prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

DODANIE.sk s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47878487aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 01. 201511 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
452 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DODANIE.sk s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47878487
daňové identifikačné číslo
2024172403
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Prievidzská 67, 972 01 Bojnice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 01. 2015
V registri
11 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 31072/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
226142
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 01. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 01. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 01. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 01. 2015—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom01. 01. 2015—
Kuriérske služby01. 01. 2015—
Skladovanie01. 01. 2015—
Donášková služba01. 01. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 01. 2015—
Počítačové služby01. 01. 2015—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov01. 01. 2015—
Reklamné a marketingové služby01. 01. 2015—
Fotografické služby01. 01. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí01. 01. 2015—
Služby požičovní01. 01. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 01. 2015—
Vedenie účtovníctva01. 01. 2015—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 01. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 01. 2015—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 01. 2015—
Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie01. 01. 2015—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly01. 01. 2015—
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť01. 01. 2015—
Poskytovanie sociálnych služieb01. 01. 2015—
Čistiace a upratovacie služby01. 01. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024172403: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024172403Obdobia daňových registráciíDIČ 2024172403: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024172403Obdobia daňových registráciíDIČ 2024172403: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024172403
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202417240310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼10 % na 381 € a znížila tržby o ▼96 % na 452 €.

Tržby

452 €

▼ 95,6 %

Výsledok hospodárenia

381 €

▼ 10,4 %

Aktíva

104 953 €

▼ 12,8 %

Vlastné imanie

103 566 €

▲ 0,4 %

Zadlženosť

1,3 %

Hrubá marža

99,1 %

Čistá marža

84,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 2 381 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 41 410 €. 2019: tržby 10 375 €. 2020: tržby 452 €.50 tis.25 tis.02,4 tis.041,4 tis.10,4 tis.45220162017201820192020Tržby2016: tržby 2 381 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 41 410 €. 2019: tržby 10 375 €. 2020: tržby 452 €.50 tis.25 tis.02,4 tis.041,4 tis.10,4 tis.45220162017201820192020Tržby2016: tržby 2 381 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 41 410 €. 2019: tržby 10 375 €. 2020: tržby 452 €.50 tis.25 tis.0452201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 730 €. 2017: výsledok hospodárenia −551 €. 2018: výsledok hospodárenia 149 €. 2019: výsledok hospodárenia 425 €. 2020: výsledok hospodárenia 381 €.2 tis.0−1 tis.+1,7 tis.−551+149+425+38120162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 730 €. 2017: výsledok hospodárenia −551 €. 2018: výsledok hospodárenia 149 €. 2019: výsledok hospodárenia 425 €. 2020: výsledok hospodárenia 381 €.2 tis.0−1 tis.+1,7 tis.−551+149+425+38120162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 730 €. 2017: výsledok hospodárenia −551 €. 2018: výsledok hospodárenia 149 €. 2019: výsledok hospodárenia 425 €. 2020: výsledok hospodárenia 381 €.2 tis.0−1 tis.+149+381201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 107 873 €, vlastné imanie 103 163 €. 2017: aktíva 104 171 €, vlastné imanie 102 612 €. 2018: aktíva 134 671 €, vlastné imanie 102 760 €. 2019: aktíva 120 355 €, vlastné imanie 103 185 €. 2020: aktíva 104 953 €, vlastné imanie 103 566 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 107 873 €, vlastné imanie 103 163 €. 2017: aktíva 104 171 €, vlastné imanie 102 612 €. 2018: aktíva 134 671 €, vlastné imanie 102 760 €. 2019: aktíva 120 355 €, vlastné imanie 103 185 €. 2020: aktíva 104 953 €, vlastné imanie 103 566 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 107 873 €, vlastné imanie 103 163 €. 2017: aktíva 104 171 €, vlastné imanie 102 612 €. 2018: aktíva 134 671 €, vlastné imanie 102 760 €. 2019: aktíva 120 355 €, vlastné imanie 103 185 €. 2020: aktíva 104 953 €, vlastné imanie 103 566 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 743 €, finančné účty 106 130 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 104 171 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 436 €, finančné účty 120 235 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 740 €, finančné účty 111 615 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 €, finančné účty 104 903 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 743 €, finančné účty 106 130 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 104 171 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 436 €, finančné účty 120 235 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 740 €, finančné účty 111 615 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 €, finančné účty 104 903 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 743 €, finančné účty 106 130 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 104 171 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 436 €, finančné účty 120 235 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 740 €, finančné účty 111 615 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 €, finančné účty 104 903 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 103 163 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 710 €. 2017: vlastné imanie 102 612 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 559 €. 2018: vlastné imanie 102 760 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 911 €. 2019: vlastné imanie 103 185 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 170 €. 2020: vlastné imanie 103 566 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 387 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 103 163 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 710 €. 2017: vlastné imanie 102 612 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 559 €. 2018: vlastné imanie 102 760 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 911 €. 2019: vlastné imanie 103 185 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 170 €. 2020: vlastné imanie 103 566 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 387 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 103 163 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 710 €. 2017: vlastné imanie 102 612 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 559 €. 2018: vlastné imanie 102 760 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 911 €. 2019: vlastné imanie 103 185 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 170 €. 2020: vlastné imanie 103 566 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 387 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 488 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 39 €. 2019: daň z príjmu 113 €. 2020: daň z príjmu 67 €.5002500488480391136720162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 488 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 39 €. 2019: daň z príjmu 113 €. 2020: daň z príjmu 67 €.5002500488480391136720162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 488 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 39 €. 2019: daň z príjmu 113 €. 2020: daň z príjmu 67 €.5002500488480391136720162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,4 tis.041,4 tis.10,4 tis.452
Výsledok hospodárenia1,7 tis.−551149425381
Aktíva107,9 tis.104,2 tis.134,7 tis.120,4 tis.105 tis.
Vlastné imanie103,2 tis.102,6 tis.102,8 tis.103,2 tis.103,6 tis.
Daň z príjmu4884803911367
Zadlženosť4,4 %1,5 %23,7 %14,3 %1,3 %

aj 2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
452
Výsledok hospodárenia
381
Aktíva
105 tis.
Vlastné imanie
103,6 tis.
Daň z príjmu
67
Zadlženosť
1,3 %

2019

Tržby
10,4 tis.
Výsledok hospodárenia
425
Aktíva
120,4 tis.
Vlastné imanie
103,2 tis.
Daň z príjmu
113
Zadlženosť
14,3 %

2018

Tržby
41,4 tis.
Výsledok hospodárenia
149
Aktíva
134,7 tis.
Vlastné imanie
102,8 tis.
Daň z príjmu
39
Zadlženosť
23,7 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−551
Aktíva
104,2 tis.
Vlastné imanie
102,6 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
1,5 %

2016

Tržby
2,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
107,9 tis.
Vlastné imanie
103,2 tis.
Daň z príjmu
488
Zadlženosť
4,4 %

aj 2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API