Súhrn
- Vznik
- 28. 10. 201412 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 135 416 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MONTEUR s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47944498
- daňové identifikačné číslo
- 2024148324
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024148324
- Sídlo
- Nitrianska 2254/6A, 92705 Šaľa, Slovenská republika
- Územie
- Šaľaokres ŠaľaNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 10. 2014
- V registri
- 12 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 39493/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 507414
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 10. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 28. 10. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 28. 10. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 28. 10. 2014 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 28. 10. 2014 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 28. 10. 2014 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 28. 10. 2014 | — |
| Počítačové služby | 28. 10. 2014 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 28. 10. 2014 | — |
| Vydavateľská činnosť | 28. 10. 2014 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 28. 10. 2014 | — |
| Administratívne služby | 28. 10. 2014 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 28. 10. 2014 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 28. 10. 2014 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 28. 10. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 28. 10. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024148324 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2024148324 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 prepadlo do straty −1 339 € a zvýšila tržby o ▲93 % na 135,4 tisíc eur.
Tržby
135 416 €
▲ 92,8 %Výsledok hospodárenia
−1 339 €
▼ 163,5 %Aktíva
19 059 €
▲ 27,8 %Vlastné imanie
5 226 €
▼ 20,4 %Zadlženosť
72,6 %
Hrubá marža
−0,6 %
Čistá marža
−1,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 11/2014 — 12/2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 70,2 tis. | 135,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −545 | 2,1 tis. | −1,3 tis. |
| Aktíva | 4,9 tis. | 14,9 tis. | 19,1 tis. |
| Vlastné imanie | 4,5 tis. | 6,6 tis. | 5,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 919 | 480 |
| Zadlženosť | 9,7 % | 56,0 % | 72,6 % |
2016
- Tržby
- 135,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,3 tis.
- Aktíva
- 19,1 tis.
- Vlastné imanie
- 5,2 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 72,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 70,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 14,9 tis.
- Vlastné imanie
- 6,6 tis.
- Daň z príjmu
- 919
- Zadlženosť
- 56,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
11/2014 — 12/2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −545
- Aktíva
- 4,9 tis.
- Vlastné imanie
- 4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 9,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.