväzky 11 901 €. 2023: vlastné imanie 8 798 €, dlhodobé záväzky 30 108 €, krátkodobé záväzky 11 082 €. 2024: vlastné imanie 11 150 €, dlhodobé záväzky 25 190 €, krátkodobé záväzky 23 479 €. 2025: vlastné imanie 14 237 €, dlhodobé záväzky 13 092 €, krátkodobé záväzky 23 709 €.100 tis.0−50020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −400 €, dlhodobé záväzky 106 €, krátkodobé záväzky 45 933 €. 2022: vlastné imanie 8 009 €, dlhodobé záväzky 108 €, krátkodobé záväzky 11 901 €. 2023: vlastné imanie 8 798 €, dlhodobé záväzky 30 108 €, krátkodobé záväzky 11 082 €. 2024: vlastné imanie 11 150 €, dlhodobé záväzky 25 190 €, krátkodobé záväzky 23 479 €. 2025: vlastné imanie 14 237 €, dlhodobé záväzky 13 092 €, krátkodobé záväzky 23 709 €.100 tis.0−50020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby34,2 tis.46,7 tis.50,3 tis.27 tis.24,2 tis.
Výsledok hospodárenia1,7 tis.8,4 tis.1,7 tis.2,4 tis.3,3 tis.
Aktíva45,6 tis.20 tis.50 tis.59,8 tis.51 tis.
Vlastné imanie−4008 tis.8,8 tis.11,2 tis.14,2 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť100,9 %60,0 %82,4 %81,4 %72,1 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
24,2 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
51 tis.
Vlastné imanie
14,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
72,1 %

2024

Tržby
27 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
59,8 tis.
Vlastné imanie
11,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,4 %

2023

Tržby
50,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
50 tis.
Vlastné imanie
8,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,4 %

2022

Tržby
46,7 tis.
Výsledok hospodárenia
8,4 tis.
Aktíva
20 tis.
Vlastné imanie
8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
60,0 %

2021

Tržby
34,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
45,6 tis.
Vlastné imanie
−400
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
100,9 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API