prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Dvorčák a syn spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 47815451aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 06. 201412 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
24 289 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Dvorčák a syn spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
47815451
daňové identifikačné číslo
2024105006
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024105006
Sídlo
Štítnická 68, 048 01 Rožňava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 06. 2014
V registri
12 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 44836/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
452414
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prevádzkovanie cestovnej kancelárie24. 06. 2014—
Výroba bižutérie a suvenírov24. 06. 2014—
Výroba sviečok24. 06. 2014—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 06. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu24. 06. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb24. 06. 2014—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla24. 06. 2014—
Predaj leteckých prepravných služieb24. 06. 2014—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami24. 06. 2014—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu24. 06. 2014—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov24. 06. 2014—
Vydavateľská činnosť24. 06. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí24. 06. 2014—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti24. 06. 2014—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení24. 06. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí24. 06. 2014—
Reklamné a marketingové služby24. 06. 2014—
Prieskum trhu a verejnej mienky24. 06. 2014—
Fotografické služby24. 06. 2014—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov24. 06. 2014—
Prevádzkovanie úschovní batožín24. 06. 2014—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied02. 12. 2020—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely02. 12. 2020—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov02. 12. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024105006: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024105006: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024105006IČ DPH SK2024105006Obdobia daňových registráciíDIČ 2024105006: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024105006: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024105006IČ DPH SK2024105006Obdobia daňových registráciíDIČ 2024105006: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024105006: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024105006IČ DPH SK2024105006
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202410500611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2021
daňové identifikačné číslo202410500610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 7 075 € a zvýšila tržby o ▲1 644 % na 24,3 tisíc eur.

Tržby

24 289 €

▲ 1 643,6 %

Výsledok hospodárenia

7 075 €

▲ 466,2 %

Aktíva

26 965 €

▼ 1,8 %

Vlastné imanie

15 836 €

▲ 80,9 %

Zadlženosť

41,3 %

Hrubá marža

30,5 %

Čistá marža

29,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 60 305 €. 2022: tržby 8 607 €. 2023: tržby 2 677 €. 2024: tržby 1 393 €. 2025: tržby 24 289 €.100 tis.50 tis.060,3 tis.8,6 tis.2,7 tis.1,4 tis.24,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 60 305 €. 2022: tržby 8 607 €. 2023: tržby 2 677 €. 2024: tržby 1 393 €. 2025: tržby 24 289 €.100 tis.50 tis.060,3 tis.8,6 tis.2,7 tis.1,4 tis.24,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 60 305 €. 2022: tržby 8 607 €. 2023: tržby 2 677 €. 2024: tržby 1 393 €. 2025: tržby 24 289 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −65 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 571 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 808 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 932 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 075 €.10 tis.0−10 tis.−65−6,6 tis.−3,8 tis.−1,9 tis.+7,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −65 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 571 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 808 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 932 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 075 €.10 tis.0−10 tis.−65−6,6 tis.−3,8 tis.−1,9 tis.+7,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −65 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 571 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 808 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 932 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 075 €.10 tis.0−10 tis.−65202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 24 492 €, vlastné imanie 21 065 €. 2022: aktíva 26 703 €, vlastné imanie 14 494 €. 2023: aktíva 28 254 €, vlastné imanie 10 686 €. 2024: aktíva 27 447 €, vlastné imanie 8 754 €. 2025: aktíva 26 965 €, vlastné imanie 15 836 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 24 492 €, vlastné imanie 21 065 €. 2022: aktíva 26 703 €, vlastné imanie 14 494 €. 2023: aktíva 28 254 €, vlastné imanie 10 686 €. 2024: aktíva 27 447 €, vlastné imanie 8 754 €. 2025: aktíva 26 965 €, vlastné imanie 15 836 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 24 492 €, vlastné imanie 21 065 €. 2022: aktíva 26 703 €, vlastné imanie 14 494 €. 2023: aktíva 28 254 €, vlastné imanie 10 686 €. 2024: aktíva 27 447 €, vlastné imanie 8 754 €. 2025: aktíva 26 965 €, vlastné imanie 15 836 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 23 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 241 €, finančné účty 709 €. 2022: dlhodobý majetok 23 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 677 €, finančné účty 484 €. 2023: dlhodobý majetok 23 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 643 €, finančné účty 69 €. 2024: dlhodobý majetok 23 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 794 €, finančné účty 111 €. 2025: dlhodobý majetok 23 229 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 553 €, finančné účty 183 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 23 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 241 €, finančné účty 709 €. 2022: dlhodobý majetok 23 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 677 €, finančné účty 484 €. 2023: dlhodobý majetok 23 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 643 €, finančné účty 69 €. 2024: dlhodobý majetok 23 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 794 €, finančné účty 111 €. 2025: dlhodobý majetok 23 229 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 553 €, finančné účty 183 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 23 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 241 €, finančné účty 709 €. 2022: dlhodobý majetok 23 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 677 €, finančné účty 484 €. 2023: dlhodobý majetok 23 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 643 €, finančné účty 69 €. 2024: dlhodobý majetok 23 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 794 €, finančné účty 111 €. 2025: dlhodobý majetok 23 229 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 553 €, finančné účty 183 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 21 065 €, dlhodobé záväzky 64 €, krátkodobé záväzky 3 363 €. 2022: vlastné imanie 14 494 €, dlhodobé záväzky 88 €, krátkodobé záväzky 12 121 €. 2023: vlastné imanie 10 686 €, dlhodobé záväzky 102 €, krátkodobé záväzky 17 466 €. 2024: vlastné imanie 8 754 €, dlhodobé záväzky 112 €, krátkodobé záväzky 18 581 €. 2025: vlastné imanie 15 836 €, dlhodobé záväzky 123 €, krátkodobé záväzky 11 006 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 21 065 €, dlhodobé záväzky 64 €, krátkodobé záväzky 3 363 €. 2022: vlastné imanie 14 494 €, dlhodobé záväzky 88 €, krátkodobé záväzky 12 121 €. 2023: vlastné imanie 10 686 €, dlhodobé záväzky 102 €, krátkodobé záväzky 17 466 €. 2024: vlastné imanie 8 754 €, dlhodobé záväzky 112 €, krátkodobé záväzky 18 581 €. 2025: vlastné imanie 15 836 €, dlhodobé záväzky 123 €, krátkodobé záväzky 11 006 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 21 065 €, dlhodobé záväzky 64 €, krátkodobé záväzky 3 363 €. 2022: vlastné imanie 14 494 €, dlhodobé záväzky 88 €, krátkodobé záväzky 12 121 €. 2023: vlastné imanie 10 686 €, dlhodobé záväzky 102 €, krátkodobé záväzky 17 466 €. 2024: vlastné imanie 8 754 €, dlhodobé záväzky 112 €, krátkodobé záväzky 18 581 €. 2025: vlastné imanie 15 836 €, dlhodobé záväzky 123 €, krátkodobé záväzky 11 006 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby60,3 tis.8,6 tis.2,7 tis.1,4 tis.24,3 tis.
Výsledok hospodárenia−65−6,6 tis.−3,8 tis.−1,9 tis.7,1 tis.
Aktíva24,5 tis.26,7 tis.28,3 tis.27,4 tis.27 tis.
Vlastné imanie21,1 tis.14,5 tis.10,7 tis.8,8 tis.15,8 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť14,0 %45,7 %62,2 %68,1 %41,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
24,3 tis.
Výsledok hospodárenia
7,1 tis.
Aktíva
27 tis.
Vlastné imanie
15,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
41,3 %

2024

Tržby
1,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,9 tis.
Aktíva
27,4 tis.
Vlastné imanie
8,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
68,1 %

2023

Tržby
2,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
28,3 tis.
Vlastné imanie
10,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
62,2 %

2022

Tržby
8,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,6 tis.
Aktíva
26,7 tis.
Vlastné imanie
14,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
45,7 %

2021

Tržby
60,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−65
Aktíva
24,5 tis.
Vlastné imanie
21,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
14,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API