Súhrn
- Vznik
- 19. 09. 201412 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 123 809 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- VSS GROUP s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47890177
- daňové identifikačné číslo
- 2024137511
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024137511
- Sídlo
- Čsl. Armády 469/22, 98559 Vidiná, Slovenská republika
- Územie
- Vidináokres LučenecBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 09. 2014
- V registri
- 12 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 27215/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 478546
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 19. 09. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 19. 09. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 19. 09. 2014 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 09. 2014 | — |
| Skladovanie | 19. 09. 2014 | — |
| Administratívne služby | 19. 09. 2014 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 19. 09. 2014 | — |
| Počítačové služby | 19. 09. 2014 | — |
| Správa bytového a nebytového fondu | 19. 09. 2014 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 19. 09. 2014 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 19. 09. 2014 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 09. 2014 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 19. 09. 2014 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 19. 09. 2014 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 19. 09. 2014 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 19. 09. 2014 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 19. 09. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 19. 09. 2014 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 19. 09. 2014 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 19. 09. 2014 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 19. 09. 2014 | — |
| Finančný leasing | 19. 09. 2014 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 19. 09. 2014 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 19. 09. 2014 | — |
| Faktoring a forfaiting | 19. 09. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024137511 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 08. 02. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2024137511 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼47 % na 976 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 123,8 tisíc eur.
Tržby
123 809 €
▲ 1,3 %Výsledok hospodárenia
976 €
▼ 47,2 %Aktíva
25 306 €
▼ 50,6 %Vlastné imanie
5 976 €
▼ 12,7 %Zadlženosť
76,4 %
Hrubá marža
1,9 %
Čistá marža
0,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 32,4 tis. | 72,1 tis. | 116,4 tis. | 122,2 tis. | 123,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −33,6 tis. | −18,1 tis. | 107 | 1,8 tis. | 976 |
| Aktíva | 5,1 tis. | 181,3 tis. | 101,1 tis. | 51,3 tis. | 25,3 tis. |
| Vlastné imanie | −77 tis. | 35,4 tis. | 53,6 tis. | 6,8 tis. | 6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 989 | 1,4 tis. |
| Zadlženosť | 1 617,5 % | 80,5 % | 47,0 % | 86,6 % | 76,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 123,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 976
- Aktíva
- 25,3 tis.
- Vlastné imanie
- 6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 76,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 122,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 51,3 tis.
- Vlastné imanie
- 6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 989
- Zadlženosť
- 86,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 116,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 107
- Aktíva
- 101,1 tis.
- Vlastné imanie
- 53,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 47,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 72,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,1 tis.
- Aktíva
- 181,3 tis.
- Vlastné imanie
- 35,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 80,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 32,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −33,6 tis.
- Aktíva
- 5,1 tis.
- Vlastné imanie
- −77 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 617,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).