Súhrn
- Vznik
- 12. 08. 201412 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 272 078 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MARIW TRADE s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47873779
- daňové identifikačné číslo
- 2024124245
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024124245
- Sídlo
- Ľuborčianska 734/48, 91441 Nemšová, Slovenská republika
- Územie
- Nemšováokres TrenčínTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 08. 2014
- V registri
- 12 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 30779/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 318504
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Maloobchod a veľkoobchod s pevnými, kvapalnými a plynnými palivami s pohonnými látkami, s olejom a mazivami | 12. 08. 2014 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 12. 08. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 12. 08. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 12. 08. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 12. 08. 2014 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 12. 08. 2014 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 12. 08. 2014 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojení s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 12. 08. 2014 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 12. 08. 2014 | — |
| Administratívne služby | 12. 08. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 12. 08. 2014 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 12. 08. 2014 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 12. 08. 2014 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 12. 08. 2014 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 12. 08. 2014 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 12. 08. 2014 | — |
| Faktoring a forfaiting | 12. 08. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024124245 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 07. 2015 |
| daňové identifikačné číslo | 2024124245 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zisk bez zmeny na 15 387 € a tržby bez zmeny na 272,1 tisíc eur.
Tržby
272 078 €
bez zmenyVýsledok hospodárenia
15 387 €
bez zmenyAktíva
125 263 €
bez zmenyVlastné imanie
56 876 €
bez zmenyZadlženosť
54,6 %
Hrubá marža
7,2 %
Čistá marža
5,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 97,9 tis. | 97,9 tis. | 242,2 tis. | 272,1 tis. | 272,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 469 | 469 | 22,7 tis. | 15,4 tis. | 15,4 tis. |
| Aktíva | 31,6 tis. | 31,6 tis. | 134,7 tis. | 125,3 tis. | 125,3 tis. |
| Vlastné imanie | 18,8 tis. | 18,8 tis. | 41,5 tis. | 56,9 tis. | 56,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 6 tis. | 4,1 tis. | 4,1 tis. |
| Zadlženosť | 40,5 % | 40,5 % | 69,2 % | 54,6 % | 54,6 % |
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 272,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,4 tis.
- Aktíva
- 125,3 tis.
- Vlastné imanie
- 56,9 tis.
- Daň z príjmu
- 4,1 tis.
- Zadlženosť
- 54,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 272,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,4 tis.
- Aktíva
- 125,3 tis.
- Vlastné imanie
- 56,9 tis.
- Daň z príjmu
- 4,1 tis.
- Zadlženosť
- 54,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 242,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22,7 tis.
- Aktíva
- 134,7 tis.
- Vlastné imanie
- 41,5 tis.
- Daň z príjmu
- 6 tis.
- Zadlženosť
- 69,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 97,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 469
- Aktíva
- 31,6 tis.
- Vlastné imanie
- 18,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 40,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 97,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 469
- Aktíva
- 31,6 tis.
- Vlastné imanie
- 18,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 40,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.