Súhrn
- Vznik
- 05. 08. 201412 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 65 683 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MTT consult, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47847930
- daňové identifikačné číslo
- 2024136939
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024136939
- Sídlo
- Čierne nad Topľou 214, 09434 Čierne nad Topľou, Slovenská republika
- Územie
- Čierne nad Topľouokres Vranov nad TopľouPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 08. 2014
- V registri
- 12 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 30716/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 675776
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 08. 2014 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 05. 08. 2014 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 08. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 05. 08. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 05. 08. 2014 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 08. 2014 | — |
| Služby súvisiace s počitačovým spracovaním údajov | 05. 08. 2014 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 05. 08. 2014 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 05. 08. 2014 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 08. 2014 | — |
| Faktoring a forfaiting | 05. 08. 2014 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 05. 08. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024136939 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2024136939 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼37 % na 23 386 € a znížila tržby o ▼34 % na 65,7 tisíc eur.
Tržby
65 683 €
▼ 33,9 %Výsledok hospodárenia
23 386 €
▼ 36,9 %Aktíva
284 429 €
▲ 9,4 %Vlastné imanie
267 329 €
▲ 9,6 %Zadlženosť
6,0 %
Hrubá marža
40,1 %
Čistá marža
35,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 32,2 tis. | 95,2 tis. | 180,4 tis. | 99,3 tis. | 65,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 776 | 28,9 tis. | 102,1 tis. | 37,1 tis. | 23,4 tis. |
| Aktíva | 84 tis. | 118,5 tis. | 246,2 tis. | 260 tis. | 284,4 tis. |
| Vlastné imanie | 75,9 tis. | 104,8 tis. | 206,9 tis. | 243,9 tis. | 267,3 tis. |
| Daň z príjmu | 218 | 7,7 tis. | 27,4 tis. | 11,2 tis. | 3 tis. |
| Zadlženosť | 9,6 % | 11,5 % | 16,0 % | 6,2 % | 6,0 % |
aj 08/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 65,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23,4 tis.
- Aktíva
- 284,4 tis.
- Vlastné imanie
- 267,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 6,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 99,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 37,1 tis.
- Aktíva
- 260 tis.
- Vlastné imanie
- 243,9 tis.
- Daň z príjmu
- 11,2 tis.
- Zadlženosť
- 6,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 180,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 102,1 tis.
- Aktíva
- 246,2 tis.
- Vlastné imanie
- 206,9 tis.
- Daň z príjmu
- 27,4 tis.
- Zadlženosť
- 16,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 95,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 28,9 tis.
- Aktíva
- 118,5 tis.
- Vlastné imanie
- 104,8 tis.
- Daň z príjmu
- 7,7 tis.
- Zadlženosť
- 11,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 32,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 776
- Aktíva
- 84 tis.
- Vlastné imanie
- 75,9 tis.
- Daň z príjmu
- 218
- Zadlženosť
- 9,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 08/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.