prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Menark, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47825545aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 07. 201412 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
157 691 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Menark, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47825545
daňové identifikačné číslo
2024110462
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
1. Čsl. Brigády 72/1, 038 61 Lipovec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 07. 2014
V registri
12 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 62801/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
515176
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod)02. 07. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu02. 07. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb02. 07. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby02. 07. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla02. 07. 2014—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností02. 07. 2014—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu02. 07. 2014—
Počítačové služby02. 07. 2014—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov02. 07. 2014—
Vydavateľská činnosť02. 07. 2014—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom02. 07. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí02. 07. 2014—
Administratívne služby02. 07. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov02. 07. 2014—
Vedenie účtovníctva02. 07. 2014—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti02. 07. 2014—
Poskytovanie sociálnych služieb02. 07. 2014—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení02. 07. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí02. 07. 2014—
Čistiace a upratovacie služby02. 07. 2014—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela02. 07. 2014—
Reklamné a marketingové služby02. 07. 2014—
Prieskum trhu a verejnej mienky02. 07. 2014—
Fotografické služby02. 07. 2014—
Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí02. 07. 2014—
Diskotekárska činnosť02. 07. 2014—
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín02. 07. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby02. 07. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien02. 07. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov02. 07. 2014—
Kuriérske služby16. 08. 2016—
Skladovanie a uskladňovanie16. 08. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024110462: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024110462Obdobia daňových registráciíDIČ 2024110462: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024110462Obdobia daňových registráciíDIČ 2024110462: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024110462
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202411046210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 2 453 € a zvýšila tržby o ▲106 % na 157,7 tisíc eur.

Tržby

157 691 €

▲ 105,7 %

Výsledok hospodárenia

2 453 €

▲ 452,9 %

Aktíva

23 794 €

▲ 85,9 %

Vlastné imanie

14 555 €

▲ 20,3 %

Zadlženosť

38,8 %

Hrubá marža

2,0 %

Čistá marža

1,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 23 919 €. 2018: tržby 23 523 €. 2019: tržby 15 192 €. 2020: tržby 76 647 €. 2021: tržby 157 691 €.200 tis.100 tis.023,9 tis.23,5 tis.15,2 tis.76,6 tis.157,7 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 23 919 €. 2018: tržby 23 523 €. 2019: tržby 15 192 €. 2020: tržby 76 647 €. 2021: tržby 157 691 €.200 tis.100 tis.023,9 tis.23,5 tis.15,2 tis.76,6 tis.157,7 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 23 919 €. 2018: tržby 23 523 €. 2019: tržby 15 192 €. 2020: tržby 76 647 €. 2021: tržby 157 691 €.200 tis.100 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 819 €. 2018: výsledok hospodárenia 811 €. 2019: výsledok hospodárenia 254 €. 2020: výsledok hospodárenia −695 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 453 €.2,5 tis.0−1 tis.+1,8 tis.+811+254−695+2,5 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 819 €. 2018: výsledok hospodárenia 811 €. 2019: výsledok hospodárenia 254 €. 2020: výsledok hospodárenia −695 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 453 €.2,5 tis.0−1 tis.+1,8 tis.+811+254−695+2,5 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 819 €. 2018: výsledok hospodárenia 811 €. 2019: výsledok hospodárenia 254 €. 2020: výsledok hospodárenia −695 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 453 €.2,5 tis.0−1 tis.+254201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 32 290 €, vlastné imanie 11 733 €. 2018: aktíva 26 790 €, vlastné imanie 12 544 €. 2019: aktíva 26 353 €, vlastné imanie 12 798 €. 2020: aktíva 12 798 €, vlastné imanie 12 102 €. 2021: aktíva 23 794 €, vlastné imanie 14 555 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 32 290 €, vlastné imanie 11 733 €. 2018: aktíva 26 790 €, vlastné imanie 12 544 €. 2019: aktíva 26 353 €, vlastné imanie 12 798 €. 2020: aktíva 12 798 €, vlastné imanie 12 102 €. 2021: aktíva 23 794 €, vlastné imanie 14 555 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 32 290 €, vlastné imanie 11 733 €. 2018: aktíva 26 790 €, vlastné imanie 12 544 €. 2019: aktíva 26 353 €, vlastné imanie 12 798 €. 2020: aktíva 12 798 €, vlastné imanie 12 102 €. 2021: aktíva 23 794 €, vlastné imanie 14 555 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 346 €, pohľadávky 8 886 €, finančné účty 23 058 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 273 €, finančné účty 17 517 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 886 €, finančné účty 19 467 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 317 €, pohľadávky 11 456 €, finančné účty 1 025 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 280 €, pohľadávky 21 055 €, finančné účty 2 459 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 346 €, pohľadávky 8 886 €, finančné účty 23 058 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 273 €, finančné účty 17 517 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 886 €, finančné účty 19 467 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 317 €, pohľadávky 11 456 €, finančné účty 1 025 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 280 €, pohľadávky 21 055 €, finančné účty 2 459 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 346 €, pohľadávky 8 886 €, finančné účty 23 058 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 273 €, finančné účty 17 517 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 886 €, finančné účty 19 467 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 317 €, pohľadávky 11 456 €, finančné účty 1 025 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 280 €, pohľadávky 21 055 €, finančné účty 2 459 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 11 733 €, dlhodobé záväzky 4 600 €, krátkodobé záväzky 15 957 €. 2018: vlastné imanie 12 544 €, dlhodobé záväzky 4 600 €, krátkodobé záväzky 9 646 €. 2019: vlastné imanie 12 798 €, dlhodobé záväzky 4 600 €, krátkodobé záväzky 8 955 €. 2020: vlastné imanie 12 102 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 696 €. 2021: vlastné imanie 14 555 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 239 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 11 733 €, dlhodobé záväzky 4 600 €, krátkodobé záväzky 15 957 €. 2018: vlastné imanie 12 544 €, dlhodobé záväzky 4 600 €, krátkodobé záväzky 9 646 €. 2019: vlastné imanie 12 798 €, dlhodobé záväzky 4 600 €, krátkodobé záväzky 8 955 €. 2020: vlastné imanie 12 102 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 696 €. 2021: vlastné imanie 14 555 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 239 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 11 733 €, dlhodobé záväzky 4 600 €, krátkodobé záväzky 15 957 €. 2018: vlastné imanie 12 544 €, dlhodobé záväzky 4 600 €, krátkodobé záväzky 9 646 €. 2019: vlastné imanie 12 798 €, dlhodobé záväzky 4 600 €, krátkodobé záväzky 8 955 €. 2020: vlastné imanie 12 102 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 696 €. 2021: vlastné imanie 14 555 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 239 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 537 €. 2018: daň z príjmu 217 €. 2019: daň z príjmu 68 €. 2020: daň z príjmu 157 €. 2021: daň z príjmu 751 €.1 tis.50005372176815775120172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 537 €. 2018: daň z príjmu 217 €. 2019: daň z príjmu 68 €. 2020: daň z príjmu 157 €. 2021: daň z príjmu 751 €.1 tis.50005372176815775120172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 537 €. 2018: daň z príjmu 217 €. 2019: daň z príjmu 68 €. 2020: daň z príjmu 157 €. 2021: daň z príjmu 751 €.1 tis.50005372176815775120172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby23,9 tis.23,5 tis.15,2 tis.76,6 tis.157,7 tis.
Výsledok hospodárenia1,8 tis.811254−6952,5 tis.
Aktíva32,3 tis.26,8 tis.26,4 tis.12,8 tis.23,8 tis.
Vlastné imanie11,7 tis.12,5 tis.12,8 tis.12,1 tis.14,6 tis.
Daň z príjmu53721768157751
Zadlženosť63,7 %53,2 %51,4 %5,4 %38,8 %

aj 07/2014 — 12/2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
157,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
23,8 tis.
Vlastné imanie
14,6 tis.
Daň z príjmu
751
Zadlženosť
38,8 %

2020

Tržby
76,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−695
Aktíva
12,8 tis.
Vlastné imanie
12,1 tis.
Daň z príjmu
157
Zadlženosť
5,4 %

2019

Tržby
15,2 tis.
Výsledok hospodárenia
254
Aktíva
26,4 tis.
Vlastné imanie
12,8 tis.
Daň z príjmu
68
Zadlženosť
51,4 %

2018

Tržby
23,5 tis.
Výsledok hospodárenia
811
Aktíva
26,8 tis.
Vlastné imanie
12,5 tis.
Daň z príjmu
217
Zadlženosť
53,2 %

2017

Tržby
23,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
32,3 tis.
Vlastné imanie
11,7 tis.
Daň z príjmu
537
Zadlženosť
63,7 %

aj 07/2014 — 12/2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API