prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ISH Stavby s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47813644aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 06. 201412 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
782 881 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ISH Stavby s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47813644
daňové identifikačné číslo
2024115687
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bezručova 1470/10, 940 01 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 06. 2014
V registri
12 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 37485/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
293725
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 06. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu25. 06. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb25. 06. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí25. 06. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 06. 2014—
Počítačové služby25. 06. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby25. 06. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 06. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 06. 2014—
Čistiace a upratovacie služby25. 06. 2014—
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo25. 06. 2014—
Čistenie kanalizačných systémov25. 06. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 06. 2014—
Montáž, rekonštrukcie, údržba vyhradených technických zariadení tlakových25. 06. 2014—
Montáž, rekonštrukcie, údržba vyhradených technických zariadení plynových25. 06. 2014—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom25. 06. 2014—
Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení25. 06. 2014—
Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie25. 06. 2014—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024115687: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024115687Obdobia daňových registráciíDIČ 2024115687: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024115687Obdobia daňových registráciíDIČ 2024115687: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024115687
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202411568710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2021 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 prepadlo do straty −31 910 € a znížila tržby o ▼28 % na 782,9 tisíc eur.

Tržby

782 881 €

▼ 28,5 %

Výsledok hospodárenia

−31 910 €

▼ 651,2 %

Aktíva

974 702 €

▲ 58,5 %

Vlastné imanie

65 784 €

▼ 32,7 %

Zadlženosť

93,3 %

Hrubá marža

−4,1 %

Čistá marža

−4,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby06/2014 — 12/2014: tržby 32 070 €. 2015: tržby 199 678 €. 2016: tržby 1 156 564 €. 2017: tržby 1 094 834 €. 2018: tržby 782 881 €.2 mil.1 mil.032,1 tis.199,7 tis.1,16 mil.1,09 mil.782,9 tis.06/2014 — 12/20142015201620172018Tržby06/2014 — 12/2014: tržby 32 070 €. 2015: tržby 199 678 €. 2016: tržby 1 156 564 €. 2017: tržby 1 094 834 €. 2018: tržby 782 881 €.2 mil.1 mil.032,1 tis.1,16 mil.782,9 tis.06/2014 — 12/201420162018Tržby06/2014 — 12/2014: tržby 32 070 €. 2015: tržby 199 678 €. 2016: tržby 1 156 564 €. 2017: tržby 1 094 834 €. 2018: tržby 782 881 €.2 mil.1 mil.020152018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia06/2014 — 12/2014: výsledok hospodárenia 64 €. 2015: výsledok hospodárenia 3 724 €. 2016: výsledok hospodárenia 7 109 €. 2017: výsledok hospodárenia 5 789 €. 2018: výsledok hospodárenia −31 910 €.10 tis.0−50 tis.+64+3,7 tis.+7,1 tis.+5,8 tis.−31,9 tis.06/2014 — 12/20142015201620172018Výsledok hospodárenia06/2014 — 12/2014: výsledok hospodárenia 64 €. 2015: výsledok hospodárenia 3 724 €. 2016: výsledok hospodárenia 7 109 €. 2017: výsledok hospodárenia 5 789 €. 2018: výsledok hospodárenia −31 910 €.10 tis.0−50 tis.+64+7,1 tis.−31,9 tis.06/2014 — 12/201420162018Výsledok hospodárenia06/2014 — 12/2014: výsledok hospodárenia 64 €. 2015: výsledok hospodárenia 3 724 €. 2016: výsledok hospodárenia 7 109 €. 2017: výsledok hospodárenia 5 789 €. 2018: výsledok hospodárenia −31 910 €.10 tis.0−50 tis.20152018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie06/2014 — 12/2014: aktíva 37 455 €, vlastné imanie 33 464 €. 2015: aktíva 223 129 €, vlastné imanie 84 796 €. 2016: aktíva 722 951 €, vlastné imanie 91 905 €. 2017: aktíva 614 924 €, vlastné imanie 97 694 €. 2018: aktíva 974 702 €, vlastné imanie 65 784 €.1 mil.500 tis.006/2014 — 12/20142015201620172018Aktíva a vlastné imanie06/2014 — 12/2014: aktíva 37 455 €, vlastné imanie 33 464 €. 2015: aktíva 223 129 €, vlastné imanie 84 796 €. 2016: aktíva 722 951 €, vlastné imanie 91 905 €. 2017: aktíva 614 924 €, vlastné imanie 97 694 €. 2018: aktíva 974 702 €, vlastné imanie 65 784 €.1 mil.500 tis.006/2014 — 12/201420162018Aktíva a vlastné imanie06/2014 — 12/2014: aktíva 37 455 €, vlastné imanie 33 464 €. 2015: aktíva 223 129 €, vlastné imanie 84 796 €. 2016: aktíva 722 951 €, vlastné imanie 91 905 €. 2017: aktíva 614 924 €, vlastné imanie 97 694 €. 2018: aktíva 974 702 €, vlastné imanie 65 784 €.1 mil.500 tis.020152018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív06/2014 — 12/2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 490 €, finančné účty 5 965 €. 2015: dlhodobý majetok 121 930 €, zásoby 0 €, pohľadávky 94 836 €, finančné účty 6 363 €. 2016: dlhodobý majetok 87 593 €, zásoby 105 179 €, pohľadávky 516 179 €, finančné účty 14 000 €. 2017: dlhodobý majetok 53 256 €, zásoby 0 €, pohľadávky 502 709 €, finančné účty 58 959 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 941 941 €, finančné účty 32 761 €.1 mil.500 tis.006/2014 — 12/20142015201620172018Štruktúra aktív06/2014 — 12/2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 490 €, finančné účty 5 965 €. 2015: dlhodobý majetok 121 930 €, zásoby 0 €, pohľadávky 94 836 €, finančné účty 6 363 €. 2016: dlhodobý majetok 87 593 €, zásoby 105 179 €, pohľadávky 516 179 €, finančné účty 14 000 €. 2017: dlhodobý majetok 53 256 €, zásoby 0 €, pohľadávky 502 709 €, finančné účty 58 959 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 941 941 €, finančné účty 32 761 €.1 mil.500 tis.006/2014 — 12/201420162018Štruktúra aktív06/2014 — 12/2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 490 €, finančné účty 5 965 €. 2015: dlhodobý majetok 121 930 €, zásoby 0 €, pohľadávky 94 836 €, finančné účty 6 363 €. 2016: dlhodobý majetok 87 593 €, zásoby 105 179 €, pohľadávky 516 179 €, finančné účty 14 000 €. 2017: dlhodobý majetok 53 256 €, zásoby 0 €, pohľadávky 502 709 €, finančné účty 58 959 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 941 941 €, finančné účty 32 761 €.1 mil.500 tis.020152018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív06/2014 — 12/2014: vlastné imanie 33 464 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 991 €. 2015: vlastné imanie 84 796 €, dlhodobé záväzky 73 898 €, krátkodobé záväzky 64 435 €. 2016: vlastné imanie 91 905 €, dlhodobé záväzky 61 335 €, krátkodobé záväzky 569 711 €. 2017: vlastné imanie 97 694 €, dlhodobé záväzky 32 535 €, krátkodobé záväzky 484 695 €. 2018: vlastné imanie 65 784 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 908 918 €.1 mil.500 tis.006/2014 — 12/20142015201620172018Štruktúra pasív06/2014 — 12/2014: vlastné imanie 33 464 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 991 €. 2015: vlastné imanie 84 796 €, dlhodobé záväzky 73 898 €, krátkodobé záväzky 64 435 €. 2016: vlastné imanie 91 905 €, dlhodobé záväzky 61 335 €, krátkodobé záväzky 569 711 €. 2017: vlastné imanie 97 694 €, dlhodobé záväzky 32 535 €, krátkodobé záväzky 484 695 €. 2018: vlastné imanie 65 784 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 908 918 €.1 mil.500 tis.006/2014 — 12/201420162018Štruktúra pasív06/2014 — 12/2014: vlastné imanie 33 464 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 991 €. 2015: vlastné imanie 84 796 €, dlhodobé záväzky 73 898 €, krátkodobé záväzky 64 435 €. 2016: vlastné imanie 91 905 €, dlhodobé záväzky 61 335 €, krátkodobé záväzky 569 711 €. 2017: vlastné imanie 97 694 €, dlhodobé záväzky 32 535 €, krátkodobé záväzky 484 695 €. 2018: vlastné imanie 65 784 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 908 918 €.1 mil.500 tis.020152018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu06/2014 — 12/2014: daň z príjmu 18 €. 2015: daň z príjmu 1 050 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 895 €. 2018: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0181,1 tis.2,9 tis.2,9 tis.006/2014 — 12/20142015201620172018Daň z príjmu06/2014 — 12/2014: daň z príjmu 18 €. 2015: daň z príjmu 1 050 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 895 €. 2018: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0182,9 tis.006/2014 — 12/201420162018Daň z príjmu06/2014 — 12/2014: daň z príjmu 18 €. 2015: daň z príjmu 1 050 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 895 €. 2018: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0020152018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)06/2014 — 12/2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby32,1 tis.199,7 tis.1,16 mil.1,09 mil.782,9 tis.
Výsledok hospodárenia643,7 tis.7,1 tis.5,8 tis.−31,9 tis.
Aktíva37,5 tis.223,1 tis.723 tis.614,9 tis.974,7 tis.
Vlastné imanie33,5 tis.84,8 tis.91,9 tis.97,7 tis.65,8 tis.
Daň z príjmu181,1 tis.2,9 tis.2,9 tis.0
Zadlženosť10,7 %62,0 %87,3 %84,1 %93,3 %

2018

Tržby
782,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,9 tis.
Aktíva
974,7 tis.
Vlastné imanie
65,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,3 %

2017

Tržby
1,09 mil.
Výsledok hospodárenia
5,8 tis.
Aktíva
614,9 tis.
Vlastné imanie
97,7 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
84,1 %

2016

Tržby
1,16 mil.
Výsledok hospodárenia
7,1 tis.
Aktíva
723 tis.
Vlastné imanie
91,9 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
87,3 %

2015

Tržby
199,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
223,1 tis.
Vlastné imanie
84,8 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
62,0 %

06/2014 — 12/2014

Tržby
32,1 tis.
Výsledok hospodárenia
64
Aktíva
37,5 tis.
Vlastné imanie
33,5 tis.
Daň z príjmu
18
Zadlženosť
10,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API