Súhrn
- Vznik
- 04. 10. 201412 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 783 887 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LUMA Viničné s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47915137
- daňové identifikačné číslo
- 2024141625
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024141625
- Sídlo
- Hlavná 169/277, 900 23 Viničné, Slovenská republika
- Územie
- Viničnéokres PezinokBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 10. 2014
- V registri
- 12 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 100683/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 499095
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 04. 10. 2014 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 04. 10. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 04. 10. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 04. 10. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 04. 10. 2014 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 04. 10. 2014 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 04. 10. 2014 | — |
| Administratívne služby | 04. 10. 2014 | — |
| Počítačové služby | 04. 10. 2014 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 04. 10. 2014 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 04. 10. 2014 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 04. 10. 2014 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 04. 10. 2014 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 04. 10. 2014 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 04. 10. 2014 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 04. 10. 2014 | — |
| Opracovanie izolačných materiálov | 04. 10. 2014 | — |
| Kovoobrábanie | 04. 10. 2014 | — |
| Zámočníctvo | 04. 10. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024141625 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2014 |
| daňové identifikačné číslo | 2024141625 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼35 % na 18 136 € a znížila tržby o ▼2 % na 783,9 tisíc eur.
Tržby
783 887 €
▼ 1,6 %Výsledok hospodárenia
18 136 €
▼ 34,5 %Aktíva
407 723 €
▼ 1,0 %Vlastné imanie
281 985 €
▲ 6,9 %Zadlženosť
30,8 %
Hrubá marža
3,1 %
Čistá marža
2,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 708,7 tis. | 748,4 tis. | 748,6 tis. | 796,7 tis. | 783,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,2 tis. | 22,4 tis. | 14,9 tis. | 27,7 tis. | 18,1 tis. |
| Aktíva | 428,7 tis. | 408,3 tis. | 406,4 tis. | 411,7 tis. | 407,7 tis. |
| Vlastné imanie | 198,8 tis. | 221,3 tis. | 236,1 tis. | 263,8 tis. | 282 tis. |
| Daň z príjmu | 2,7 tis. | 6,9 tis. | 4,6 tis. | 8,4 tis. | 6,4 tis. |
| Zadlženosť | 53,6 % | 45,8 % | 41,9 % | 35,9 % | 30,8 % |
aj 10/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 783,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,1 tis.
- Aktíva
- 407,7 tis.
- Vlastné imanie
- 282 tis.
- Daň z príjmu
- 6,4 tis.
- Zadlženosť
- 30,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 796,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 27,7 tis.
- Aktíva
- 411,7 tis.
- Vlastné imanie
- 263,8 tis.
- Daň z príjmu
- 8,4 tis.
- Zadlženosť
- 35,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 748,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,9 tis.
- Aktíva
- 406,4 tis.
- Vlastné imanie
- 236,1 tis.
- Daň z príjmu
- 4,6 tis.
- Zadlženosť
- 41,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 748,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22,4 tis.
- Aktíva
- 408,3 tis.
- Vlastné imanie
- 221,3 tis.
- Daň z príjmu
- 6,9 tis.
- Zadlženosť
- 45,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 708,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,2 tis.
- Aktíva
- 428,7 tis.
- Vlastné imanie
- 198,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 53,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 10/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.