prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

NOCH-BAU s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 48027961aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 01. 201511 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
121 071 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NOCH-BAU s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
48027961
daňové identifikačné číslo
2024179971
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024179971
Sídlo
Malookočská 1573, 93028 Okoč, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 01. 2015
V registri
11 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 35331/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
912276
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby24. 01. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien24. 01. 2015—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov24. 01. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla24. 01. 2015—
Sťahovacie služby24. 01. 2015—
Skladovanie24. 01. 2015—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom24. 01. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí24. 01. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 01. 2015—
Čistiace a upratovacie služby24. 01. 2015—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 01. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu24. 01. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb24. 01. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby24. 01. 2015—
Reklamné a marketingové služby24. 01. 2015—
Administratívne služby24. 01. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024179971: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024179971: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024179971IČ DPH SK2024179971Obdobia daňových registráciíDIČ 2024179971: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024179971: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024179971IČ DPH SK2024179971Obdobia daňových registráciíDIČ 2024179971: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024179971: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024179971IČ DPH SK2024179971
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202417997111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2016
daňové identifikačné číslo202417997110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −12 858 € a zvýšila tržby o ▲76 % na 121,1 tisíc eur.

Tržby

121 071 €

▲ 75,5 %

Výsledok hospodárenia

−12 858 €

▲ 34,3 %

Aktíva

133 249 €

▼ 36,0 %

Vlastné imanie

17 214 €

▼ 42,8 %

Zadlženosť

87,1 %

Hrubá marža

−9,8 %

Čistá marža

−10,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 32 059 €. 2022: tržby 78 515 €. 2023: tržby 29 773 €. 2024: tržby 68 974 €. 2025: tržby 121 071 €.200 tis.100 tis.032,1 tis.78,5 tis.29,8 tis.69 tis.121,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 32 059 €. 2022: tržby 78 515 €. 2023: tržby 29 773 €. 2024: tržby 68 974 €. 2025: tržby 121 071 €.200 tis.100 tis.032,1 tis.78,5 tis.29,8 tis.69 tis.121,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 32 059 €. 2022: tržby 78 515 €. 2023: tržby 29 773 €. 2024: tržby 68 974 €. 2025: tržby 121 071 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −10 214 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 130 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 244 €. 2024: výsledok hospodárenia −19 570 €. 2025: výsledok hospodárenia −12 858 €.0−20 tis.−10,2 tis.−15,1 tis.−9,2 tis.−19,6 tis.−12,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −10 214 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 130 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 244 €. 2024: výsledok hospodárenia −19 570 €. 2025: výsledok hospodárenia −12 858 €.0−20 tis.−10,2 tis.−15,1 tis.−9,2 tis.−19,6 tis.−12,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −10 214 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 130 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 244 €. 2024: výsledok hospodárenia −19 570 €. 2025: výsledok hospodárenia −12 858 €.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 133 494 €, vlastné imanie 11 646 €. 2022: aktíva 198 077 €, vlastné imanie −7 813 €. 2023: aktíva 232 360 €, vlastné imanie 15 447 €. 2024: aktíva 208 249 €, vlastné imanie 30 071 €. 2025: aktíva 133 249 €, vlastné imanie 17 214 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 133 494 €, vlastné imanie 11 646 €. 2022: aktíva 198 077 €, vlastné imanie −7 813 €. 2023: aktíva 232 360 €, vlastné imanie 15 447 €. 2024: aktíva 208 249 €, vlastné imanie 30 071 €. 2025: aktíva 133 249 €, vlastné imanie 17 214 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 133 494 €, vlastné imanie 11 646 €. 2022: aktíva 198 077 €, vlastné imanie −7 813 €. 2023: aktíva 232 360 €, vlastné imanie 15 447 €. 2024: aktíva 208 249 €, vlastné imanie 30 071 €. 2025: aktíva 133 249 €, vlastné imanie 17 214 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 688 €, zásoby 119 670 €, pohľadávky 6 184 €, finančné účty 6 904 €. 2022: dlhodobý majetok 15 334 €, zásoby 177 816 €, pohľadávky 3 518 €, finančné účty 776 €. 2023: dlhodobý majetok 18 072 €, zásoby 194 499 €, pohľadávky 3 813 €, finančné účty 15 124 €. 2024: dlhodobý majetok 14 072 €, zásoby 160 820 €, pohľadávky 4 604 €, finančné účty 28 090 €. 2025: dlhodobý majetok 40 959 €, zásoby 60 481 €, pohľadávky 9 891 €, finančné účty 21 585 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 688 €, zásoby 119 670 €, pohľadávky 6 184 €, finančné účty 6 904 €. 2022: dlhodobý majetok 15 334 €, zásoby 177 816 €, pohľadávky 3 518 €, finančné účty 776 €. 2023: dlhodobý majetok 18 072 €, zásoby 194 499 €, pohľadávky 3 813 €, finančné účty 15 124 €. 2024: dlhodobý majetok 14 072 €, zásoby 160 820 €, pohľadávky 4 604 €, finančné účty 28 090 €. 2025: dlhodobý majetok 40 959 €, zásoby 60 481 €, pohľadávky 9 891 €, finančné účty 21 585 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 688 €, zásoby 119 670 €, pohľadávky 6 184 €, finančné účty 6 904 €. 2022: dlhodobý majetok 15 334 €, zásoby 177 816 €, pohľadávky 3 518 €, finančné účty 776 €. 2023: dlhodobý majetok 18 072 €, zásoby 194 499 €, pohľadávky 3 813 €, finančné účty 15 124 €. 2024: dlhodobý majetok 14 072 €, zásoby 160 820 €, pohľadávky 4 604 €, finančné účty 28 090 €. 2025: dlhodobý majetok 40 959 €, zásoby 60 481 €, pohľadávky 9 891 €, finančné účty 21 585 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 646 €, dlhodobé záväzky 10 609 €, krátkodobé záväzky 111 239 €. 2022: vlastné imanie −7 813 €, dlhodobé záväzky 281 €, krátkodobé záväzky 205 609 €. 2023: vlastné imanie 15 447 €, dlhodobé záväzky 343 €, krátkodobé záväzky 216 570 €. 2024: vlastné imanie 30 071 €, dlhodobé záväzky 393 €, krátkodobé záväzky 177 785 €. 2025: vlastné imanie 17 214 €, dlhodobé záväzky 432 €, krátkodobé záväzky 115 603 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 646 €, dlhodobé záväzky 10 609 €, krátkodobé záväzky 111 239 €. 2022: vlastné imanie −7 813 €, dlhodobé záväzky 281 €, krátkodobé záväzky 205 609 €. 2023: vlastné imanie 15 447 €, dlhodobé záväzky 343 €, krátkodobé záväzky 216 570 €. 2024: vlastné imanie 30 071 €, dlhodobé záväzky 393 €, krátkodobé záväzky 177 785 €. 2025: vlastné imanie 17 214 €, dlhodobé záväzky 432 €, krátkodobé záväzky 115 603 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 646 €, dlhodobé záväzky 10 609 €, krátkodobé záväzky 111 239 €. 2022: vlastné imanie −7 813 €, dlhodobé záväzky 281 €, krátkodobé záväzky 205 609 €. 2023: vlastné imanie 15 447 €, dlhodobé záväzky 343 €, krátkodobé záväzky 216 570 €. 2024: vlastné imanie 30 071 €, dlhodobé záväzky 393 €, krátkodobé záväzky 177 785 €. 2025: vlastné imanie 17 214 €, dlhodobé záväzky 432 €, krátkodobé záväzky 115 603 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby32,1 tis.78,5 tis.29,8 tis.69 tis.121,1 tis.
Výsledok hospodárenia−10,2 tis.−15,1 tis.−9,2 tis.−19,6 tis.−12,9 tis.
Aktíva133,5 tis.198,1 tis.232,4 tis.208,2 tis.133,2 tis.
Vlastné imanie11,6 tis.−7,8 tis.15,4 tis.30,1 tis.17,2 tis.
Daň z príjmu000340960
Zadlženosť91,3 %103,9 %93,4 %85,6 %87,1 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
121,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,9 tis.
Aktíva
133,2 tis.
Vlastné imanie
17,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
87,1 %

2024

Tržby
69 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,6 tis.
Aktíva
208,2 tis.
Vlastné imanie
30,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
85,6 %

2023

Tržby
29,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,2 tis.
Aktíva
232,4 tis.
Vlastné imanie
15,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,4 %

2022

Tržby
78,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,1 tis.
Aktíva
198,1 tis.
Vlastné imanie
−7,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,9 %

2021

Tržby
32,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,2 tis.
Aktíva
133,5 tis.
Vlastné imanie
11,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,3 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API