prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Bourn Group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47967226aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 12. 201411 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Bourn Group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47967226
daňové identifikačné číslo
2024170280
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
I. Olbrachta 900/6, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 12. 2014
V registri
11 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 31105/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
286732
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 12. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu12. 12. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb12. 12. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí12. 12. 2014—
Služby požičovní12. 12. 2014—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení12. 12. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí12. 12. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov12. 12. 2014—
Reklamné a marketingové služby12. 12. 2014—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti12. 12. 2014—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla12. 12. 2014—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky12. 12. 2014—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami03. 09. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla03. 09. 2020—
Sťahovacie služby03. 09. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave03. 09. 2020—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok03. 09. 2020—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností03. 09. 2020—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu03. 09. 2020—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach03. 09. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 09. 2020—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu03. 09. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024170280: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024170280Obdobia daňových registráciíDIČ 2024170280: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024170280Obdobia daňových registráciíDIČ 2024170280: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024170280
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202417028010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadla z nuly do straty −340 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−340 €

Aktíva

88 224 €

bez zmeny

Vlastné imanie

16 061 €

▼ 2,1 %

Zadlženosť

81,8 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 4 421 €. 2021: tržby 50 047 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.04,4 tis.50 tis.00020202021202220232024Tržby2020: tržby 4 421 €. 2021: tržby 50 047 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.04,4 tis.50 tis.00020202021202220232024Tržby2020: tržby 4 421 €. 2021: tržby 50 047 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.000202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −1 193 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 456 €. 2022: výsledok hospodárenia −669 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.0−2 tis.−1,2 tis.−1,5 tis.−6690−34020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −1 193 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 456 €. 2022: výsledok hospodárenia −669 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.0−2 tis.−1,2 tis.−1,5 tis.−6690−34020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −1 193 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 456 €. 2022: výsledok hospodárenia −669 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.0−2 tis.−669−340202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 85 043 €, vlastné imanie 18 565 €. 2021: aktíva 116 981 €, vlastné imanie 17 071 €. 2022: aktíva 88 224 €, vlastné imanie 16 401 €. 2023: aktíva 88 224 €, vlastné imanie 16 401 €. 2024: aktíva 88 224 €, vlastné imanie 16 061 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 85 043 €, vlastné imanie 18 565 €. 2021: aktíva 116 981 €, vlastné imanie 17 071 €. 2022: aktíva 88 224 €, vlastné imanie 16 401 €. 2023: aktíva 88 224 €, vlastné imanie 16 401 €. 2024: aktíva 88 224 €, vlastné imanie 16 061 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 85 043 €, vlastné imanie 18 565 €. 2021: aktíva 116 981 €, vlastné imanie 17 071 €. 2022: aktíva 88 224 €, vlastné imanie 16 401 €. 2023: aktíva 88 224 €, vlastné imanie 16 401 €. 2024: aktíva 88 224 €, vlastné imanie 16 061 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 659 €, finančné účty 72 384 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 664 €, finančné účty 65 317 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 048 €, finančné účty 38 176 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 048 €, finančné účty 38 176 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 048 €, finančné účty 38 176 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 659 €, finančné účty 72 384 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 664 €, finančné účty 65 317 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 048 €, finančné účty 38 176 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 048 €, finančné účty 38 176 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 048 €, finančné účty 38 176 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 659 €, finančné účty 72 384 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 664 €, finančné účty 65 317 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 048 €, finančné účty 38 176 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 048 €, finančné účty 38 176 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 048 €, finančné účty 38 176 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 18 565 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 478 €. 2021: vlastné imanie 17 071 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 99 910 €. 2022: vlastné imanie 16 401 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 823 €. 2023: vlastné imanie 16 401 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 823 €. 2024: vlastné imanie 16 061 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 163 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 18 565 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 478 €. 2021: vlastné imanie 17 071 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 99 910 €. 2022: vlastné imanie 16 401 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 823 €. 2023: vlastné imanie 16 401 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 823 €. 2024: vlastné imanie 16 061 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 163 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 18 565 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 478 €. 2021: vlastné imanie 17 071 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 99 910 €. 2022: vlastné imanie 16 401 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 823 €. 2023: vlastné imanie 16 401 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 823 €. 2024: vlastné imanie 16 061 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 163 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,4 tis.50 tis.000
Výsledok hospodárenia−1,2 tis.−1,5 tis.−6690−340
Aktíva85 tis.117 tis.88,2 tis.88,2 tis.88,2 tis.
Vlastné imanie18,6 tis.17,1 tis.16,4 tis.16,4 tis.16,1 tis.
Daň z príjmu0000340
Zadlženosť78,2 %85,4 %81,4 %81,4 %81,8 %

aj 12/2014 — 12/2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
88,2 tis.
Vlastné imanie
16,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
81,8 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
88,2 tis.
Vlastné imanie
16,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,4 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−669
Aktíva
88,2 tis.
Vlastné imanie
16,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,4 %

2021

Tržby
50 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,5 tis.
Aktíva
117 tis.
Vlastné imanie
17,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,4 %

2020

Tržby
4,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
85 tis.
Vlastné imanie
18,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
78,2 %

aj 12/2014 — 12/2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API