prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

DUMPLING, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47859059aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 10. 201412 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
71 928 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DUMPLING, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47859059
daňové identifikačné číslo
2024148907
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024148907
Sídlo
Zákostolie 780, 90841 Šaštín-Stráže, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 10. 2014
V registri
12 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 38150/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
445377
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 10. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu04. 10. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb04. 10. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov04. 10. 2014—
Počítačové služby04. 10. 2014—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov04. 10. 2014—
Administratívne služby04. 10. 2014—
Reklamné a marketingové služby04. 10. 2014—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 10. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí04. 10. 2014—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti04. 10. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí04. 10. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 10. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 10. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 10. 2014—
Výroba pekárskych a cukrárenských výrobkov28. 01. 2015—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne28. 01. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024148907: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024148907: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024148907IČ DPH SK2024148907Obdobia daňových registráciíDIČ 2024148907: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024148907: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024148907IČ DPH SK2024148907Obdobia daňových registráciíDIČ 2024148907: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024148907: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024148907IČ DPH SK2024148907
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202414890711. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2019
daňové identifikačné číslo202414890710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲105 % na 5 311 € a znížila tržby o ▼6 % na 71,9 tisíc eur.

Tržby

71 928 €

▼ 5,8 %

Výsledok hospodárenia

5 311 €

▲ 105,4 %

Aktíva

93 879 €

▲ 14,9 %

Vlastné imanie

65 541 €

▲ 8,8 %

Zadlženosť

30,2 %

Hrubá marža

8,7 %

Čistá marža

7,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 56 705 €. 2022: tržby 71 091 €. 2023: tržby 79 797 €. 2024: tržby 76 331 €. 2025: tržby 71 928 €.100 tis.50 tis.056,7 tis.71,1 tis.79,8 tis.76,3 tis.71,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 56 705 €. 2022: tržby 71 091 €. 2023: tržby 79 797 €. 2024: tržby 76 331 €. 2025: tržby 71 928 €.100 tis.50 tis.056,7 tis.71,1 tis.79,8 tis.76,3 tis.71,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 56 705 €. 2022: tržby 71 091 €. 2023: tržby 79 797 €. 2024: tržby 76 331 €. 2025: tržby 71 928 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 496 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 804 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 774 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 586 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 311 €.20 tis.10 tis.0+6,5 tis.+7,8 tis.+10,8 tis.+2,6 tis.+5,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 496 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 804 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 774 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 586 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 311 €.20 tis.10 tis.0+6,5 tis.+7,8 tis.+10,8 tis.+2,6 tis.+5,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 496 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 804 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 774 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 586 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 311 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 53 388 €, vlastné imanie 39 066 €. 2022: aktíva 65 892 €, vlastné imanie 46 869 €. 2023: aktíva 75 762 €, vlastné imanie 57 644 €. 2024: aktíva 81 699 €, vlastné imanie 60 230 €. 2025: aktíva 93 879 €, vlastné imanie 65 541 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 53 388 €, vlastné imanie 39 066 €. 2022: aktíva 65 892 €, vlastné imanie 46 869 €. 2023: aktíva 75 762 €, vlastné imanie 57 644 €. 2024: aktíva 81 699 €, vlastné imanie 60 230 €. 2025: aktíva 93 879 €, vlastné imanie 65 541 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 53 388 €, vlastné imanie 39 066 €. 2022: aktíva 65 892 €, vlastné imanie 46 869 €. 2023: aktíva 75 762 €, vlastné imanie 57 644 €. 2024: aktíva 81 699 €, vlastné imanie 60 230 €. 2025: aktíva 93 879 €, vlastné imanie 65 541 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 659 €, finančné účty 51 729 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 298 €, finančné účty 64 594 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 871 €, finančné účty 71 891 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 856 €, finančné účty 74 843 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 868 €, finančné účty 79 011 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 659 €, finančné účty 51 729 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 298 €, finančné účty 64 594 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 871 €, finančné účty 71 891 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 856 €, finančné účty 74 843 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 868 €, finančné účty 79 011 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 659 €, finančné účty 51 729 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 298 €, finančné účty 64 594 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 871 €, finančné účty 71 891 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 856 €, finančné účty 74 843 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 868 €, finančné účty 79 011 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 39 066 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 14 172 €. 2022: vlastné imanie 46 869 €, dlhodobé záväzky 170 €, krátkodobé záväzky 18 853 €. 2023: vlastné imanie 57 644 €, dlhodobé záväzky 322 €, krátkodobé záväzky 17 796 €. 2024: vlastné imanie 60 230 €, dlhodobé záväzky 425 €, krátkodobé záväzky 21 044 €. 2025: vlastné imanie 65 541 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 28 053 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 39 066 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 14 172 €. 2022: vlastné imanie 46 869 €, dlhodobé záväzky 170 €, krátkodobé záväzky 18 853 €. 2023: vlastné imanie 57 644 €, dlhodobé záväzky 322 €, krátkodobé záväzky 17 796 €. 2024: vlastné imanie 60 230 €, dlhodobé záväzky 425 €, krátkodobé záväzky 21 044 €. 2025: vlastné imanie 65 541 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 28 053 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 39 066 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 14 172 €. 2022: vlastné imanie 46 869 €, dlhodobé záväzky 170 €, krátkodobé záväzky 18 853 €. 2023: vlastné imanie 57 644 €, dlhodobé záväzky 322 €, krátkodobé záväzky 17 796 €. 2024: vlastné imanie 60 230 €, dlhodobé záväzky 425 €, krátkodobé záväzky 21 044 €. 2025: vlastné imanie 65 541 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 28 053 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 986 €. 2022: daň z príjmu 2 356 €. 2023: daň z príjmu 3 500 €. 2024: daň z príjmu 1 781 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.02 tis.2,4 tis.3,5 tis.1,8 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 986 €. 2022: daň z príjmu 2 356 €. 2023: daň z príjmu 3 500 €. 2024: daň z príjmu 1 781 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.02 tis.2,4 tis.3,5 tis.1,8 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 986 €. 2022: daň z príjmu 2 356 €. 2023: daň z príjmu 3 500 €. 2024: daň z príjmu 1 781 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby56,7 tis.71,1 tis.79,8 tis.76,3 tis.71,9 tis.
Výsledok hospodárenia6,5 tis.7,8 tis.10,8 tis.2,6 tis.5,3 tis.
Aktíva53,4 tis.65,9 tis.75,8 tis.81,7 tis.93,9 tis.
Vlastné imanie39,1 tis.46,9 tis.57,6 tis.60,2 tis.65,5 tis.
Daň z príjmu2 tis.2,4 tis.3,5 tis.1,8 tis.960
Zadlženosť26,8 %28,9 %23,9 %26,3 %30,2 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
71,9 tis.
Výsledok hospodárenia
5,3 tis.
Aktíva
93,9 tis.
Vlastné imanie
65,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
30,2 %

2024

Tržby
76,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
81,7 tis.
Vlastné imanie
60,2 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
26,3 %

2023

Tržby
79,8 tis.
Výsledok hospodárenia
10,8 tis.
Aktíva
75,8 tis.
Vlastné imanie
57,6 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
23,9 %

2022

Tržby
71,1 tis.
Výsledok hospodárenia
7,8 tis.
Aktíva
65,9 tis.
Vlastné imanie
46,9 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
28,9 %

2021

Tržby
56,7 tis.
Výsledok hospodárenia
6,5 tis.
Aktíva
53,4 tis.
Vlastné imanie
39,1 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
26,8 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API