prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

STAFIR plus spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 47979313aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 12. 201411 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
510 612 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STAFIR plus spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
47979313
daňové identifikačné číslo
2024167794
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Budovateľská 49, 048 01 Rožňava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 12. 2014
V registri
11 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 36598/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
779332
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 12. 2014—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)04. 12. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu04. 12. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb04. 12. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 12. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 12. 2014—
Čistiace a upratovacie služby04. 12. 2014—
Izolatérstvo04. 03. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby04. 03. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky04. 03. 2020—
Strechár04. 03. 2020—
Pokrývačstvo04. 03. 2020—
Tesárstvo04. 03. 2020—
Zámočníctvo17. 06. 2020—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu17. 06. 2020—
Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu06. 10. 2020—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva06. 10. 2020—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve09. 02. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 07. 12. 2019

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024167794: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024167794Obdobia daňových registráciíDIČ 2024167794: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024167794Obdobia daňových registráciíDIČ 2024167794: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024167794
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202416779410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zvýšila zisk o ▲819 % na 5 956 € a zvýšila tržby o ▲73 % na 510,6 tisíc eur.

Tržby

510 612 €

▲ 73,2 %

Výsledok hospodárenia

5 956 €

▲ 819,1 %

Aktíva

305 166 €

▲ 14,7 %

Vlastné imanie

144 900 €

▲ 4,3 %

Zadlženosť

52,5 %

Hrubá marža

1,6 %

Čistá marža

1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 294 083 €. 2018: tržby 324 750 €. 2019: tržby 272 608 €. 2020: tržby 294 754 €. 2021: tržby 510 612 €.1 mil.500 tis.0294,1 tis.324,8 tis.272,6 tis.294,8 tis.510,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 294 083 €. 2018: tržby 324 750 €. 2019: tržby 272 608 €. 2020: tržby 294 754 €. 2021: tržby 510 612 €.1 mil.500 tis.0294,1 tis.324,8 tis.272,6 tis.294,8 tis.510,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 294 083 €. 2018: tržby 324 750 €. 2019: tržby 272 608 €. 2020: tržby 294 754 €. 2021: tržby 510 612 €.1 mil.500 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 28 614 €. 2018: výsledok hospodárenia 26 448 €. 2019: výsledok hospodárenia 22 848 €. 2020: výsledok hospodárenia 648 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 956 €.50 tis.25 tis.0+28,6 tis.+26,4 tis.+22,8 tis.+648+6 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 28 614 €. 2018: výsledok hospodárenia 26 448 €. 2019: výsledok hospodárenia 22 848 €. 2020: výsledok hospodárenia 648 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 956 €.50 tis.25 tis.0+28,6 tis.+26,4 tis.+22,8 tis.+648+6 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 28 614 €. 2018: výsledok hospodárenia 26 448 €. 2019: výsledok hospodárenia 22 848 €. 2020: výsledok hospodárenia 648 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 956 €.50 tis.25 tis.0201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 179 138 €, vlastné imanie 89 000 €. 2018: aktíva 186 472 €, vlastné imanie 115 448 €. 2019: aktíva 175 469 €, vlastné imanie 138 296 €. 2020: aktíva 266 126 €, vlastné imanie 138 944 €. 2021: aktíva 305 166 €, vlastné imanie 144 900 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 179 138 €, vlastné imanie 89 000 €. 2018: aktíva 186 472 €, vlastné imanie 115 448 €. 2019: aktíva 175 469 €, vlastné imanie 138 296 €. 2020: aktíva 266 126 €, vlastné imanie 138 944 €. 2021: aktíva 305 166 €, vlastné imanie 144 900 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 179 138 €, vlastné imanie 89 000 €. 2018: aktíva 186 472 €, vlastné imanie 115 448 €. 2019: aktíva 175 469 €, vlastné imanie 138 296 €. 2020: aktíva 266 126 €, vlastné imanie 138 944 €. 2021: aktíva 305 166 €, vlastné imanie 144 900 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 35 099 €, zásoby 3 680 €, pohľadávky 1 061 €, finančné účty 139 298 €. 2018: dlhodobý majetok 21 712 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 991 €, finančné účty 142 769 €. 2019: dlhodobý majetok 11 457 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 093 €, finančné účty 144 919 €. 2020: dlhodobý majetok 2 246 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 696 €, finančné účty 195 184 €. 2021: dlhodobý majetok 28 514 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 489 €, finančné účty 247 163 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 35 099 €, zásoby 3 680 €, pohľadávky 1 061 €, finančné účty 139 298 €. 2018: dlhodobý majetok 21 712 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 991 €, finančné účty 142 769 €. 2019: dlhodobý majetok 11 457 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 093 €, finančné účty 144 919 €. 2020: dlhodobý majetok 2 246 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 696 €, finančné účty 195 184 €. 2021: dlhodobý majetok 28 514 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 489 €, finančné účty 247 163 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 35 099 €, zásoby 3 680 €, pohľadávky 1 061 €, finančné účty 139 298 €. 2018: dlhodobý majetok 21 712 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 991 €, finančné účty 142 769 €. 2019: dlhodobý majetok 11 457 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 093 €, finančné účty 144 919 €. 2020: dlhodobý majetok 2 246 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 696 €, finančné účty 195 184 €. 2021: dlhodobý majetok 28 514 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 489 €, finančné účty 247 163 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 89 000 €, dlhodobé záväzky 7 537 €, krátkodobé záväzky 82 601 €. 2018: vlastné imanie 115 448 €, dlhodobé záväzky 5 427 €, krátkodobé záväzky 65 597 €. 2019: vlastné imanie 138 296 €, dlhodobé záväzky 3 182 €, krátkodobé záväzky 33 991 €. 2020: vlastné imanie 138 944 €, dlhodobé záväzky 68 961 €, krátkodobé záväzky 58 221 €. 2021: vlastné imanie 144 900 €, dlhodobé záväzky 80 145 €, krátkodobé záväzky 80 121 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 89 000 €, dlhodobé záväzky 7 537 €, krátkodobé záväzky 82 601 €. 2018: vlastné imanie 115 448 €, dlhodobé záväzky 5 427 €, krátkodobé záväzky 65 597 €. 2019: vlastné imanie 138 296 €, dlhodobé záväzky 3 182 €, krátkodobé záväzky 33 991 €. 2020: vlastné imanie 138 944 €, dlhodobé záväzky 68 961 €, krátkodobé záväzky 58 221 €. 2021: vlastné imanie 144 900 €, dlhodobé záväzky 80 145 €, krátkodobé záväzky 80 121 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 89 000 €, dlhodobé záväzky 7 537 €, krátkodobé záväzky 82 601 €. 2018: vlastné imanie 115 448 €, dlhodobé záväzky 5 427 €, krátkodobé záväzky 65 597 €. 2019: vlastné imanie 138 296 €, dlhodobé záväzky 3 182 €, krátkodobé záväzky 33 991 €. 2020: vlastné imanie 138 944 €, dlhodobé záväzky 68 961 €, krátkodobé záväzky 58 221 €. 2021: vlastné imanie 144 900 €, dlhodobé záväzky 80 145 €, krátkodobé záväzky 80 121 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 9 185 €. 2018: daň z príjmu 6 259 €. 2019: daň z príjmu 7 445 €. 2020: daň z príjmu 1 400 €. 2021: daň z príjmu 2 327 €.10 tis.5 tis.09,2 tis.6,3 tis.7,4 tis.1,4 tis.2,3 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 9 185 €. 2018: daň z príjmu 6 259 €. 2019: daň z príjmu 7 445 €. 2020: daň z príjmu 1 400 €. 2021: daň z príjmu 2 327 €.10 tis.5 tis.09,2 tis.6,3 tis.7,4 tis.1,4 tis.2,3 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 9 185 €. 2018: daň z príjmu 6 259 €. 2019: daň z príjmu 7 445 €. 2020: daň z príjmu 1 400 €. 2021: daň z príjmu 2 327 €.10 tis.5 tis.0201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby294,1 tis.324,8 tis.272,6 tis.294,8 tis.510,6 tis.
Výsledok hospodárenia28,6 tis.26,4 tis.22,8 tis.6486 tis.
Aktíva179,1 tis.186,5 tis.175,5 tis.266,1 tis.305,2 tis.
Vlastné imanie89 tis.115,4 tis.138,3 tis.138,9 tis.144,9 tis.
Daň z príjmu9,2 tis.6,3 tis.7,4 tis.1,4 tis.2,3 tis.
Zadlženosť50,3 %38,1 %21,2 %47,8 %52,5 %

aj 12/2014 — 12/2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
510,6 tis.
Výsledok hospodárenia
6 tis.
Aktíva
305,2 tis.
Vlastné imanie
144,9 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
52,5 %

2020

Tržby
294,8 tis.
Výsledok hospodárenia
648
Aktíva
266,1 tis.
Vlastné imanie
138,9 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
47,8 %

2019

Tržby
272,6 tis.
Výsledok hospodárenia
22,8 tis.
Aktíva
175,5 tis.
Vlastné imanie
138,3 tis.
Daň z príjmu
7,4 tis.
Zadlženosť
21,2 %

2018

Tržby
324,8 tis.
Výsledok hospodárenia
26,4 tis.
Aktíva
186,5 tis.
Vlastné imanie
115,4 tis.
Daň z príjmu
6,3 tis.
Zadlženosť
38,1 %

2017

Tržby
294,1 tis.
Výsledok hospodárenia
28,6 tis.
Aktíva
179,1 tis.
Vlastné imanie
89 tis.
Daň z príjmu
9,2 tis.
Zadlženosť
50,3 %

aj 12/2014 — 12/2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API