Súhrn
- Vznik
- 05. 11. 201412 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 621 523 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LEXTAV s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47955121
- daňové identifikačné číslo
- 2024153868
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Repašského 3115/20, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Dúbravkaokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 11. 2014
- V registri
- 12 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 101134/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1041009
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 11. 2014 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ | 05. 11. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 05. 11. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 05. 11. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 05. 11. 2014 | — |
| reklamné a marketingové služby | 05. 11. 2014 | — |
| počítačové služby | 05. 11. 2014 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 05. 11. 2014 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu | 05. 11. 2014 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 11. 2014 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 05. 11. 2014 | — |
| finančný leasing | 05. 11. 2014 | — |
| administratívne služby | 05. 11. 2014 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 05. 11. 2014 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 05. 11. 2014 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 05. 11. 2014 | — |
| služby požičovní | 05. 11. 2014 | — |
| fotografické služby | 05. 11. 2014 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 05. 11. 2014 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 05. 11. 2014 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 05. 11. 2014 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 05. 11. 2014 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 17. 06. 2016 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 17. 06. 2016 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 17. 06. 2016 | — |
| kuriérske služby | 17. 06. 2016 | — |
| služby verejných nosičov a poslov | 17. 06. 2016 | — |
| záložne | 17. 06. 2016 | — |
| správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu | 17. 06. 2016 | — |
| dizajnérske činnosti | 17. 06. 2016 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 11. 09. 2024
- Oprávnená osoba
- Tužilová & partners, s.r.o. · od 11. 09. 2024
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2024153868 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2026 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −224 484 € a znížila tržby o ▼22 % na 621,5 tisíc eur.
Tržby
621 523 €
▼ 22,5 %Výsledok hospodárenia
−224 484 €
▼ 738,9 %Aktíva
430 254 €
▼ 26,1 %Vlastné imanie
−182 838 €
▼ 539,0 %Zadlženosť
142,5 %
Hrubá marža
−35,5 %
Čistá marža
−36,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 943,5 tis. | 902,3 tis. | 1 mil. | 801,5 tis. | 621,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −19,3 tis. | 29,6 tis. | 30,5 tis. | −26,8 tis. | −224,5 tis. |
| Aktíva | 211,4 tis. | 244 tis. | 226,2 tis. | 582,2 tis. | 430,3 tis. |
| Vlastné imanie | 8,3 tis. | 37,9 tis. | 68,4 tis. | 41,6 tis. | −182,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 9,8 tis. | 9,5 tis. | 0 | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 96,1 % | 84,5 % | 69,8 % | 92,8 % | 142,5 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 621,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −224,5 tis.
- Aktíva
- 430,3 tis.
- Vlastné imanie
- −182,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 142,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 801,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26,8 tis.
- Aktíva
- 582,2 tis.
- Vlastné imanie
- 41,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 30,5 tis.
- Aktíva
- 226,2 tis.
- Vlastné imanie
- 68,4 tis.
- Daň z príjmu
- 9,5 tis.
- Zadlženosť
- 69,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 902,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29,6 tis.
- Aktíva
- 244 tis.
- Vlastné imanie
- 37,9 tis.
- Daň z príjmu
- 9,8 tis.
- Zadlženosť
- 84,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 943,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −19,3 tis.
- Aktíva
- 211,4 tis.
- Vlastné imanie
- 8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 96,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.