prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

GD BAU, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 48008087aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 01. 201511 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
155 527 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GD BAU, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
48008087
daňové identifikačné číslo
2024173547
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jána Sladkého 1199/5, 034 01 Ružomberok, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 01. 2015
V registri
11 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 63165/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
567938
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva09. 01. 2015—
prípravné práce k realizácii stavby09. 01. 2015—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 01. 2015—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov09. 01. 2015—
kúpa tovaru na účely jeho predaja končenému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 01. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu09. 01. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb09. 01. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby09. 01. 2015—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla09. 01. 2015—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej techniky09. 01. 2015—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla09. 01. 2015—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla09. 01. 2015—
skladovanie09. 01. 2015—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností09. 01. 2015—
počítačové služby09. 01. 2015—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov09. 01. 2015—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 01. 2015—
prenájom hnuteľných vecí09. 01. 2015—
administratívne služby09. 01. 2015—
vedenie účtovníctva09. 01. 2015—
čistiace a upratovacie služby09. 01. 2015—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov09. 01. 2015—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti09. 01. 2015—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí09. 01. 2015—
reklamné a marketingové služby09. 01. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024173547: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024173547Obdobia daňových registráciíDIČ 2024173547: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024173547Obdobia daňových registráciíDIČ 2024173547: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024173547
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202417354710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 13 265 € a zvýšila tržby o ▲10 373 % na 155,5 tisíc eur.

Tržby

155 527 €

▲ 10 373,2 %

Výsledok hospodárenia

13 265 €

▲ 354,7 %

Aktíva

85 779 €

▲ 117,5 %

Vlastné imanie

−15 393 €

▲ 46,3 %

Zadlženosť

117,9 %

Hrubá marža

11,1 %

Čistá marža

8,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 20 178 €. 2016: tržby 15 240 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 1 485 €. 2019: tržby 155 527 €.200 tis.100 tis.020,2 tis.15,2 tis.01,5 tis.155,5 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 20 178 €. 2016: tržby 15 240 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 1 485 €. 2019: tržby 155 527 €.200 tis.100 tis.020,2 tis.15,2 tis.01,5 tis.155,5 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 20 178 €. 2016: tržby 15 240 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 1 485 €. 2019: tržby 155 527 €.200 tis.100 tis.00201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −3 864 €. 2016: výsledok hospodárenia −235 €. 2017: výsledok hospodárenia −24 350 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 209 €. 2019: výsledok hospodárenia 13 265 €.20 tis.0−25 tis.−3,9 tis.−235−24,4 tis.−5,2 tis.+13,3 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −3 864 €. 2016: výsledok hospodárenia −235 €. 2017: výsledok hospodárenia −24 350 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 209 €. 2019: výsledok hospodárenia 13 265 €.20 tis.0−25 tis.−3,9 tis.−235−24,4 tis.−5,2 tis.+13,3 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −3 864 €. 2016: výsledok hospodárenia −235 €. 2017: výsledok hospodárenia −24 350 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 209 €. 2019: výsledok hospodárenia 13 265 €.20 tis.0−25 tis.201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 4 527 €, vlastné imanie 1 136 €. 2016: aktíva 12 406 €, vlastné imanie 901 €. 2017: aktíva 42 188 €, vlastné imanie −23 449 €. 2018: aktíva 39 438 €, vlastné imanie −28 658 €. 2019: aktíva 85 779 €, vlastné imanie −15 393 €.100 tis.0−50 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 4 527 €, vlastné imanie 1 136 €. 2016: aktíva 12 406 €, vlastné imanie 901 €. 2017: aktíva 42 188 €, vlastné imanie −23 449 €. 2018: aktíva 39 438 €, vlastné imanie −28 658 €. 2019: aktíva 85 779 €, vlastné imanie −15 393 €.100 tis.0−50 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 4 527 €, vlastné imanie 1 136 €. 2016: aktíva 12 406 €, vlastné imanie 901 €. 2017: aktíva 42 188 €, vlastné imanie −23 449 €. 2018: aktíva 39 438 €, vlastné imanie −28 658 €. 2019: aktíva 85 779 €, vlastné imanie −15 393 €.100 tis.0−50 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 527 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 406 €. 2017: dlhodobý majetok 26 924 €, zásoby 158 €, pohľadávky 6 041 €, finančné účty 9 065 €. 2018: dlhodobý majetok 24 032 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 766 €, finančné účty 7 640 €. 2019: dlhodobý majetok 18 260 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 103 €, finančné účty 32 416 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 527 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 406 €. 2017: dlhodobý majetok 26 924 €, zásoby 158 €, pohľadávky 6 041 €, finančné účty 9 065 €. 2018: dlhodobý majetok 24 032 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 766 €, finančné účty 7 640 €. 2019: dlhodobý majetok 18 260 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 103 €, finančné účty 32 416 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 527 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 406 €. 2017: dlhodobý majetok 26 924 €, zásoby 158 €, pohľadávky 6 041 €, finančné účty 9 065 €. 2018: dlhodobý majetok 24 032 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 766 €, finančné účty 7 640 €. 2019: dlhodobý majetok 18 260 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 103 €, finančné účty 32 416 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 1 136 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 391 €. 2016: vlastné imanie 901 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 505 €. 2017: vlastné imanie −23 449 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 637 €. 2018: vlastné imanie −28 658 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 096 €. 2019: vlastné imanie −15 393 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 101 172 €.200 tis.0−50 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 1 136 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 391 €. 2016: vlastné imanie 901 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 505 €. 2017: vlastné imanie −23 449 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 637 €. 2018: vlastné imanie −28 658 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 096 €. 2019: vlastné imanie −15 393 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 101 172 €.200 tis.0−50 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 1 136 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 391 €. 2016: vlastné imanie 901 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 505 €. 2017: vlastné imanie −23 449 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 637 €. 2018: vlastné imanie −28 658 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 096 €. 2019: vlastné imanie −15 393 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 101 172 €.200 tis.0−50 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 4 020 €.5 tis.2,5 tis.048048096004 tis.20152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 4 020 €.5 tis.2,5 tis.048048096004 tis.20152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 4 020 €.5 tis.2,5 tis.0480960201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby20,2 tis.15,2 tis.01,5 tis.155,5 tis.
Výsledok hospodárenia−3,9 tis.−235−24,4 tis.−5,2 tis.13,3 tis.
Aktíva4,5 tis.12,4 tis.42,2 tis.39,4 tis.85,8 tis.
Vlastné imanie1,1 tis.901−23,4 tis.−28,7 tis.−15,4 tis.
Daň z príjmu48048096004 tis.
Zadlženosť74,9 %92,7 %155,6 %172,7 %117,9 %

2019

Tržby
155,5 tis.
Výsledok hospodárenia
13,3 tis.
Aktíva
85,8 tis.
Vlastné imanie
−15,4 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
117,9 %

2018

Tržby
1,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,2 tis.
Aktíva
39,4 tis.
Vlastné imanie
−28,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
172,7 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−24,4 tis.
Aktíva
42,2 tis.
Vlastné imanie
−23,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
155,6 %

2016

Tržby
15,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−235
Aktíva
12,4 tis.
Vlastné imanie
901
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
92,7 %

2015

Tržby
20,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
4,5 tis.
Vlastné imanie
1,1 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
74,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API