Súhrn
- Vznik
- 07. 03. 201511 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 99 457 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Novocol s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 48053457
- daňové identifikačné číslo
- 2120041891
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jenisejská 45A, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Nad jazeromokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 03. 2015
- V registri
- 11 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 51161/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 902651
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 07. 03. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 07. 03. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 07. 03. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 07. 03. 2015 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 07. 03. 2015 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 07. 03. 2015 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 07. 03. 2015 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 07. 03. 2015 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 07. 03. 2015 | — |
| administratívne služby | 07. 03. 2015 | — |
| reklamné a marketingové služby | 07. 03. 2015 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 07. 03. 2015 | — |
| vyučovanie v odbore cudzích jazykov - nemecký jazyk | 07. 03. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120041891 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 znížila stratu na −320 € a znížila tržby o ▼49 % na 99,5 tisíc eur.
Tržby
99 457 €
▼ 49,3 %Výsledok hospodárenia
−320 €
▲ 91,5 %Aktíva
34 702 €
▼ 1,1 %Vlastné imanie
34 664 €
▼ 0,9 %Zadlženosť
0,1 %
Hrubá marža
−0,3 %
Čistá marža
−0,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 63 tis. | 96,5 tis. | 145,3 tis. | 196,2 tis. | 99,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,6 tis. | 19 | −5,6 tis. | −3,8 tis. | −320 |
| Aktíva | 3,4 tis. | 4,4 tis. | 18,8 tis. | 35,1 tis. | 34,7 tis. |
| Vlastné imanie | 3,4 tis. | 3,4 tis. | 17,8 tis. | 35 tis. | 34,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 960 | 960 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 0,4 % | 22,0 % | 5,3 % | 0,3 % | 0,1 % |
2019
- Tržby
- 99,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −320
- Aktíva
- 34,7 tis.
- Vlastné imanie
- 34,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 196,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,8 tis.
- Aktíva
- 35,1 tis.
- Vlastné imanie
- 35 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 145,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,6 tis.
- Aktíva
- 18,8 tis.
- Vlastné imanie
- 17,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 5,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 96,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 19
- Aktíva
- 4,4 tis.
- Vlastné imanie
- 3,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 22,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 63 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,6 tis.
- Aktíva
- 3,4 tis.
- Vlastné imanie
- 3,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.