Súhrn
- Vznik
- 23. 07. 201412 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 197 762 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Cais Košice spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47856254
- daňové identifikačné číslo
- 2024119086
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024119086
- Sídlo
- Červený rak 9, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 07. 2014
- V registri
- 12 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 36087/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1080241
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 23. 07. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 23. 07. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 23. 07. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 23. 07. 2014 | — |
| Vykonávanie odťahovej služby | 23. 07. 2014 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 23. 07. 2014 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 23. 07. 2014 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 23. 07. 2014 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 23. 07. 2014 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 23. 07. 2014 | — |
| Administratívne služby | 23. 07. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť oblasti obchodu | 23. 07. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 23. 07. 2014 | — |
| Opravy a montáž určených meradiel: 2.2.2 Tachograf: a)mechanický analógový tachograf b)elektronický analógový tachograf c)digitálny tachograf | 02. 02. 2021 | — |
| Inštruktor autoškoly | 21. 03. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024119086 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 04. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2024119086 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲107 % na 27 709 € a zvýšila tržby o ▲108 % na 197,8 tisíc eur.
Tržby
197 762 €
▲ 107,9 %Výsledok hospodárenia
27 709 €
▲ 107,4 %Aktíva
177 292 €
▲ 148,5 %Vlastné imanie
32 530 €
▲ 574,8 %Zadlženosť
81,7 %
Hrubá marža
15,7 %
Čistá marža
14,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 49,4 tis. | 12,8 tis. | 2 tis. | 95,1 tis. | 197,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 17,2 tis. | −34,2 tis. | 926 | 13,4 tis. | 27,7 tis. |
| Aktíva | 32,3 tis. | 17,3 tis. | 14,2 tis. | 71,3 tis. | 177,3 tis. |
| Vlastné imanie | 22,2 tis. | −12 tis. | −8,5 tis. | 4,8 tis. | 32,5 tis. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 0 | 75 | 1,7 tis. | 3,4 tis. |
| Zadlženosť | 31,2 % | 169,3 % | 160,1 % | 93,2 % | 81,7 % |
aj 07/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 197,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 27,7 tis.
- Aktíva
- 177,3 tis.
- Vlastné imanie
- 32,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,4 tis.
- Zadlženosť
- 81,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 95,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,4 tis.
- Aktíva
- 71,3 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 93,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 926
- Aktíva
- 14,2 tis.
- Vlastné imanie
- −8,5 tis.
- Daň z príjmu
- 75
- Zadlženosť
- 160,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 12,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −34,2 tis.
- Aktíva
- 17,3 tis.
- Vlastné imanie
- −12 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 169,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 49,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 17,2 tis.
- Aktíva
- 32,3 tis.
- Vlastné imanie
- 22,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 31,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 07/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.