prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

EL SK, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 48026361aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 02. 201511 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 16. 09. 2026
Tržby
391 782 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EL SK, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
48026361
daňové identifikačné číslo
2120007659
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120007659
Sídlo
Orgovánová 525/10, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 02. 2015
V registri
11 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 40160/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
249260
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 02. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu03. 02. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb03. 02. 2015—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve04. 10. 2016—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava04. 10. 2016—
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvo04. 10. 2016—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu04. 10. 2016—
Čistenie kanalizačných systémov04. 10. 2016—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom04. 10. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 10. 2016—
Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek04. 10. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 10. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 10. 2016—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla04. 10. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby04. 10. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 10. 2016—
Sťahovacie služby04. 10. 2016—
Skladovanie a uskladňovanie04. 10. 2016—
Vykonávanie odťahovej služby04. 10. 2016—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom04. 10. 2016—
Poskytovanie organizačno-technických a informačných služieb v doprave04. 10. 2016—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov04. 10. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 10. 2016—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení04. 10. 2016—
Reklamné a marketingové služby04. 10. 2016—
Služby požičovní04. 10. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí04. 10. 2016—
Čistiace a upratovacie služby04. 10. 2016—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 04. 06. 2022

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120007659: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120007659: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120007659IČ DPH SK2120007659Obdobia daňových registráciíDIČ 2120007659: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120007659: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120007659IČ DPH SK2120007659Obdobia daňových registráciíDIČ 2120007659: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120007659: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120007659IČ DPH SK2120007659
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212000765911. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 04. 2016
daňové identifikačné číslo212000765910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený06. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲6 % na 13 333 € a zvýšila tržby o ▲85 % na 391,8 tisíc eur.

Tržby

391 782 €

▲ 85,0 %

Výsledok hospodárenia

13 333 €

▲ 5,6 %

Aktíva

670 304 €

▲ 53,8 %

Vlastné imanie

17 435 €

▼ 70,7 %

Zadlženosť

97,4 %

Hrubá marža

4,7 %

Čistá marža

3,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 282 306 €. 2022: tržby 478 363 €. 2023: tržby 292 238 €. 2024: tržby 211 812 €. 2025: tržby 391 782 €.500 tis.250 tis.0282,3 tis.478,4 tis.292,2 tis.211,8 tis.391,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 282 306 €. 2022: tržby 478 363 €. 2023: tržby 292 238 €. 2024: tržby 211 812 €. 2025: tržby 391 782 €.500 tis.250 tis.0282,3 tis.478,4 tis.292,2 tis.211,8 tis.391,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 282 306 €. 2022: tržby 478 363 €. 2023: tržby 292 238 €. 2024: tržby 211 812 €. 2025: tržby 391 782 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 086 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 037 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 118 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 623 €. 2025: výsledok hospodárenia 13 333 €.20 tis.10 tis.0+9,1 tis.+12 tis.+1,1 tis.+12,6 tis.+13,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 086 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 037 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 118 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 623 €. 2025: výsledok hospodárenia 13 333 €.20 tis.10 tis.0+9,1 tis.+12 tis.+1,1 tis.+12,6 tis.+13,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 086 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 037 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 118 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 623 €. 2025: výsledok hospodárenia 13 333 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 316 228 €, vlastné imanie 33 740 €. 2022: aktíva 474 154 €, vlastné imanie 45 777 €. 2023: aktíva 327 980 €, vlastné imanie 46 895 €. 2024: aktíva 435 760 €, vlastné imanie 59 518 €. 2025: aktíva 670 304 €, vlastné imanie 17 435 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 316 228 €, vlastné imanie 33 740 €. 2022: aktíva 474 154 €, vlastné imanie 45 777 €. 2023: aktíva 327 980 €, vlastné imanie 46 895 €. 2024: aktíva 435 760 €, vlastné imanie 59 518 €. 2025: aktíva 670 304 €, vlastné imanie 17 435 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 316 228 €, vlastné imanie 33 740 €. 2022: aktíva 474 154 €, vlastné imanie 45 777 €. 2023: aktíva 327 980 €, vlastné imanie 46 895 €. 2024: aktíva 435 760 €, vlastné imanie 59 518 €. 2025: aktíva 670 304 €, vlastné imanie 17 435 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 23 198 €, zásoby 0 €, pohľadávky 162 031 €, finančné účty 130 961 €. 2022: dlhodobý majetok 13 775 €, zásoby 0 €, pohľadávky 332 601 €, finančné účty 127 600 €. 2023: dlhodobý majetok 7 695 €, zásoby 48 762 €, pohľadávky 169 918 €, finančné účty 101 537 €. 2024: dlhodobý majetok 42 652 €, zásoby 59 812 €, pohľadávky 154 496 €, finančné účty 178 671 €. 2025: dlhodobý majetok 48 332 €, zásoby 50 762 €, pohľadávky 344 626 €, finančné účty 226 091 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 23 198 €, zásoby 0 €, pohľadávky 162 031 €, finančné účty 130 961 €. 2022: dlhodobý majetok 13 775 €, zásoby 0 €, pohľadávky 332 601 €, finančné účty 127 600 €. 2023: dlhodobý majetok 7 695 €, zásoby 48 762 €, pohľadávky 169 918 €, finančné účty 101 537 €. 2024: dlhodobý majetok 42 652 €, zásoby 59 812 €, pohľadávky 154 496 €, finančné účty 178 671 €. 2025: dlhodobý majetok 48 332 €, zásoby 50 762 €, pohľadávky 344 626 €, finančné účty 226 091 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 23 198 €, zásoby 0 €, pohľadávky 162 031 €, finančné účty 130 961 €. 2022: dlhodobý majetok 13 775 €, zásoby 0 €, pohľadávky 332 601 €, finančné účty 127 600 €. 2023: dlhodobý majetok 7 695 €, zásoby 48 762 €, pohľadávky 169 918 €, finančné účty 101 537 €. 2024: dlhodobý majetok 42 652 €, zásoby 59 812 €, pohľadávky 154 496 €, finančné účty 178 671 €. 2025: dlhodobý majetok 48 332 €, zásoby 50 762 €, pohľadávky 344 626 €, finančné účty 226 091 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 33 740 €, dlhodobé záväzky 4 296 €, krátkodobé záväzky 278 192 €. 2022: vlastné imanie 45 777 €, dlhodobé záväzky 1 606 €, krátkodobé záväzky 426 771 €. 2023: vlastné imanie 46 895 €, dlhodobé záväzky 43 €, krátkodobé záväzky 281 042 €. 2024: vlastné imanie 59 518 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 376 191 €. 2025: vlastné imanie 17 435 €, dlhodobé záväzky 59 €, krátkodobé záväzky 652 810 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 33 740 €, dlhodobé záväzky 4 296 €, krátkodobé záväzky 278 192 €. 2022: vlastné imanie 45 777 €, dlhodobé záväzky 1 606 €, krátkodobé záväzky 426 771 €. 2023: vlastné imanie 46 895 €, dlhodobé záväzky 43 €, krátkodobé záväzky 281 042 €. 2024: vlastné imanie 59 518 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 376 191 €. 2025: vlastné imanie 17 435 €, dlhodobé záväzky 59 €, krátkodobé záväzky 652 810 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 33 740 €, dlhodobé záväzky 4 296 €, krátkodobé záväzky 278 192 €. 2022: vlastné imanie 45 777 €, dlhodobé záväzky 1 606 €, krátkodobé záväzky 426 771 €. 2023: vlastné imanie 46 895 €, dlhodobé záväzky 43 €, krátkodobé záväzky 281 042 €. 2024: vlastné imanie 59 518 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 376 191 €. 2025: vlastné imanie 17 435 €, dlhodobé záväzky 59 €, krátkodobé záväzky 652 810 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 990 €. 2022: daň z príjmu 4 426 €. 2023: daň z príjmu 2 094 €. 2024: daň z príjmu 4 989 €. 2025: daň z príjmu 4 957 €.5 tis.2,5 tis.05 tis.4,4 tis.2,1 tis.5 tis.5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 990 €. 2022: daň z príjmu 4 426 €. 2023: daň z príjmu 2 094 €. 2024: daň z príjmu 4 989 €. 2025: daň z príjmu 4 957 €.5 tis.2,5 tis.05 tis.4,4 tis.2,1 tis.5 tis.5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 990 €. 2022: daň z príjmu 4 426 €. 2023: daň z príjmu 2 094 €. 2024: daň z príjmu 4 989 €. 2025: daň z príjmu 4 957 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby282,3 tis.478,4 tis.292,2 tis.211,8 tis.391,8 tis.
Výsledok hospodárenia9,1 tis.12 tis.1,1 tis.12,6 tis.13,3 tis.
Aktíva316,2 tis.474,2 tis.328 tis.435,8 tis.670,3 tis.
Vlastné imanie33,7 tis.45,8 tis.46,9 tis.59,5 tis.17,4 tis.
Daň z príjmu5 tis.4,4 tis.2,1 tis.5 tis.5 tis.
Zadlženosť89,3 %90,3 %85,7 %86,3 %97,4 %

aj 02/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
391,8 tis.
Výsledok hospodárenia
13,3 tis.
Aktíva
670,3 tis.
Vlastné imanie
17,4 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
97,4 %

2024

Tržby
211,8 tis.
Výsledok hospodárenia
12,6 tis.
Aktíva
435,8 tis.
Vlastné imanie
59,5 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
86,3 %

2023

Tržby
292,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
328 tis.
Vlastné imanie
46,9 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
85,7 %

2022

Tržby
478,4 tis.
Výsledok hospodárenia
12 tis.
Aktíva
474,2 tis.
Vlastné imanie
45,8 tis.
Daň z príjmu
4,4 tis.
Zadlženosť
90,3 %

2021

Tržby
282,3 tis.
Výsledok hospodárenia
9,1 tis.
Aktíva
316,2 tis.
Vlastné imanie
33,7 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
89,3 %

aj 02/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API