prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

PEKÁREŇ ILaS - 43 s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47974338aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 12. 201411 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PEKÁREŇ ILaS - 43 s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47974338
daňové identifikačné číslo
2024170621
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Námestie osloboditeľov 951, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 12. 2014
V registri
11 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 36620/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
943333
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 12. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024170621: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024170621Obdobia daňových registráciíDIČ 2024170621: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024170621Obdobia daňových registráciíDIČ 2024170621: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024170621
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202417062110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −288 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−288 €

▲ 52,4 %

Aktíva

18 479 €

bez zmeny

Vlastné imanie

5 617 €

▼ 4,9 %

Zadlženosť

69,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 47 453 €. 2021: tržby 48 667 €. 2022: tržby 46 014 €. 2023: tržby 0 €.50 tis.25 tis.0047,5 tis.48,7 tis.46 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 47 453 €. 2021: tržby 48 667 €. 2022: tržby 46 014 €. 2023: tržby 0 €.50 tis.25 tis.0047,5 tis.48,7 tis.46 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 47 453 €. 2021: tržby 48 667 €. 2022: tržby 46 014 €. 2023: tržby 0 €.50 tis.25 tis.000201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia −51 €. 2021: výsledok hospodárenia −479 €. 2022: výsledok hospodárenia −605 €. 2023: výsledok hospodárenia −288 €.0−1 tis.0−51−479−605−28820192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia −51 €. 2021: výsledok hospodárenia −479 €. 2022: výsledok hospodárenia −605 €. 2023: výsledok hospodárenia −288 €.0−1 tis.0−51−479−605−28820192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia −51 €. 2021: výsledok hospodárenia −479 €. 2022: výsledok hospodárenia −605 €. 2023: výsledok hospodárenia −288 €.0−1 tis.0−51−479−605−28820192020202120222023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 18 479 €, vlastné imanie 7 039 €. 2020: aktíva 18 479 €, vlastné imanie 6 988 €. 2021: aktíva 18 478 €, vlastné imanie 6 509 €. 2022: aktíva 18 478 €, vlastné imanie 5 904 €. 2023: aktíva 18 479 €, vlastné imanie 5 617 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 18 479 €, vlastné imanie 7 039 €. 2020: aktíva 18 479 €, vlastné imanie 6 988 €. 2021: aktíva 18 478 €, vlastné imanie 6 509 €. 2022: aktíva 18 478 €, vlastné imanie 5 904 €. 2023: aktíva 18 479 €, vlastné imanie 5 617 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 18 479 €, vlastné imanie 7 039 €. 2020: aktíva 18 479 €, vlastné imanie 6 988 €. 2021: aktíva 18 478 €, vlastné imanie 6 509 €. 2022: aktíva 18 478 €, vlastné imanie 5 904 €. 2023: aktíva 18 479 €, vlastné imanie 5 617 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 986 €, finančné účty 2 493 €. 2020: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 986 €, finančné účty 2 493 €. 2021: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 985 €, finančné účty 2 493 €. 2022: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 985 €, finančné účty 2 493 €. 2023: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 986 €, finančné účty 2 493 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 986 €, finančné účty 2 493 €. 2020: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 986 €, finančné účty 2 493 €. 2021: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 985 €, finančné účty 2 493 €. 2022: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 985 €, finančné účty 2 493 €. 2023: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 986 €, finančné účty 2 493 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 986 €, finančné účty 2 493 €. 2020: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 986 €, finančné účty 2 493 €. 2021: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 985 €, finančné účty 2 493 €. 2022: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 985 €, finančné účty 2 493 €. 2023: dlhodobý majetok 10 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 986 €, finančné účty 2 493 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 039 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 440 €. 2020: vlastné imanie 6 988 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 491 €. 2021: vlastné imanie 6 509 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 969 €. 2022: vlastné imanie 5 904 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 574 €. 2023: vlastné imanie 5 617 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 862 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 039 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 440 €. 2020: vlastné imanie 6 988 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 491 €. 2021: vlastné imanie 6 509 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 969 €. 2022: vlastné imanie 5 904 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 574 €. 2023: vlastné imanie 5 617 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 862 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 039 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 440 €. 2020: vlastné imanie 6 988 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 491 €. 2021: vlastné imanie 6 509 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 969 €. 2022: vlastné imanie 5 904 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 574 €. 2023: vlastné imanie 5 617 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 862 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby047,5 tis.48,7 tis.46 tis.0
Výsledok hospodárenia0−51−479−605−288
Aktíva18,5 tis.18,5 tis.18,5 tis.18,5 tis.18,5 tis.
Vlastné imanie7 tis.7 tis.6,5 tis.5,9 tis.5,6 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť61,9 %62,2 %64,8 %68,0 %69,6 %

aj 12/2014 — 12/2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−288
Aktíva
18,5 tis.
Vlastné imanie
5,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
69,6 %

2022

Tržby
46 tis.
Výsledok hospodárenia
−605
Aktíva
18,5 tis.
Vlastné imanie
5,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
68,0 %

2021

Tržby
48,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−479
Aktíva
18,5 tis.
Vlastné imanie
6,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
64,8 %

2020

Tržby
47,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−51
Aktíva
18,5 tis.
Vlastné imanie
7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
62,2 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
18,5 tis.
Vlastné imanie
7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
61,9 %

aj 12/2014 — 12/2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API