prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

ERAN PLUS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48001279aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 01. 201511 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
703 849 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ERAN PLUS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48001279
daňové identifikačné číslo
2024179223
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Máša Haľamová 4004/5, 059 85 Štrba, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 01. 2015
V registri
11 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 36084/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
259721
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 01. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu14. 01. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb14. 01. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby14. 01. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla14. 01. 2015—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom14. 01. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí14. 01. 2015—
Reklamné a marketingové služby14. 01. 2015—
Administratívne služby14. 01. 2015—
Skladovanie14. 01. 2015—
Odevná výroba14. 01. 2015—
Výroba bižutérie a suvenírov14. 01. 2015—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom14. 01. 2015—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí14. 01. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien02. 02. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby02. 02. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov02. 02. 2018—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok02. 02. 2018—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností02. 02. 2018—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom02. 02. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024179223: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024179223Obdobia daňových registráciíDIČ 2024179223: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024179223Obdobia daňových registráciíDIČ 2024179223: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024179223
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202417922310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 06. 2026 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prehĺbila stratu na −12 193 € a znížila tržby o ▼28 % na 703,8 tisíc eur.

Tržby

703 849 €

▼ 28,1 %

Výsledok hospodárenia

−12 193 €

▼ 36 848,5 %

Aktíva

239 056 €

▲ 8,0 %

Vlastné imanie

−2 739 €

▼ 129,0 %

Zadlženosť

101,1 %

Hrubá marža

−1,7 %

Čistá marža

−1,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 836 €. 2017: tržby 65 116 €. 2018: tržby 308 073 €. 2019: tržby 979 411 €. 2020: tržby 703 849 €.1 mil.500 tis.083665,1 tis.308,1 tis.979,4 tis.703,8 tis.20152017201820192020Tržby2015: tržby 836 €. 2017: tržby 65 116 €. 2018: tržby 308 073 €. 2019: tržby 979 411 €. 2020: tržby 703 849 €.1 mil.500 tis.083665,1 tis.308,1 tis.979,4 tis.703,8 tis.20152017201820192020Tržby2015: tržby 836 €. 2017: tržby 65 116 €. 2018: tržby 308 073 €. 2019: tržby 979 411 €. 2020: tržby 703 849 €.1 mil.500 tis.0836201520182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −1 700 €. 2017: výsledok hospodárenia 2 647 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 934 €. 2019: výsledok hospodárenia −33 €. 2020: výsledok hospodárenia −12 193 €.5 tis.0−20 tis.−1,7 tis.+2,6 tis.+3,9 tis.−33−12,2 tis.20152017201820192020Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −1 700 €. 2017: výsledok hospodárenia 2 647 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 934 €. 2019: výsledok hospodárenia −33 €. 2020: výsledok hospodárenia −12 193 €.5 tis.0−20 tis.−1,7 tis.+2,6 tis.+3,9 tis.−33−12,2 tis.20152017201820192020Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −1 700 €. 2017: výsledok hospodárenia 2 647 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 934 €. 2019: výsledok hospodárenia −33 €. 2020: výsledok hospodárenia −12 193 €.5 tis.0−20 tis.201520182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 3 396 €, vlastné imanie 3 300 €. 2017: aktíva 6 731 €, vlastné imanie 5 557 €. 2018: aktíva 52 813 €, vlastné imanie 9 490 €. 2019: aktíva 221 351 €, vlastné imanie 9 456 €. 2020: aktíva 239 056 €, vlastné imanie −2 739 €.250 tis.0−5 tis.20152017201820192020Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 3 396 €, vlastné imanie 3 300 €. 2017: aktíva 6 731 €, vlastné imanie 5 557 €. 2018: aktíva 52 813 €, vlastné imanie 9 490 €. 2019: aktíva 221 351 €, vlastné imanie 9 456 €. 2020: aktíva 239 056 €, vlastné imanie −2 739 €.250 tis.0−5 tis.20152017201820192020Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 3 396 €, vlastné imanie 3 300 €. 2017: aktíva 6 731 €, vlastné imanie 5 557 €. 2018: aktíva 52 813 €, vlastné imanie 9 490 €. 2019: aktíva 221 351 €, vlastné imanie 9 456 €. 2020: aktíva 239 056 €, vlastné imanie −2 739 €.250 tis.0−5 tis.20152017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 120 €, finančné účty 3 276 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 748 €, finančné účty 4 983 €. 2018: dlhodobý majetok 16 055 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 932 €, finančné účty 2 826 €. 2019: dlhodobý majetok 45 507 €, zásoby 0 €, pohľadávky 153 033 €, finančné účty 22 811 €. 2020: dlhodobý majetok 32 104 €, zásoby 0 €, pohľadávky 117 147 €, finančné účty 89 805 €.250 tis.125 tis.020152017201820192020Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 120 €, finančné účty 3 276 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 748 €, finančné účty 4 983 €. 2018: dlhodobý majetok 16 055 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 932 €, finančné účty 2 826 €. 2019: dlhodobý majetok 45 507 €, zásoby 0 €, pohľadávky 153 033 €, finančné účty 22 811 €. 2020: dlhodobý majetok 32 104 €, zásoby 0 €, pohľadávky 117 147 €, finančné účty 89 805 €.250 tis.125 tis.020152017201820192020Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 120 €, finančné účty 3 276 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 748 €, finančné účty 4 983 €. 2018: dlhodobý majetok 16 055 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 932 €, finančné účty 2 826 €. 2019: dlhodobý majetok 45 507 €, zásoby 0 €, pohľadávky 153 033 €, finančné účty 22 811 €. 2020: dlhodobý majetok 32 104 €, zásoby 0 €, pohľadávky 117 147 €, finančné účty 89 805 €.250 tis.125 tis.020152017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 3 300 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 96 €. 2017: vlastné imanie 5 557 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 174 €. 2018: vlastné imanie 9 490 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 323 €. 2019: vlastné imanie 9 456 €, dlhodobé záväzky 26 060 €, krátkodobé záväzky 185 835 €. 2020: vlastné imanie −2 739 €, dlhodobé záväzky 13 844 €, krátkodobé záväzky 227 951 €.250 tis.0−5 tis.20152017201820192020Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 3 300 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 96 €. 2017: vlastné imanie 5 557 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 174 €. 2018: vlastné imanie 9 490 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 323 €. 2019: vlastné imanie 9 456 €, dlhodobé záväzky 26 060 €, krátkodobé záväzky 185 835 €. 2020: vlastné imanie −2 739 €, dlhodobé záväzky 13 844 €, krátkodobé záväzky 227 951 €.250 tis.0−5 tis.20152017201820192020Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 3 300 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 96 €. 2017: vlastné imanie 5 557 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 174 €. 2018: vlastné imanie 9 490 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 323 €. 2019: vlastné imanie 9 456 €, dlhodobé záväzky 26 060 €, krátkodobé záväzky 185 835 €. 2020: vlastné imanie −2 739 €, dlhodobé záväzky 13 844 €, krátkodobé záväzky 227 951 €.250 tis.0−5 tis.20152017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 1 224 €. 2019: daň z príjmu 2 236 €. 2020: daň z príjmu 565 €.2,5 tis.1,3 tis.004801,2 tis.2,2 tis.56520152017201820192020Daň z príjmu2015: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 1 224 €. 2019: daň z príjmu 2 236 €. 2020: daň z príjmu 565 €.2,5 tis.1,3 tis.004801,2 tis.2,2 tis.56520152017201820192020Daň z príjmu2015: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 1 224 €. 2019: daň z príjmu 2 236 €. 2020: daň z príjmu 565 €.2,5 tis.1,3 tis.00565201520182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby83665,1 tis.308,1 tis.979,4 tis.703,8 tis.
Výsledok hospodárenia−1,7 tis.2,6 tis.3,9 tis.−33−12,2 tis.
Aktíva3,4 tis.6,7 tis.52,8 tis.221,4 tis.239,1 tis.
Vlastné imanie3,3 tis.5,6 tis.9,5 tis.9,5 tis.−2,7 tis.
Daň z príjmu04801,2 tis.2,2 tis.565
Zadlženosť2,8 %17,4 %82,0 %95,7 %101,1 %

2020

Tržby
703,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,2 tis.
Aktíva
239,1 tis.
Vlastné imanie
−2,7 tis.
Daň z príjmu
565
Zadlženosť
101,1 %

2019

Tržby
979,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−33
Aktíva
221,4 tis.
Vlastné imanie
9,5 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
95,7 %

2018

Tržby
308,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
52,8 tis.
Vlastné imanie
9,5 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
82,0 %

2017

Tržby
65,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
6,7 tis.
Vlastné imanie
5,6 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
17,4 %

2015

Tržby
836
Výsledok hospodárenia
−1,7 tis.
Aktíva
3,4 tis.
Vlastné imanie
3,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API