prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

LOCO SERVICE, s.r.o. v likvidácii

identifikačné číslo organizácie 47961261aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 12. 201411 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LOCO SERVICE, s.r.o. v likvidácii
identifikačné číslo organizácie
47961261
daňové identifikačné číslo
2024175758
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Miestneho priemyslu 1009, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 12. 2014
V registri
11 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 63067/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
686928
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve09. 12. 2014—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá09. 12. 2014—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve09. 12. 2014—
údenárska výroba09. 12. 2014—
spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny09. 12. 2014—
výroba nápojov09. 12. 2014—
výroba kŕmnych zmesí09. 12. 2014—
textilná výroba09. 12. 2014—
odevná výroba09. 12. 2014—
spracovanie kože09. 12. 2014—
výroba kožených a kožušinových výrobkov09. 12. 2014—
výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi09. 12. 2014—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva09. 12. 2014—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov, alebo súčasti z dreva do finálnych produktov a ich údržba09. 12. 2014—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva09. 12. 2014—
výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku09. 12. 2014—
polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín09. 12. 2014—
výroba koksu a rafinovaných výrobkov09. 12. 2014—
výroba technických plynov09. 12. 2014—
výroba farbív a pigmentov09. 12. 2014—
výroba organických chemikálií09. 12. 2014—
výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov09. 12. 2014—
výroba plastov v primárnej forme09. 12. 2014—
výroba kaučuku09. 12. 2014—
výroba farieb, lakov a náterov09. 12. 2014—
výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkov09. 12. 2014—
výroba lepidiel a želatiny09. 12. 2014—
výroba fotochemického materiálu a nenahraných nosičov záznamov09. 12. 2014—
výroba chemických vlákien09. 12. 2014—
výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov09. 12. 2014—
výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu09. 12. 2014—
výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu09. 12. 2014—
výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava09. 12. 2014—
keramická výroba09. 12. 2014—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu09. 12. 2014—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom09. 12. 2014—
výroba a hutnícke spracovanie kovu09. 12. 2014—
výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov09. 12. 2014—
výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr09. 12. 2014—
výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení09. 12. 2014—
výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení09. 12. 2014—
výroba strojov pre hospodárske odvetvia09. 12. 2014—
výroba strojov a prístrojov pre domácnosť09. 12. 2014—
výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérii09. 12. 2014—
výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie09. 12. 2014—
výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov09. 12. 2014—
výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení09. 12. 2014—
výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidla a iné dopravné prostriedky09. 12. 2014—
výroba bižutérie a suvenírov09. 12. 2014—
výroba a montáž tieniacej techniky09. 12. 2014—
vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí09. 12. 2014—
čistenie kanalizačných systémov09. 12. 2014—
diagnostika kanalizačných potrubí09. 12. 2014—
podnikania v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom09. 12. 2014—
prípravné práce k realizácii stavby09. 12. 2014—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 12. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov09. 12. 2014—
zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhov09. 12. 2014—
stavebné cenárstvo09. 12. 2014—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živností ( veľkoobchod )09. 12. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu09. 12. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb09. 12. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby09. 12. 2014—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidiel09. 12. 2014—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky09. 12. 2014—
oprava obuvi, brašnárskeho a sedlárskeho tovaru09. 12. 2014—
oprava odevov, textilu a bytového textilu09. 12. 2014—
oprava kožených a kožušinových výrobkov09. 12. 2014—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla09. 12. 2014—
vykonávanie odťahovej služby09. 12. 2014—
sťahovacie služby09. 12. 2014—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla09. 12. 2014—
služby traťového kormidelníka09. 12. 2014—
služby verejných nosičov a poslov09. 12. 2014—
kuriérske služby09. 12. 2014—
predaj leteckých prepravných služieb09. 12. 2014—
poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami09. 12. 2014—
prevádzka malých plavidiel09. 12. 2014—
preprava zbraní a streliva09. 12. 2014—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom09. 12. 2014—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností09. 12. 2014—
počítačové služby09. 12. 2014—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov09. 12. 2014—
vydavateľská činnosť09. 12. 2014—
finančný leasing09. 12. 2014—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt09. 12. 2014—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažnýchzdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnejponuky majetkových hodnôt09. 12. 2014—
faktoring a forfaiting09. 12. 2014—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu volných živností09. 12. 2014—
prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 12. 2014—
prenájom hnuteľných vecí09. 12. 2014—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly09. 12. 2014—
administratívne služby09. 12. 2014—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov09. 12. 2014—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí09. 12. 2014—
prevádzkovanie športových zariadení09. 12. 2014—
čistiace a upratovacie práce09. 12. 2014—
prevádzkovanie čistiarne a práčovne09. 12. 2014—
reklamné a marketingové služby09. 12. 2014—
poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť09. 12. 2014—
prieskum trhu a verejnej mienky09. 12. 2014—
donášková služba09. 12. 2014—
služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov09. 12. 2014—
projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení09. 12. 2014—
správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu09. 12. 2014—
opravy, plnenie a revízia hasiacich prístrojov09. 12. 2014—
uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiek09. 12. 2014—
projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie09. 12. 2014—
projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadení09. 12. 2014—
oprava a kontrola požiarnych vodovodov09. 12. 2014—
oprava a kontrola požiarnych hydrandov09. 12. 2014—
kontrola, opravy a montáž systémov automatického hasenia09. 12. 2014—
montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov09. 12. 2014—
činnosť agentúry dočasného zamestnávania07. 07. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024175758: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024175758Obdobia daňových registráciíDIČ 2024175758: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024175758Obdobia daňových registráciíDIČ 2024175758: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024175758
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202417575810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 znížila stratu na −3 239 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−3 239 €

▲ 63,3 %

Aktíva

43 376 €

▼ 8,1 %

Vlastné imanie

13 381 €

▼ 19,5 %

Zadlženosť

69,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby01/2016 — 05/2016: tržby 325 905 €. 2016: tržby 1 153 881 €. 2017: tržby 701 148 €. 2018: tržby 103 681 €. 2019: tržby 0 €.2 mil.1 mil.0325,9 tis.1,15 mil.701,1 tis.103,7 tis.001/2016 — 05/20162016201720182019Tržby01/2016 — 05/2016: tržby 325 905 €. 2016: tržby 1 153 881 €. 2017: tržby 701 148 €. 2018: tržby 103 681 €. 2019: tržby 0 €.2 mil.1 mil.0325,9 tis.701,1 tis.001/2016 — 05/201620172019Tržby01/2016 — 05/2016: tržby 325 905 €. 2016: tržby 1 153 881 €. 2017: tržby 701 148 €. 2018: tržby 103 681 €. 2019: tržby 0 €.2 mil.1 mil.0020162019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia01/2016 — 05/2016: výsledok hospodárenia 86 277 €. 2016: výsledok hospodárenia −905 €. 2017: výsledok hospodárenia −8 557 €. 2018: výsledok hospodárenia −8 815 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 239 €.100 tis.0−10 tis.+86,3 tis.−905−8,6 tis.−8,8 tis.−3,2 tis.01/2016 — 05/20162016201720182019Výsledok hospodárenia01/2016 — 05/2016: výsledok hospodárenia 86 277 €. 2016: výsledok hospodárenia −905 €. 2017: výsledok hospodárenia −8 557 €. 2018: výsledok hospodárenia −8 815 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 239 €.100 tis.0−10 tis.+86,3 tis.−8,6 tis.−3,2 tis.01/2016 — 05/201620172019Výsledok hospodárenia01/2016 — 05/2016: výsledok hospodárenia 86 277 €. 2016: výsledok hospodárenia −905 €. 2017: výsledok hospodárenia −8 557 €. 2018: výsledok hospodárenia −8 815 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 239 €.100 tis.0−10 tis.−90520162019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie01/2016 — 05/2016: aktíva 232 764 €, vlastné imanie 121 175 €. 2016: aktíva 243 040 €, vlastné imanie 3 993 €. 2017: aktíva 117 200 €, vlastné imanie 25 436 €. 2018: aktíva 47 175 €, vlastné imanie 16 621 €. 2019: aktíva 43 376 €, vlastné imanie 13 381 €.250 tis.125 tis.001/2016 — 05/20162016201720182019Aktíva a vlastné imanie01/2016 — 05/2016: aktíva 232 764 €, vlastné imanie 121 175 €. 2016: aktíva 243 040 €, vlastné imanie 3 993 €. 2017: aktíva 117 200 €, vlastné imanie 25 436 €. 2018: aktíva 47 175 €, vlastné imanie 16 621 €. 2019: aktíva 43 376 €, vlastné imanie 13 381 €.250 tis.125 tis.001/2016 — 05/201620172019Aktíva a vlastné imanie01/2016 — 05/2016: aktíva 232 764 €, vlastné imanie 121 175 €. 2016: aktíva 243 040 €, vlastné imanie 3 993 €. 2017: aktíva 117 200 €, vlastné imanie 25 436 €. 2018: aktíva 47 175 €, vlastné imanie 16 621 €. 2019: aktíva 43 376 €, vlastné imanie 13 381 €.250 tis.125 tis.020162019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív01/2016 — 05/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 201 220 €, finančné účty 31 544 €. 2016: dlhodobý majetok 8 433 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 819 €, finančné účty 5 695 €. 2017: dlhodobý majetok 6 132 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 504 €, finančné účty 13 400 €. 2018: dlhodobý majetok 3 831 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 435 €, finančné účty 38 909 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 468 €, finančné účty 38 908 €.250 tis.125 tis.001/2016 — 05/20162016201720182019Štruktúra aktív01/2016 — 05/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 201 220 €, finančné účty 31 544 €. 2016: dlhodobý majetok 8 433 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 819 €, finančné účty 5 695 €. 2017: dlhodobý majetok 6 132 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 504 €, finančné účty 13 400 €. 2018: dlhodobý majetok 3 831 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 435 €, finančné účty 38 909 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 468 €, finančné účty 38 908 €.250 tis.125 tis.001/2016 — 05/201620172019Štruktúra aktív01/2016 — 05/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 201 220 €, finančné účty 31 544 €. 2016: dlhodobý majetok 8 433 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 819 €, finančné účty 5 695 €. 2017: dlhodobý majetok 6 132 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 504 €, finančné účty 13 400 €. 2018: dlhodobý majetok 3 831 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 435 €, finančné účty 38 909 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 468 €, finančné účty 38 908 €.250 tis.125 tis.020162019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív01/2016 — 05/2016: vlastné imanie 121 175 €, dlhodobé záväzky 320 €, krátkodobé záväzky 110 759 €. 2016: vlastné imanie 3 993 €, dlhodobé záväzky 7 971 €, krátkodobé záväzky 231 076 €. 2017: vlastné imanie 25 436 €, dlhodobé záväzky 5 710 €, krátkodobé záväzky 86 054 €. 2018: vlastné imanie 16 621 €, dlhodobé záväzky 3 058 €, krátkodobé záväzky 27 496 €. 2019: vlastné imanie 13 381 €, dlhodobé záväzky 1 109 €, krátkodobé záväzky 28 886 €.250 tis.125 tis.001/2016 — 05/20162016201720182019Štruktúra pasív01/2016 — 05/2016: vlastné imanie 121 175 €, dlhodobé záväzky 320 €, krátkodobé záväzky 110 759 €. 2016: vlastné imanie 3 993 €, dlhodobé záväzky 7 971 €, krátkodobé záväzky 231 076 €. 2017: vlastné imanie 25 436 €, dlhodobé záväzky 5 710 €, krátkodobé záväzky 86 054 €. 2018: vlastné imanie 16 621 €, dlhodobé záväzky 3 058 €, krátkodobé záväzky 27 496 €. 2019: vlastné imanie 13 381 €, dlhodobé záväzky 1 109 €, krátkodobé záväzky 28 886 €.250 tis.125 tis.001/2016 — 05/201620172019Štruktúra pasív01/2016 — 05/2016: vlastné imanie 121 175 €, dlhodobé záväzky 320 €, krátkodobé záväzky 110 759 €. 2016: vlastné imanie 3 993 €, dlhodobé záväzky 7 971 €, krátkodobé záväzky 231 076 €. 2017: vlastné imanie 25 436 €, dlhodobé záväzky 5 710 €, krátkodobé záväzky 86 054 €. 2018: vlastné imanie 16 621 €, dlhodobé záväzky 3 058 €, krátkodobé záväzky 27 496 €. 2019: vlastné imanie 13 381 €, dlhodobé záväzky 1 109 €, krátkodobé záväzky 28 886 €.250 tis.125 tis.020162019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu01/2016 — 05/2016: daň z príjmu 0 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.002,9 tis.2,9 tis.0001/2016 — 05/20162016201720182019Daň z príjmu01/2016 — 05/2016: daň z príjmu 0 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.002,9 tis.001/2016 — 05/201620172019Daň z príjmu01/2016 — 05/2016: daň z príjmu 0 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0020162019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)01/2016 — 05/2016Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby325,9 tis.1,15 mil.701,1 tis.103,7 tis.0
Výsledok hospodárenia86,3 tis.−905−8,6 tis.−8,8 tis.−3,2 tis.
Aktíva232,8 tis.243 tis.117,2 tis.47,2 tis.43,4 tis.
Vlastné imanie121,2 tis.4 tis.25,4 tis.16,6 tis.13,4 tis.
Daň z príjmu02,9 tis.2,9 tis.00
Zadlženosť47,7 %98,4 %78,3 %64,8 %69,2 %

aj 12/2014 — 12/2014–2015 — v pláne Štandard

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,2 tis.
Aktíva
43,4 tis.
Vlastné imanie
13,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
69,2 %

2018

Tržby
103,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,8 tis.
Aktíva
47,2 tis.
Vlastné imanie
16,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
64,8 %

2017

Tržby
701,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,6 tis.
Aktíva
117,2 tis.
Vlastné imanie
25,4 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
78,3 %

2016

Tržby
1,15 mil.
Výsledok hospodárenia
−905
Aktíva
243 tis.
Vlastné imanie
4 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
98,4 %

01/2016 — 05/2016

Tržby
325,9 tis.
Výsledok hospodárenia
86,3 tis.
Aktíva
232,8 tis.
Vlastné imanie
121,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
47,7 %

aj 12/2014 — 12/2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API