prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

K & S sport s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47814837aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 07. 201412 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
10 088 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
K & S sport s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47814837
daňové identifikačné číslo
2024122485
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024122485
Sídlo
Svätozára Hurbana Vajanského 795/6, 969 01 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 07. 2014
V registri
12 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 26981/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
389598
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)02. 07. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu02. 07. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb02. 07. 2014—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla02. 07. 2014—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky02. 07. 2014—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla02. 07. 2014—
Skladovanie02. 07. 2014—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom02. 07. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí02. 07. 2014—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení02. 07. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí02. 07. 2014—
Prevádzkovanie športových zariadení02. 07. 2014—
Reklamné a marketingové služby02. 07. 2014—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti02. 07. 2014—
Služby požičovní02. 07. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024122485: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024122485: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024122485IČ DPH SK2024122485Obdobia daňových registráciíDIČ 2024122485: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024122485: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024122485IČ DPH SK2024122485Obdobia daňových registráciíDIČ 2024122485: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024122485: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024122485IČ DPH SK2024122485
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202412248511. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202412248510. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 662 € a zvýšila tržby z nuly na 10,1 tisíc eur.

Tržby

10 088 €

Výsledok hospodárenia

662 €

▲ 1 451,0 %

Aktíva

37 700 €

▲ 173,0 %

Vlastné imanie

1 592 €

▲ 71,2 %

Zadlženosť

95,8 %

Hrubá marža

7,4 %

Čistá marža

6,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 7 000 €. 2018: tržby 5 000 €. 2019: tržby 3 000 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 10 088 €.20 tis.10 tis.07 tis.5 tis.3 tis.010,1 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 7 000 €. 2018: tržby 5 000 €. 2019: tržby 3 000 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 10 088 €.20 tis.10 tis.07 tis.5 tis.3 tis.010,1 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 7 000 €. 2018: tržby 5 000 €. 2019: tržby 3 000 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 10 088 €.20 tis.10 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −4 037 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 326 €. 2019: výsledok hospodárenia 274 €. 2020: výsledok hospodárenia −49 €. 2021: výsledok hospodárenia 662 €.2,5 tis.0−5 tis.−4 tis.+2,3 tis.+274−49+66220172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −4 037 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 326 €. 2019: výsledok hospodárenia 274 €. 2020: výsledok hospodárenia −49 €. 2021: výsledok hospodárenia 662 €.2,5 tis.0−5 tis.−4 tis.+2,3 tis.+274−49+66220172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −4 037 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 326 €. 2019: výsledok hospodárenia 274 €. 2020: výsledok hospodárenia −49 €. 2021: výsledok hospodárenia 662 €.2,5 tis.0−5 tis.+274+662201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 8 535 €, vlastné imanie −1 621 €. 2018: aktíva 13 529 €, vlastné imanie 705 €. 2019: aktíva 13 809 €, vlastné imanie 979 €. 2020: aktíva 13 809 €, vlastné imanie 930 €. 2021: aktíva 37 700 €, vlastné imanie 1 592 €.50 tis.0−2 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 8 535 €, vlastné imanie −1 621 €. 2018: aktíva 13 529 €, vlastné imanie 705 €. 2019: aktíva 13 809 €, vlastné imanie 979 €. 2020: aktíva 13 809 €, vlastné imanie 930 €. 2021: aktíva 37 700 €, vlastné imanie 1 592 €.50 tis.0−2 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 8 535 €, vlastné imanie −1 621 €. 2018: aktíva 13 529 €, vlastné imanie 705 €. 2019: aktíva 13 809 €, vlastné imanie 979 €. 2020: aktíva 13 809 €, vlastné imanie 930 €. 2021: aktíva 37 700 €, vlastné imanie 1 592 €.50 tis.0−2 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 720 €, pohľadávky 5 700 €, finančné účty 115 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 720 €, pohľadávky 10 700 €, finančné účty 109 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 700 €, finančné účty 109 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 700 €, finančné účty 109 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 591 €, finančné účty 109 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 720 €, pohľadávky 5 700 €, finančné účty 115 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 720 €, pohľadávky 10 700 €, finančné účty 109 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 700 €, finančné účty 109 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 700 €, finančné účty 109 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 591 €, finančné účty 109 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 720 €, pohľadávky 5 700 €, finančné účty 115 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 720 €, pohľadávky 10 700 €, finančné účty 109 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 700 €, finančné účty 109 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 700 €, finančné účty 109 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 591 €, finančné účty 109 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −1 621 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 156 €. 2018: vlastné imanie 705 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 824 €. 2019: vlastné imanie 979 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 830 €. 2020: vlastné imanie 930 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 879 €. 2021: vlastné imanie 1 592 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 108 €.50 tis.0−2 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −1 621 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 156 €. 2018: vlastné imanie 705 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 824 €. 2019: vlastné imanie 979 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 830 €. 2020: vlastné imanie 930 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 879 €. 2021: vlastné imanie 1 592 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 108 €.50 tis.0−2 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −1 621 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 156 €. 2018: vlastné imanie 705 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 824 €. 2019: vlastné imanie 979 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 830 €. 2020: vlastné imanie 930 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 879 €. 2021: vlastné imanie 1 592 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 108 €.50 tis.0−2 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 402 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 80 €.5002500480402008020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 402 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 80 €.5002500480402008020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 402 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 80 €.5002500480402008020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby7 tis.5 tis.3 tis.010,1 tis.
Výsledok hospodárenia−4 tis.2,3 tis.274−49662
Aktíva8,5 tis.13,5 tis.13,8 tis.13,8 tis.37,7 tis.
Vlastné imanie−1,6 tis.7059799301,6 tis.
Daň z príjmu4804020080
Zadlženosť119,0 %94,8 %92,9 %93,3 %95,8 %

aj 07/2014 — 12/2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
10,1 tis.
Výsledok hospodárenia
662
Aktíva
37,7 tis.
Vlastné imanie
1,6 tis.
Daň z príjmu
80
Zadlženosť
95,8 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−49
Aktíva
13,8 tis.
Vlastné imanie
930
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,3 %

2019

Tržby
3 tis.
Výsledok hospodárenia
274
Aktíva
13,8 tis.
Vlastné imanie
979
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,9 %

2018

Tržby
5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
13,5 tis.
Vlastné imanie
705
Daň z príjmu
402
Zadlženosť
94,8 %

2017

Tržby
7 tis.
Výsledok hospodárenia
−4 tis.
Aktíva
8,5 tis.
Vlastné imanie
−1,6 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
119,0 %

aj 07/2014 — 12/2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API