prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

erabu s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47947560aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 11. 201411 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
31 389 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
erabu s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47947560
daňové identifikačné číslo
2024157861
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jenisejská 45A, 04012 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 11. 2014
V registri
11 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 36501/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
821955
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 11. 2014—
prevádzkovanie výdajne stravy12. 11. 2014—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu12. 11. 2014—
administratívne služby12. 11. 2014—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí;12. 11. 2014—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach12. 11. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu12. 11. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb12. 11. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroba12. 11. 2014—
reklamné a marketingové služby12. 11. 2014—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností12. 11. 2014—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok12. 11. 2014—
počítačové služby12. 11. 2014—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt12. 11. 2014—
prenájom hnuteľných vecí12. 11. 2014—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom12. 11. 2014—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov12. 11. 2014—
vedenie účtovníctva12. 11. 2014—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti12. 11. 2014—
odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu12. 11. 2014—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení12. 11. 2014—
čistiace a upratovacie služby12. 11. 2014—
prieskum trhu a verejnej mienky12. 11. 2014—
fotografické služby12. 11. 2014—
donášková služba12. 11. 2014—
ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí12. 11. 2014—
diskotekárska činnosť12. 11. 2014—
služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov12. 11. 2014—
verejné obstarávanie12. 11. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024157861: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024157861Obdobia daňových registráciíDIČ 2024157861: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024157861Obdobia daňových registráciíDIČ 2024157861: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024157861
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202415786110. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −26 809 € a znížila tržby o ▼59 % na 31,4 tisíc eur.

Tržby

31 389 €

▼ 59,1 %

Výsledok hospodárenia

−26 809 €

▼ 45,5 %

Aktíva

42 667 €

▲ 64,5 %

Vlastné imanie

−21 809 €

▼ 743,0 %

Zadlženosť

151,1 %

Hrubá marža

−85,4 %

Čistá marža

−85,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 48 449 €. 2018: tržby 103 507 €. 2019: tržby 105 503 €. 2020: tržby 76 759 €. 2021: tržby 31 389 €.200 tis.100 tis.048,4 tis.103,5 tis.105,5 tis.76,8 tis.31,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 48 449 €. 2018: tržby 103 507 €. 2019: tržby 105 503 €. 2020: tržby 76 759 €. 2021: tržby 31 389 €.200 tis.100 tis.048,4 tis.103,5 tis.105,5 tis.76,8 tis.31,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 48 449 €. 2018: tržby 103 507 €. 2019: tržby 105 503 €. 2020: tržby 76 759 €. 2021: tržby 31 389 €.200 tis.100 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −18 767 €. 2018: výsledok hospodárenia −20 395 €. 2019: výsledok hospodárenia −80 433 €. 2020: výsledok hospodárenia −18 423 €. 2021: výsledok hospodárenia −26 809 €.0−100 tis.−18,8 tis.−20,4 tis.−80,4 tis.−18,4 tis.−26,8 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −18 767 €. 2018: výsledok hospodárenia −20 395 €. 2019: výsledok hospodárenia −80 433 €. 2020: výsledok hospodárenia −18 423 €. 2021: výsledok hospodárenia −26 809 €.0−100 tis.−18,8 tis.−20,4 tis.−80,4 tis.−18,4 tis.−26,8 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −18 767 €. 2018: výsledok hospodárenia −20 395 €. 2019: výsledok hospodárenia −80 433 €. 2020: výsledok hospodárenia −18 423 €. 2021: výsledok hospodárenia −26 809 €.0−100 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 21 019 €, vlastné imanie −10 357 €. 2018: aktíva 64 242 €, vlastné imanie −30 752 €. 2019: aktíva 32 842 €, vlastné imanie 815 €. 2020: aktíva 25 942 €, vlastné imanie 3 392 €. 2021: aktíva 42 667 €, vlastné imanie −21 809 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 21 019 €, vlastné imanie −10 357 €. 2018: aktíva 64 242 €, vlastné imanie −30 752 €. 2019: aktíva 32 842 €, vlastné imanie 815 €. 2020: aktíva 25 942 €, vlastné imanie 3 392 €. 2021: aktíva 42 667 €, vlastné imanie −21 809 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 21 019 €, vlastné imanie −10 357 €. 2018: aktíva 64 242 €, vlastné imanie −30 752 €. 2019: aktíva 32 842 €, vlastné imanie 815 €. 2020: aktíva 25 942 €, vlastné imanie 3 392 €. 2021: aktíva 42 667 €, vlastné imanie −21 809 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 689 €, pohľadávky 1 044 €, finančné účty 13 286 €. 2018: dlhodobý majetok 7 083 €, zásoby 24 303 €, pohľadávky 3 594 €, finančné účty 29 262 €. 2019: dlhodobý majetok 4 958 €, zásoby 20 275 €, pohľadávky 1 866 €, finančné účty 5 743 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 275 €, pohľadávky 537 €, finančné účty 5 130 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 667 €, finančné účty 5 000 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 689 €, pohľadávky 1 044 €, finančné účty 13 286 €. 2018: dlhodobý majetok 7 083 €, zásoby 24 303 €, pohľadávky 3 594 €, finančné účty 29 262 €. 2019: dlhodobý majetok 4 958 €, zásoby 20 275 €, pohľadávky 1 866 €, finančné účty 5 743 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 275 €, pohľadávky 537 €, finančné účty 5 130 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 667 €, finančné účty 5 000 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 689 €, pohľadávky 1 044 €, finančné účty 13 286 €. 2018: dlhodobý majetok 7 083 €, zásoby 24 303 €, pohľadávky 3 594 €, finančné účty 29 262 €. 2019: dlhodobý majetok 4 958 €, zásoby 20 275 €, pohľadávky 1 866 €, finančné účty 5 743 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 275 €, pohľadávky 537 €, finančné účty 5 130 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 667 €, finančné účty 5 000 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −10 357 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 376 €. 2018: vlastné imanie −30 752 €, dlhodobé záväzky 5 714 €, krátkodobé záväzky 89 280 €. 2019: vlastné imanie 815 €, dlhodobé záväzky 260 €, krátkodobé záväzky 31 766 €. 2020: vlastné imanie 3 392 €, dlhodobé záväzky 330 €, krátkodobé záväzky 22 220 €. 2021: vlastné imanie −21 809 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 64 476 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −10 357 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 376 €. 2018: vlastné imanie −30 752 €, dlhodobé záväzky 5 714 €, krátkodobé záväzky 89 280 €. 2019: vlastné imanie 815 €, dlhodobé záväzky 260 €, krátkodobé záväzky 31 766 €. 2020: vlastné imanie 3 392 €, dlhodobé záväzky 330 €, krátkodobé záväzky 22 220 €. 2021: vlastné imanie −21 809 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 64 476 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −10 357 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 376 €. 2018: vlastné imanie −30 752 €, dlhodobé záväzky 5 714 €, krátkodobé záväzky 89 280 €. 2019: vlastné imanie 815 €, dlhodobé záväzky 260 €, krátkodobé záväzky 31 766 €. 2020: vlastné imanie 3 392 €, dlhodobé záväzky 330 €, krátkodobé záväzky 22 220 €. 2021: vlastné imanie −21 809 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 64 476 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby48,4 tis.103,5 tis.105,5 tis.76,8 tis.31,4 tis.
Výsledok hospodárenia−18,8 tis.−20,4 tis.−80,4 tis.−18,4 tis.−26,8 tis.
Aktíva21 tis.64,2 tis.32,8 tis.25,9 tis.42,7 tis.
Vlastné imanie−10,4 tis.−30,8 tis.8153,4 tis.−21,8 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť149,3 %147,9 %97,5 %86,9 %151,1 %

aj 11/2014 — 12/2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
31,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−26,8 tis.
Aktíva
42,7 tis.
Vlastné imanie
−21,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
151,1 %

2020

Tržby
76,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,4 tis.
Aktíva
25,9 tis.
Vlastné imanie
3,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
86,9 %

2019

Tržby
105,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−80,4 tis.
Aktíva
32,8 tis.
Vlastné imanie
815
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,5 %

2018

Tržby
103,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,4 tis.
Aktíva
64,2 tis.
Vlastné imanie
−30,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
147,9 %

2017

Tržby
48,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,8 tis.
Aktíva
21 tis.
Vlastné imanie
−10,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
149,3 %

aj 11/2014 — 12/2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API