prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

SUN lakes apartments I spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 47892242aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 09. 201412 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SUN lakes apartments I spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
47892242
daňové identifikačné číslo
2024131868
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024131868
Sídlo
Mierové nám. 2, 90301 Senec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 09. 2014
V registri
12 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 111685/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
357277
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod)06. 09. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu06. 09. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb06. 09. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby06. 09. 2014—
Čistiace a upratovacie služby06. 09. 2014—
Reklamné a marketingové služby06. 09. 2014—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom06. 09. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla06. 09. 2014—
Administratívne služby06. 09. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí06. 09. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov06. 09. 2014—
Počítačové služby06. 09. 2014—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu06. 09. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí06. 09. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien06. 09. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024131868: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024131868: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024131868IČ DPH SK2024131868Obdobia daňových registráciíDIČ 2024131868: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024131868: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024131868IČ DPH SK2024131868Obdobia daňových registráciíDIČ 2024131868: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024131868: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024131868IČ DPH SK2024131868
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202413186811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2016
daňové identifikačné číslo202413186810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 08. 03. 2024, rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −37 780 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−37 780 €

▲ 15,2 %

Aktíva

2 433 792 €

▲ 5,3 %

Vlastné imanie

−251 026 €

▼ 17,7 %

Zadlženosť

91,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 87 748 €. 2022: tržby 96 007 €. 2023: tržby 54 287 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.0087,7 tis.96 tis.54,3 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 87 748 €. 2022: tržby 96 007 €. 2023: tržby 54 287 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.0087,7 tis.96 tis.54,3 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 87 748 €. 2022: tržby 96 007 €. 2023: tržby 54 287 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.000202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −46 241 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 245 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 384 €. 2023: výsledok hospodárenia −44 533 €. 2024: výsledok hospodárenia −37 780 €.5 tis.0−50 tis.−46,2 tis.+4,2 tis.−15,4 tis.−44,5 tis.−37,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −46 241 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 245 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 384 €. 2023: výsledok hospodárenia −44 533 €. 2024: výsledok hospodárenia −37 780 €.5 tis.0−50 tis.−46,2 tis.+4,2 tis.−15,4 tis.−44,5 tis.−37,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −46 241 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 245 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 384 €. 2023: výsledok hospodárenia −44 533 €. 2024: výsledok hospodárenia −37 780 €.5 tis.0−50 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 667 987 €, vlastné imanie −157 574 €. 2021: aktíva 1 703 568 €, vlastné imanie −153 329 €. 2022: aktíva 1 692 401 €, vlastné imanie −168 713 €. 2023: aktíva 2 312 214 €, vlastné imanie −213 246 €. 2024: aktíva 2 433 792 €, vlastné imanie −251 026 €.2,5 mil.0−500 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 667 987 €, vlastné imanie −157 574 €. 2021: aktíva 1 703 568 €, vlastné imanie −153 329 €. 2022: aktíva 1 692 401 €, vlastné imanie −168 713 €. 2023: aktíva 2 312 214 €, vlastné imanie −213 246 €. 2024: aktíva 2 433 792 €, vlastné imanie −251 026 €.2,5 mil.0−500 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 667 987 €, vlastné imanie −157 574 €. 2021: aktíva 1 703 568 €, vlastné imanie −153 329 €. 2022: aktíva 1 692 401 €, vlastné imanie −168 713 €. 2023: aktíva 2 312 214 €, vlastné imanie −213 246 €. 2024: aktíva 2 433 792 €, vlastné imanie −251 026 €.2,5 mil.0−500 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 890 €, zásoby 1 616 484 €, pohľadávky 600 €, finančné účty 46 013 €. 2021: dlhodobý majetok 4 890 €, zásoby 1 616 484 €, pohľadávky 23 835 €, finančné účty 58 359 €. 2022: dlhodobý majetok 4 890 €, zásoby 1 616 484 €, pohľadávky 26 120 €, finančné účty 44 907 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 621 374 €, pohľadávky 650 851 €, finančné účty 39 989 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 746 374 €, pohľadávky 650 177 €, finančné účty 37 241 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 890 €, zásoby 1 616 484 €, pohľadávky 600 €, finančné účty 46 013 €. 2021: dlhodobý majetok 4 890 €, zásoby 1 616 484 €, pohľadávky 23 835 €, finančné účty 58 359 €. 2022: dlhodobý majetok 4 890 €, zásoby 1 616 484 €, pohľadávky 26 120 €, finančné účty 44 907 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 621 374 €, pohľadávky 650 851 €, finančné účty 39 989 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 746 374 €, pohľadávky 650 177 €, finančné účty 37 241 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 890 €, zásoby 1 616 484 €, pohľadávky 600 €, finančné účty 46 013 €. 2021: dlhodobý majetok 4 890 €, zásoby 1 616 484 €, pohľadávky 23 835 €, finančné účty 58 359 €. 2022: dlhodobý majetok 4 890 €, zásoby 1 616 484 €, pohľadávky 26 120 €, finančné účty 44 907 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 621 374 €, pohľadávky 650 851 €, finančné účty 39 989 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 746 374 €, pohľadávky 650 177 €, finančné účty 37 241 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −157 574 €, dlhodobé záväzky 38 €, krátkodobé záväzky 1 825 523 €. 2021: vlastné imanie −153 329 €, dlhodobé záväzky 161 €, krátkodobé záväzky 1 856 736 €. 2022: vlastné imanie −168 713 €, dlhodobé záväzky 205 €, krátkodobé záväzky 1 860 909 €. 2023: vlastné imanie −213 246 €, dlhodobé záväzky 205 €, krátkodobé záväzky 2 058 588 €. 2024: vlastné imanie −251 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 218 151 €.2,5 mil.0−500 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −157 574 €, dlhodobé záväzky 38 €, krátkodobé záväzky 1 825 523 €. 2021: vlastné imanie −153 329 €, dlhodobé záväzky 161 €, krátkodobé záväzky 1 856 736 €. 2022: vlastné imanie −168 713 €, dlhodobé záväzky 205 €, krátkodobé záväzky 1 860 909 €. 2023: vlastné imanie −213 246 €, dlhodobé záväzky 205 €, krátkodobé záväzky 2 058 588 €. 2024: vlastné imanie −251 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 218 151 €.2,5 mil.0−500 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −157 574 €, dlhodobé záväzky 38 €, krátkodobé záväzky 1 825 523 €. 2021: vlastné imanie −153 329 €, dlhodobé záväzky 161 €, krátkodobé záväzky 1 856 736 €. 2022: vlastné imanie −168 713 €, dlhodobé záväzky 205 €, krátkodobé záväzky 1 860 909 €. 2023: vlastné imanie −213 246 €, dlhodobé záväzky 205 €, krátkodobé záväzky 2 058 588 €. 2024: vlastné imanie −251 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 218 151 €.2,5 mil.0−500 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby087,7 tis.96 tis.54,3 tis.0
Výsledok hospodárenia−46,2 tis.4,2 tis.−15,4 tis.−44,5 tis.−37,8 tis.
Aktíva1,67 mil.1,7 mil.1,69 mil.2,31 mil.2,43 mil.
Vlastné imanie−157,6 tis.−153,3 tis.−168,7 tis.−213,2 tis.−251 tis.
Daň z príjmu0000340
Zadlženosť109,4 %109,0 %110,0 %89,0 %91,1 %

aj 09/2014 — 12/2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−37,8 tis.
Aktíva
2,43 mil.
Vlastné imanie
−251 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
91,1 %

2023

Tržby
54,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−44,5 tis.
Aktíva
2,31 mil.
Vlastné imanie
−213,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,0 %

2022

Tržby
96 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,4 tis.
Aktíva
1,69 mil.
Vlastné imanie
−168,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
110,0 %

2021

Tržby
87,7 tis.
Výsledok hospodárenia
4,2 tis.
Aktíva
1,7 mil.
Vlastné imanie
−153,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,0 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−46,2 tis.
Aktíva
1,67 mil.
Vlastné imanie
−157,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,4 %

aj 09/2014 — 12/2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API