Súhrn
- Vznik
- 23. 12. 201411 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 246 403 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ŽELEZIARSTVO - Svitač, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 48001091
- daňové identifikačné číslo
- 2024168982
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024168982
- Sídlo
- Novozámocká 1190/55, 94651 Nesvady, Slovenská republika
- Územie
- Nesvadyokres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 12. 2014
- V registri
- 11 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 38189/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 270164
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ | 23. 12. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 23. 12. 2014 | — |
| oprava a údržba potrieb pre domácnosť , športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 23. 12. 2014 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 23. 12. 2014 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 23. 12. 2014 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 13. 12. 2022 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 13. 12. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 13. 12. 2022 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 13. 12. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024168982 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2015 |
| daňové identifikačné číslo | 2024168982 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 27. 09. 2026 – 24. 10. 2026 ukončené | 17. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 22. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼77 % na 6 077 € a zvýšila tržby o ▲7 % na 246,4 tisíc eur.
Tržby
246 403 €
▲ 6,9 %Výsledok hospodárenia
6 077 €
▼ 77,1 %Aktíva
333 038 €
▲ 14,6 %Vlastné imanie
82 022 €
▲ 8,0 %Zadlženosť
75,4 %
Hrubá marža
3,2 %
Čistá marža
2,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 139,4 tis. | 211 tis. | 198,3 tis. | 230,5 tis. | 246,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 5,9 tis. | 6,3 tis. | 4,5 tis. | 26,6 tis. | 6,1 tis. |
| Aktíva | 230,3 tis. | 242 tis. | 247,3 tis. | 290,6 tis. | 333 tis. |
| Vlastné imanie | 38,6 tis. | 44,9 tis. | 49,4 tis. | 75,9 tis. | 82 tis. |
| Daň z príjmu | 1,8 tis. | 1,8 tis. | 1,5 tis. | 7,7 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 83,2 % | 81,5 % | 80,0 % | 73,9 % | 75,4 % |
aj 12/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 246,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,1 tis.
- Aktíva
- 333 tis.
- Vlastné imanie
- 82 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 75,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 230,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 26,6 tis.
- Aktíva
- 290,6 tis.
- Vlastné imanie
- 75,9 tis.
- Daň z príjmu
- 7,7 tis.
- Zadlženosť
- 73,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 198,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,5 tis.
- Aktíva
- 247,3 tis.
- Vlastné imanie
- 49,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 80,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 211 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,3 tis.
- Aktíva
- 242 tis.
- Vlastné imanie
- 44,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 81,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 139,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,9 tis.
- Aktíva
- 230,3 tis.
- Vlastné imanie
- 38,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 83,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 12/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 22. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).