prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

UP TEMPO s r.o.

identifikačné číslo organizácie 48018198aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 01. 201511 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
UP TEMPO s r.o.
identifikačné číslo organizácie
48018198
daňové identifikačné číslo
2024184008
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jesenského 82, 94301 Štúrovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 01. 2015
V registri
11 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 38272/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
247728
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 01. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 01. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 01. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla23. 01. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí23. 01. 2015—
Reklamné a marketingové služby23. 01. 2015—
Administratívne služby23. 01. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 01. 2015—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov23. 01. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby23. 01. 2015—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu23. 01. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 01. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024184008: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024184008Obdobia daňových registráciíDIČ 2024184008: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024184008Obdobia daňových registráciíDIČ 2024184008: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024184008
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202418400810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −1 674 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−1 674 €

▼ 450,9 %

Aktíva

63 110 €

▼ 2,5 %

Vlastné imanie

19 414 €

▼ 7,9 %

Zadlženosť

69,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 209 375 €. 2018: tržby 142 219 €. 2019: tržby 82 830 €. 2020: tržby 9 161 €. 2021: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0209,4 tis.142,2 tis.82,8 tis.9,2 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 209 375 €. 2018: tržby 142 219 €. 2019: tržby 82 830 €. 2020: tržby 9 161 €. 2021: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0209,4 tis.142,2 tis.82,8 tis.9,2 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 209 375 €. 2018: tržby 142 219 €. 2019: tržby 82 830 €. 2020: tržby 9 161 €. 2021: tržby 0 €.250 tis.125 tis.00201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −2 280 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 290 €. 2019: výsledok hospodárenia 22 444 €. 2020: výsledok hospodárenia 477 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 674 €.25 tis.0−2,5 tis.−2,3 tis.−1,3 tis.+22,4 tis.+477−1,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −2 280 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 290 €. 2019: výsledok hospodárenia 22 444 €. 2020: výsledok hospodárenia 477 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 674 €.25 tis.0−2,5 tis.−2,3 tis.−1,3 tis.+22,4 tis.+477−1,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −2 280 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 290 €. 2019: výsledok hospodárenia 22 444 €. 2020: výsledok hospodárenia 477 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 674 €.25 tis.0−2,5 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 197 093 €, vlastné imanie 39 457 €. 2018: aktíva 62 009 €, vlastné imanie 38 167 €. 2019: aktíva 60 884 €, vlastné imanie 20 611 €. 2020: aktíva 64 725 €, vlastné imanie 21 088 €. 2021: aktíva 63 110 €, vlastné imanie 19 414 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 197 093 €, vlastné imanie 39 457 €. 2018: aktíva 62 009 €, vlastné imanie 38 167 €. 2019: aktíva 60 884 €, vlastné imanie 20 611 €. 2020: aktíva 64 725 €, vlastné imanie 21 088 €. 2021: aktíva 63 110 €, vlastné imanie 19 414 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 197 093 €, vlastné imanie 39 457 €. 2018: aktíva 62 009 €, vlastné imanie 38 167 €. 2019: aktíva 60 884 €, vlastné imanie 20 611 €. 2020: aktíva 64 725 €, vlastné imanie 21 088 €. 2021: aktíva 63 110 €, vlastné imanie 19 414 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 16 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 410 €, finančné účty 176 183 €. 2018: dlhodobý majetok 38 863 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 865 €, finančné účty 18 112 €. 2019: dlhodobý majetok 14 665 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 245 €, finančné účty 37 636 €. 2020: dlhodobý majetok 9 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 181 €, finančné účty 44 873 €. 2021: dlhodobý majetok 9 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 143 €, finančné účty 43 296 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 16 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 410 €, finančné účty 176 183 €. 2018: dlhodobý majetok 38 863 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 865 €, finančné účty 18 112 €. 2019: dlhodobý majetok 14 665 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 245 €, finančné účty 37 636 €. 2020: dlhodobý majetok 9 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 181 €, finančné účty 44 873 €. 2021: dlhodobý majetok 9 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 143 €, finančné účty 43 296 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 16 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 410 €, finančné účty 176 183 €. 2018: dlhodobý majetok 38 863 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 865 €, finančné účty 18 112 €. 2019: dlhodobý majetok 14 665 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 245 €, finančné účty 37 636 €. 2020: dlhodobý majetok 9 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 181 €, finančné účty 44 873 €. 2021: dlhodobý majetok 9 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 143 €, finančné účty 43 296 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 39 457 €, dlhodobé záväzky 9 €, krátkodobé záväzky 157 627 €. 2018: vlastné imanie 38 167 €, dlhodobé záväzky 11 720 €, krátkodobé záväzky 12 122 €. 2019: vlastné imanie 20 611 €, dlhodobé záväzky 9 011 €, krátkodobé záväzky 31 262 €. 2020: vlastné imanie 21 088 €, dlhodobé záväzky 6 092 €, krátkodobé záväzky 37 545 €. 2021: vlastné imanie 19 414 €, dlhodobé záväzky 6 099 €, krátkodobé záväzky 37 597 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 39 457 €, dlhodobé záväzky 9 €, krátkodobé záväzky 157 627 €. 2018: vlastné imanie 38 167 €, dlhodobé záväzky 11 720 €, krátkodobé záväzky 12 122 €. 2019: vlastné imanie 20 611 €, dlhodobé záväzky 9 011 €, krátkodobé záväzky 31 262 €. 2020: vlastné imanie 21 088 €, dlhodobé záväzky 6 092 €, krátkodobé záväzky 37 545 €. 2021: vlastné imanie 19 414 €, dlhodobé záväzky 6 099 €, krátkodobé záväzky 37 597 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 39 457 €, dlhodobé záväzky 9 €, krátkodobé záväzky 157 627 €. 2018: vlastné imanie 38 167 €, dlhodobé záväzky 11 720 €, krátkodobé záväzky 12 122 €. 2019: vlastné imanie 20 611 €, dlhodobé záväzky 9 011 €, krátkodobé záväzky 31 262 €. 2020: vlastné imanie 21 088 €, dlhodobé záväzky 6 092 €, krátkodobé záväzky 37 545 €. 2021: vlastné imanie 19 414 €, dlhodobé záväzky 6 099 €, krátkodobé záväzky 37 597 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 065 €. 2018: daň z príjmu 470 €. 2019: daň z príjmu 6 683 €. 2020: daň z príjmu 152 €. 2021: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.02,1 tis.4706,7 tis.152020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 065 €. 2018: daň z príjmu 470 €. 2019: daň z príjmu 6 683 €. 2020: daň z príjmu 152 €. 2021: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.02,1 tis.4706,7 tis.152020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 065 €. 2018: daň z príjmu 470 €. 2019: daň z príjmu 6 683 €. 2020: daň z príjmu 152 €. 2021: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.00201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby209,4 tis.142,2 tis.82,8 tis.9,2 tis.0
Výsledok hospodárenia−2,3 tis.−1,3 tis.22,4 tis.477−1,7 tis.
Aktíva197,1 tis.62 tis.60,9 tis.64,7 tis.63,1 tis.
Vlastné imanie39,5 tis.38,2 tis.20,6 tis.21,1 tis.19,4 tis.
Daň z príjmu2,1 tis.4706,7 tis.1520
Zadlženosť80,0 %38,4 %66,1 %67,4 %69,2 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,7 tis.
Aktíva
63,1 tis.
Vlastné imanie
19,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
69,2 %

2020

Tržby
9,2 tis.
Výsledok hospodárenia
477
Aktíva
64,7 tis.
Vlastné imanie
21,1 tis.
Daň z príjmu
152
Zadlženosť
67,4 %

2019

Tržby
82,8 tis.
Výsledok hospodárenia
22,4 tis.
Aktíva
60,9 tis.
Vlastné imanie
20,6 tis.
Daň z príjmu
6,7 tis.
Zadlženosť
66,1 %

2018

Tržby
142,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
62 tis.
Vlastné imanie
38,2 tis.
Daň z príjmu
470
Zadlženosť
38,4 %

2017

Tržby
209,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
197,1 tis.
Vlastné imanie
39,5 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
80,0 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API