prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

TOMI stav Slovakia, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47915471aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 10. 201412 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
593 389 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TOMI stav Slovakia, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47915471
daňové identifikačné číslo
2024148951
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024148951
Sídlo
Nová 928/53, 05901 Spišská Belá, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 10. 2014
V registri
12 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 30908/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
702148
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 10. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu21. 10. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb21. 10. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby21. 10. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 10. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 10. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 10. 2014—
Stavebné cenárstvo21. 10. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 10. 2014—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve21. 10. 2014—
Čistiace a upratovacie služby21. 10. 2014—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 10. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí21. 10. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 10. 2014—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti21. 10. 2014—
Počítačové služby21. 10. 2014—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov21. 10. 2014—
Reklamné a marketingové služby21. 10. 2014—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 19. 01. 2022

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024148951: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024148951: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024148951IČ DPH SK2024148951Obdobia daňových registráciíDIČ 2024148951: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024148951: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024148951IČ DPH SK2024148951Obdobia daňových registráciíDIČ 2024148951: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024148951: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024148951IČ DPH SK2024148951
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202414895111. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2015
daňové identifikačné číslo202414895110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené22. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 22. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −18 615 € a znížila tržby o ▼25 % na 593,4 tisíc eur.

Tržby

593 389 €

▼ 25,0 %

Výsledok hospodárenia

−18 615 €

▼ 230,0 %

Aktíva

145 836 €

▼ 13,2 %

Vlastné imanie

599 €

▼ 96,9 %

Zadlženosť

99,6 %

Hrubá marža

−2,5 %

Čistá marža

−3,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 509 230 €. 2022: tržby 545 489 €. 2023: tržby 524 589 €. 2024: tržby 790 972 €. 2025: tržby 593 389 €.1 mil.500 tis.0509,2 tis.545,5 tis.524,6 tis.791 tis.593,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 509 230 €. 2022: tržby 545 489 €. 2023: tržby 524 589 €. 2024: tržby 790 972 €. 2025: tržby 593 389 €.1 mil.500 tis.0509,2 tis.545,5 tis.524,6 tis.791 tis.593,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 509 230 €. 2022: tržby 545 489 €. 2023: tržby 524 589 €. 2024: tržby 790 972 €. 2025: tržby 593 389 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 60 €. 2022: výsledok hospodárenia 443 €. 2023: výsledok hospodárenia −19 260 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 318 €. 2025: výsledok hospodárenia −18 615 €.20 tis.0−20 tis.+60+443−19,3 tis.+14,3 tis.−18,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 60 €. 2022: výsledok hospodárenia 443 €. 2023: výsledok hospodárenia −19 260 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 318 €. 2025: výsledok hospodárenia −18 615 €.20 tis.0−20 tis.+60+443−19,3 tis.+14,3 tis.−18,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 60 €. 2022: výsledok hospodárenia 443 €. 2023: výsledok hospodárenia −19 260 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 318 €. 2025: výsledok hospodárenia −18 615 €.20 tis.0−20 tis.+60202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 193 733 €, vlastné imanie 7 439 €. 2022: aktíva 161 341 €, vlastné imanie 7 882 €. 2023: aktíva 194 703 €, vlastné imanie −11 378 €. 2024: aktíva 168 080 €, vlastné imanie 19 213 €. 2025: aktíva 145 836 €, vlastné imanie 599 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 193 733 €, vlastné imanie 7 439 €. 2022: aktíva 161 341 €, vlastné imanie 7 882 €. 2023: aktíva 194 703 €, vlastné imanie −11 378 €. 2024: aktíva 168 080 €, vlastné imanie 19 213 €. 2025: aktíva 145 836 €, vlastné imanie 599 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 193 733 €, vlastné imanie 7 439 €. 2022: aktíva 161 341 €, vlastné imanie 7 882 €. 2023: aktíva 194 703 €, vlastné imanie −11 378 €. 2024: aktíva 168 080 €, vlastné imanie 19 213 €. 2025: aktíva 145 836 €, vlastné imanie 599 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 145 711 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 741 €, finančné účty 27 281 €. 2022: dlhodobý majetok 102 341 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 036 €, finančné účty 35 964 €. 2023: dlhodobý majetok 120 781 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 454 €, finančné účty 22 468 €. 2024: dlhodobý majetok 90 641 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 468 €, finančné účty 65 971 €. 2025: dlhodobý majetok 12 023 €, zásoby 0 €, pohľadávky 114 393 €, finančné účty 19 420 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 145 711 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 741 €, finančné účty 27 281 €. 2022: dlhodobý majetok 102 341 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 036 €, finančné účty 35 964 €. 2023: dlhodobý majetok 120 781 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 454 €, finančné účty 22 468 €. 2024: dlhodobý majetok 90 641 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 468 €, finančné účty 65 971 €. 2025: dlhodobý majetok 12 023 €, zásoby 0 €, pohľadávky 114 393 €, finančné účty 19 420 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 145 711 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 741 €, finančné účty 27 281 €. 2022: dlhodobý majetok 102 341 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 036 €, finančné účty 35 964 €. 2023: dlhodobý majetok 120 781 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 454 €, finančné účty 22 468 €. 2024: dlhodobý majetok 90 641 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 468 €, finančné účty 65 971 €. 2025: dlhodobý majetok 12 023 €, zásoby 0 €, pohľadávky 114 393 €, finančné účty 19 420 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 439 €, dlhodobé záväzky 366 €, krátkodobé záväzky 185 928 €. 2022: vlastné imanie 7 882 €, dlhodobé záväzky 383 €, krátkodobé záväzky 153 076 €. 2023: vlastné imanie −11 378 €, dlhodobé záväzky 428 €, krátkodobé záväzky 205 653 €. 2024: vlastné imanie 19 213 €, dlhodobé záväzky 433 €, krátkodobé záväzky 148 434 €. 2025: vlastné imanie 599 €, dlhodobé záväzky 107 961 €, krátkodobé záväzky 37 276 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 439 €, dlhodobé záväzky 366 €, krátkodobé záväzky 185 928 €. 2022: vlastné imanie 7 882 €, dlhodobé záväzky 383 €, krátkodobé záväzky 153 076 €. 2023: vlastné imanie −11 378 €, dlhodobé záväzky 428 €, krátkodobé záväzky 205 653 €. 2024: vlastné imanie 19 213 €, dlhodobé záväzky 433 €, krátkodobé záväzky 148 434 €. 2025: vlastné imanie 599 €, dlhodobé záväzky 107 961 €, krátkodobé záväzky 37 276 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 439 €, dlhodobé záväzky 366 €, krátkodobé záväzky 185 928 €. 2022: vlastné imanie 7 882 €, dlhodobé záväzky 383 €, krátkodobé záväzky 153 076 €. 2023: vlastné imanie −11 378 €, dlhodobé záväzky 428 €, krátkodobé záväzky 205 653 €. 2024: vlastné imanie 19 213 €, dlhodobé záväzky 433 €, krátkodobé záväzky 148 434 €. 2025: vlastné imanie 599 €, dlhodobé záväzky 107 961 €, krátkodobé záväzky 37 276 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 248 €. 2022: daň z príjmu 225 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,2 tis.22503,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 248 €. 2022: daň z príjmu 225 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,2 tis.22503,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 248 €. 2022: daň z príjmu 225 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby509,2 tis.545,5 tis.524,6 tis.791 tis.593,4 tis.
Výsledok hospodárenia60443−19,3 tis.14,3 tis.−18,6 tis.
Aktíva193,7 tis.161,3 tis.194,7 tis.168,1 tis.145,8 tis.
Vlastné imanie7,4 tis.7,9 tis.−11,4 tis.19,2 tis.599
Daň z príjmu1,2 tis.22503,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť96,2 %95,1 %105,8 %88,6 %99,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
593,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,6 tis.
Aktíva
145,8 tis.
Vlastné imanie
599
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
99,6 %

2024

Tržby
791 tis.
Výsledok hospodárenia
14,3 tis.
Aktíva
168,1 tis.
Vlastné imanie
19,2 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
88,6 %

2023

Tržby
524,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,3 tis.
Aktíva
194,7 tis.
Vlastné imanie
−11,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,8 %

2022

Tržby
545,5 tis.
Výsledok hospodárenia
443
Aktíva
161,3 tis.
Vlastné imanie
7,9 tis.
Daň z príjmu
225
Zadlženosť
95,1 %

2021

Tržby
509,2 tis.
Výsledok hospodárenia
60
Aktíva
193,7 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
96,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 22. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API