Súhrn
- Vznik
- 13. 02. 201511 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 183 962 €2022
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Eco Energy Point s.r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 48050164
- daňové identifikačné číslo
- 2120036116
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Popradská 17/670, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
- Územie
- Stará Ľubovňaokres Stará ĽubovňaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 02. 2015
- V registri
- 11 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 31183/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 734364
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 13. 02. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 13. 02. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 13. 02. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 13. 02. 2015 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 13. 02. 2015 | — |
| reklamné a marketingové služby | 13. 02. 2015 | — |
| projektovanie a konštruovanie elektronických zariadení | 13. 02. 2015 | — |
| výroba strojov pre hospodárske odvetvia | 13. 02. 2015 | — |
| výroba strojov a prístrojov pre domácnosť | 13. 02. 2015 | — |
| výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov | 13. 02. 2015 | — |
| prenájom strojov a zariadení | 13. 02. 2015 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 15. 05. 2015 | — |
| Výroba organických chemikálií | 15. 05. 2015 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 04. 02. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 04. 02. 2016 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 06. 12. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 10. 04. 2018 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 14. 09. 2018 | — |
| Výroba tepla, rozvod tepla | 27. 02. 2019 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 22. 04. 2020 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 18. 01. 2022 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 18. 01. 2022 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 18. 01. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 18. 01. 2022 | — |
| Sťahovacie služby | 18. 01. 2022 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 18. 01. 2022 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 18. 01. 2022 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 18. 01. 2022 | — |
| Administratívne služby | 18. 01. 2022 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 18. 01. 2022 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 18. 01. 2022 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 18. 01. 2022 | — |
| Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach | 18. 01. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120036116 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2023 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prehĺbila stratu na −190 774 € a znížila tržby o ▼45 % na 184 tisíc eur.
Tržby
183 962 €
▼ 44,5 %Výsledok hospodárenia
−190 774 €
▼ 29,9 %Aktíva
1 386 719 €
▼ 11,5 %Vlastné imanie
78 687 €
▼ 70,8 %Zadlženosť
94,3 %
Hrubá marža
−103,7 %
Čistá marža
−103,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 167 tis. | 370 tis. | 400,5 tis. | 331,5 tis. | 184 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −234,5 tis. | −296 tis. | −125,3 tis. | −146,9 tis. | −190,8 tis. |
| Aktíva | 1,85 mil. | 1,83 mil. | 1,62 mil. | 1,57 mil. | 1,39 mil. |
| Vlastné imanie | 19,4 tis. | −276,6 tis. | −401,9 tis. | 269,5 tis. | 78,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 98,9 % | 115,1 % | 124,7 % | 82,8 % | 94,3 % |
aj 02/2015 — 12/2015–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 184 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −190,8 tis.
- Aktíva
- 1,39 mil.
- Vlastné imanie
- 78,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 94,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 331,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −146,9 tis.
- Aktíva
- 1,57 mil.
- Vlastné imanie
- 269,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 82,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 400,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −125,3 tis.
- Aktíva
- 1,62 mil.
- Vlastné imanie
- −401,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 124,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 370 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −296 tis.
- Aktíva
- 1,83 mil.
- Vlastné imanie
- −276,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 115,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 167 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −234,5 tis.
- Aktíva
- 1,85 mil.
- Vlastné imanie
- 19,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 98,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 02/2015 — 12/2015–2017 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
20 oznámení
25. 09. 2026
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
25. 09. 2026
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
24. 09. 2026
Uznesenie o odvolaní správcu a ustanovení nového správcu na návrh schôdze veritelov konkurz
10. 08. 2026
Zápisnica zo schôdze veriteľov konkurz
10. 08. 2026
Zápisnica zo schôdze veriteľov konkurz
20. 07. 2026
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
15. 07. 2026
Iné zverejnenie konkurz
26. 06. 2026
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
27. 04. 2026
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
26. 03. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
10. 03. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
10. 03. 2026
Iné zverejnenie konkurz
10. 03. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
10. 03. 2026
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
02. 01. 2026
Iné zverejnenie konkurz
19. 11. 2025
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
17. 11. 2025
Iné zverejnenie konkurz
05. 11. 2025
Návrh konečného rozvrhu výťažku z oddelenej podstaty konkurz
22. 08. 2025
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
21. 03. 2025
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.