prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

SADORA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47826339aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 07. 201412 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
157 222 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SADORA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47826339
daňové identifikačné číslo
2024119460
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
M. Leczu 297/4, 077 01 Kráľovský Chlmec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 07. 2014
V registri
12 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 36083/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
885037
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 07. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 07. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 07. 2014—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 07. 2014—
prenájom hnuteľných vecí23. 07. 2014—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien29. 10. 2016—
prípravné práce k realizácii stavby29. 10. 2016—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov29. 10. 2016—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení29. 10. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024119460: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024119460Obdobia daňových registráciíDIČ 2024119460: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024119460Obdobia daňových registráciíDIČ 2024119460: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024119460
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202411946010. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 39 430 € a zvýšila tržby z nuly na 157,2 tisíc eur.

Tržby

157 222 €

Výsledok hospodárenia

39 430 €

▲ 6 794,4 %

Aktíva

1 345 206 €

▼ 7,4 %

Vlastné imanie

−172 760 €

▲ 18,6 %

Zadlženosť

112,8 %

Hrubá marža

31,7 %

Čistá marža

25,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 921 696 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 197 702 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 157 222 €.1 mil.500 tis.0921,7 tis.0197,7 tis.0157,2 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 921 696 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 197 702 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 157 222 €.1 mil.500 tis.0921,7 tis.0197,7 tis.0157,2 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 921 696 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 197 702 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 157 222 €.1 mil.500 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −14 196 €. 2020: výsledok hospodárenia −34 974 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 547 €. 2022: výsledok hospodárenia −589 €. 2023: výsledok hospodárenia 39 430 €.50 tis.0−50 tis.−14,2 tis.−35 tis.+17,5 tis.−589+39,4 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −14 196 €. 2020: výsledok hospodárenia −34 974 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 547 €. 2022: výsledok hospodárenia −589 €. 2023: výsledok hospodárenia 39 430 €.50 tis.0−50 tis.−14,2 tis.−35 tis.+17,5 tis.−589+39,4 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −14 196 €. 2020: výsledok hospodárenia −34 974 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 547 €. 2022: výsledok hospodárenia −589 €. 2023: výsledok hospodárenia 39 430 €.50 tis.0−50 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 372 430 €, vlastné imanie −197 238 €. 2020: aktíva 1 502 211 €, vlastné imanie −232 212 €. 2021: aktíva 1 453 208 €, vlastné imanie −211 601 €. 2022: aktíva 1 452 517 €, vlastné imanie −212 190 €. 2023: aktíva 1 345 206 €, vlastné imanie −172 760 €.2 mil.0−250 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 372 430 €, vlastné imanie −197 238 €. 2020: aktíva 1 502 211 €, vlastné imanie −232 212 €. 2021: aktíva 1 453 208 €, vlastné imanie −211 601 €. 2022: aktíva 1 452 517 €, vlastné imanie −212 190 €. 2023: aktíva 1 345 206 €, vlastné imanie −172 760 €.2 mil.0−250 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 372 430 €, vlastné imanie −197 238 €. 2020: aktíva 1 502 211 €, vlastné imanie −232 212 €. 2021: aktíva 1 453 208 €, vlastné imanie −211 601 €. 2022: aktíva 1 452 517 €, vlastné imanie −212 190 €. 2023: aktíva 1 345 206 €, vlastné imanie −172 760 €.2 mil.0−250 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 362 708 €, zásoby 2 642 €, pohľadávky 825 889 €, finančné účty 181 191 €. 2020: dlhodobý majetok 369 720 €, zásoby 0 €, pohľadávky 999 081 €, finančné účty 133 410 €. 2021: dlhodobý majetok 249 695 €, zásoby 0 €, pohľadávky 937 846 €, finančné účty 265 667 €. 2022: dlhodobý majetok 249 695 €, zásoby 0 €, pohľadávky 937 846 €, finančné účty 264 976 €. 2023: dlhodobý majetok 142 384 €, zásoby 0 €, pohľadávky 937 846 €, finančné účty 264 976 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 362 708 €, zásoby 2 642 €, pohľadávky 825 889 €, finančné účty 181 191 €. 2020: dlhodobý majetok 369 720 €, zásoby 0 €, pohľadávky 999 081 €, finančné účty 133 410 €. 2021: dlhodobý majetok 249 695 €, zásoby 0 €, pohľadávky 937 846 €, finančné účty 265 667 €. 2022: dlhodobý majetok 249 695 €, zásoby 0 €, pohľadávky 937 846 €, finančné účty 264 976 €. 2023: dlhodobý majetok 142 384 €, zásoby 0 €, pohľadávky 937 846 €, finančné účty 264 976 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 362 708 €, zásoby 2 642 €, pohľadávky 825 889 €, finančné účty 181 191 €. 2020: dlhodobý majetok 369 720 €, zásoby 0 €, pohľadávky 999 081 €, finančné účty 133 410 €. 2021: dlhodobý majetok 249 695 €, zásoby 0 €, pohľadávky 937 846 €, finančné účty 265 667 €. 2022: dlhodobý majetok 249 695 €, zásoby 0 €, pohľadávky 937 846 €, finančné účty 264 976 €. 2023: dlhodobý majetok 142 384 €, zásoby 0 €, pohľadávky 937 846 €, finančné účty 264 976 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −197 238 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 569 550 €. 2020: vlastné imanie −232 212 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 734 305 €. 2021: vlastné imanie −211 601 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 664 691 €. 2022: vlastné imanie −212 190 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 664 589 €. 2023: vlastné imanie −172 760 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 517 848 €.2 mil.0−250 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −197 238 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 569 550 €. 2020: vlastné imanie −232 212 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 734 305 €. 2021: vlastné imanie −211 601 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 664 691 €. 2022: vlastné imanie −212 190 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 664 589 €. 2023: vlastné imanie −172 760 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 517 848 €.2 mil.0−250 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −197 238 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 569 550 €. 2020: vlastné imanie −232 212 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 734 305 €. 2021: vlastné imanie −211 601 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 664 691 €. 2022: vlastné imanie −212 190 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 664 589 €. 2023: vlastné imanie −172 760 €, dlhodobé záväzky 118 €, krátkodobé záväzky 1 517 848 €.2 mil.0−250 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 122 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 8 857 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 10 481 €.20 tis.10 tis.012208,9 tis.010,5 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 122 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 8 857 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 10 481 €.20 tis.10 tis.012208,9 tis.010,5 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 122 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 8 857 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 10 481 €.20 tis.10 tis.0122201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby921,7 tis.0197,7 tis.0157,2 tis.
Výsledok hospodárenia−14,2 tis.−35 tis.17,5 tis.−58939,4 tis.
Aktíva1,37 mil.1,5 mil.1,45 mil.1,45 mil.1,35 mil.
Vlastné imanie−197,2 tis.−232,2 tis.−211,6 tis.−212,2 tis.−172,8 tis.
Daň z príjmu12208,9 tis.010,5 tis.
Zadlženosť114,4 %115,5 %114,6 %114,6 %112,8 %

aj 2015–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
157,2 tis.
Výsledok hospodárenia
39,4 tis.
Aktíva
1,35 mil.
Vlastné imanie
−172,8 tis.
Daň z príjmu
10,5 tis.
Zadlženosť
112,8 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−589
Aktíva
1,45 mil.
Vlastné imanie
−212,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
114,6 %

2021

Tržby
197,7 tis.
Výsledok hospodárenia
17,5 tis.
Aktíva
1,45 mil.
Vlastné imanie
−211,6 tis.
Daň z príjmu
8,9 tis.
Zadlženosť
114,6 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−35 tis.
Aktíva
1,5 mil.
Vlastné imanie
−232,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
115,5 %

2019

Tržby
921,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,2 tis.
Aktíva
1,37 mil.
Vlastné imanie
−197,2 tis.
Daň z príjmu
122
Zadlženosť
114,4 %

aj 2015–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API