prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Club Arcada, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47874872aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 09. 201412 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
10 415 €09/2014 — 12/2014

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Club Arcada, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47874872
daňové identifikačné číslo
2024137093
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
M. Madačova 1/A, 034 01 Ružomberok, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 09. 2014
V registri
12 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 62777/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
688636
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prípravné práce k realizácii stavby20. 09. 2014—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 09. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov20. 09. 2014—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 09. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu20. 09. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb20. 09. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby20. 09. 2014—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla20. 09. 2014—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky20. 09. 2014—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 09. 2014—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla20. 09. 2014—
skladovanie20. 09. 2014—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností20. 09. 2014—
počítačové služby20. 09. 2014—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu20. 09. 2014—
finančný leasing20. 09. 2014—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt20. 09. 2014—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt20. 09. 2014—
faktoring a forfaiting20. 09. 2014—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom20. 09. 2014—
prenájom hnuteľných vecí20. 09. 2014—
administratívne služby20. 09. 2014—
vedenie účtovníctva20. 09. 2014—
čistiace a upratovacie služby20. 09. 2014—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov20. 09. 2014—
reklamné a marketingové služby20. 09. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024137093: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024137093Obdobia daňových registráciíDIČ 2024137093: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024137093Obdobia daňových registráciíDIČ 2024137093: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024137093
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202413709310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 09/2014 — 12/2014 dosiahla výsledok hospodárenia 665 € a dosiahla tržby 10,4 tisíc eur.

Tržby

10 415 €

Výsledok hospodárenia

665 €

Aktíva

45 475 €

Vlastné imanie

5 665 €

Zadlženosť

87,5 %

Hrubá marža

8,2 %

Čistá marža

6,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby09/2014 — 12/2014: tržby 10 415 €.20 tis.10 tis.010,4 tis.09/2014 — 12/2014Tržby09/2014 — 12/2014: tržby 10 415 €.20 tis.10 tis.010,4 tis.09/2014 — 12/2014Tržby09/2014 — 12/2014: tržby 10 415 €.20 tis.10 tis.010,4 tis.09/2014 — 12/2014

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia09/2014 — 12/2014: výsledok hospodárenia 665 €.1 tis.5000+66509/2014 — 12/2014Výsledok hospodárenia09/2014 — 12/2014: výsledok hospodárenia 665 €.1 tis.5000+66509/2014 — 12/2014Výsledok hospodárenia09/2014 — 12/2014: výsledok hospodárenia 665 €.1 tis.5000+66509/2014 — 12/2014

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie09/2014 — 12/2014: aktíva 45 475 €, vlastné imanie 5 665 €.50 tis.25 tis.009/2014 — 12/2014Aktíva a vlastné imanie09/2014 — 12/2014: aktíva 45 475 €, vlastné imanie 5 665 €.50 tis.25 tis.009/2014 — 12/2014Aktíva a vlastné imanie09/2014 — 12/2014: aktíva 45 475 €, vlastné imanie 5 665 €.50 tis.25 tis.009/2014 — 12/2014

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív09/2014 — 12/2014: dlhodobý majetok 44 289 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 186 €.50 tis.25 tis.009/2014 — 12/2014Štruktúra aktív09/2014 — 12/2014: dlhodobý majetok 44 289 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 186 €.50 tis.25 tis.009/2014 — 12/2014Štruktúra aktív09/2014 — 12/2014: dlhodobý majetok 44 289 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 186 €.50 tis.25 tis.009/2014 — 12/2014
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív09/2014 — 12/2014: vlastné imanie 5 665 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 810 €.50 tis.25 tis.009/2014 — 12/2014Štruktúra pasív09/2014 — 12/2014: vlastné imanie 5 665 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 810 €.50 tis.25 tis.009/2014 — 12/2014Štruktúra pasív09/2014 — 12/2014: vlastné imanie 5 665 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 810 €.50 tis.25 tis.009/2014 — 12/2014
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu09/2014 — 12/2014: daň z príjmu 187 €.200100018709/2014 — 12/2014Daň z príjmu09/2014 — 12/2014: daň z príjmu 187 €.200100018709/2014 — 12/2014Daň z príjmu09/2014 — 12/2014: daň z príjmu 187 €.200100018709/2014 — 12/2014
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)09/2014 — 12/2014Závierka v registri účtovných závierok
Tržby10,4 tis.
Výsledok hospodárenia665
Aktíva45,5 tis.
Vlastné imanie5,7 tis.
Daň z príjmu187
Zadlženosť87,5 %

09/2014 — 12/2014

Tržby
10,4 tis.
Výsledok hospodárenia
665
Aktíva
45,5 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
187
Zadlženosť
87,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API