prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Noer, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47803401aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 06. 201412 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
35 537 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Noer, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47803401
daňové identifikačné číslo
2024102366
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Viničná 62, 96271 Dudince, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 06. 2014
V registri
12 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 26921/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
390270
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Administratívne služby13. 06. 2014—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom13. 06. 2014—
Čistiace a upratovacie služby13. 06. 2014—
Diskotekárska činnosť13. 06. 2014—
Donášková služba13. 06. 2014—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 06. 2014—
Kuriérske služby13. 06. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 06. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí13. 06. 2014—
Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí13. 06. 2014—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach13. 06. 2014—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu13. 06. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí13. 06. 2014—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom13. 06. 2014—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení13. 06. 2014—
Prevádzkovanie športových zariadení13. 06. 2014—
Prevádzkovanie výdajne stravy13. 06. 2014—
Reklamné a marketingové služby13. 06. 2014—
Skladovanie13. 06. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 06. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb13. 06. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby13. 06. 2014—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností13. 06. 2014—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok13. 06. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024102366: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024102366Obdobia daňových registráciíDIČ 2024102366: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024102366Obdobia daňových registráciíDIČ 2024102366: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024102366
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202410236610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲134 % na 3 973 € a zvýšila tržby o ▲72 % na 35,5 tisíc eur.

Tržby

35 537 €

▲ 71,7 %

Výsledok hospodárenia

3 973 €

▲ 133,8 %

Aktíva

21 304 €

▲ 30,6 %

Vlastné imanie

18 847 €

▲ 26,7 %

Zadlženosť

11,5 %

Hrubá marža

12,3 %

Čistá marža

11,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 25 886 €. 2022: tržby 25 497 €. 2023: tržby 17 299 €. 2024: tržby 20 699 €. 2025: tržby 35 537 €.50 tis.25 tis.025,9 tis.25,5 tis.17,3 tis.20,7 tis.35,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 25 886 €. 2022: tržby 25 497 €. 2023: tržby 17 299 €. 2024: tržby 20 699 €. 2025: tržby 35 537 €.50 tis.25 tis.025,9 tis.25,5 tis.17,3 tis.20,7 tis.35,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 25 886 €. 2022: tržby 25 497 €. 2023: tržby 17 299 €. 2024: tržby 20 699 €. 2025: tržby 35 537 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 €. 2022: výsledok hospodárenia 363 €. 2023: výsledok hospodárenia 34 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 699 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 973 €.5 tis.2,5 tis.0+12+363+34+1,7 tis.+4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 €. 2022: výsledok hospodárenia 363 €. 2023: výsledok hospodárenia 34 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 699 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 973 €.5 tis.2,5 tis.0+12+363+34+1,7 tis.+4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 €. 2022: výsledok hospodárenia 363 €. 2023: výsledok hospodárenia 34 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 699 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 973 €.5 tis.2,5 tis.0+12+34202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 242 €, vlastné imanie 12 779 €. 2022: aktíva 14 245 €, vlastné imanie 13 142 €. 2023: aktíva 14 115 €, vlastné imanie 13 175 €. 2024: aktíva 16 312 €, vlastné imanie 14 874 €. 2025: aktíva 21 304 €, vlastné imanie 18 847 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 242 €, vlastné imanie 12 779 €. 2022: aktíva 14 245 €, vlastné imanie 13 142 €. 2023: aktíva 14 115 €, vlastné imanie 13 175 €. 2024: aktíva 16 312 €, vlastné imanie 14 874 €. 2025: aktíva 21 304 €, vlastné imanie 18 847 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 242 €, vlastné imanie 12 779 €. 2022: aktíva 14 245 €, vlastné imanie 13 142 €. 2023: aktíva 14 115 €, vlastné imanie 13 175 €. 2024: aktíva 16 312 €, vlastné imanie 14 874 €. 2025: aktíva 21 304 €, vlastné imanie 18 847 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 085 €, finančné účty 9 157 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 523 €, finančné účty 5 722 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 086 €, finančné účty 5 029 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 063 €, finančné účty 6 249 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 931 €, finančné účty 3 373 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 085 €, finančné účty 9 157 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 523 €, finančné účty 5 722 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 086 €, finančné účty 5 029 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 063 €, finančné účty 6 249 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 931 €, finančné účty 3 373 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 085 €, finančné účty 9 157 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 523 €, finančné účty 5 722 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 086 €, finančné účty 5 029 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 063 €, finančné účty 6 249 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 931 €, finančné účty 3 373 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 12 779 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 463 €. 2022: vlastné imanie 13 142 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 103 €. 2023: vlastné imanie 13 175 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 940 €. 2024: vlastné imanie 14 874 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 438 €. 2025: vlastné imanie 18 847 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 457 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 12 779 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 463 €. 2022: vlastné imanie 13 142 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 103 €. 2023: vlastné imanie 13 175 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 940 €. 2024: vlastné imanie 14 874 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 438 €. 2025: vlastné imanie 18 847 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 457 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 12 779 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 463 €. 2022: vlastné imanie 13 142 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 103 €. 2023: vlastné imanie 13 175 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 940 €. 2024: vlastné imanie 14 874 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 438 €. 2025: vlastné imanie 18 847 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 457 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 136 €. 2022: daň z príjmu 142 €. 2023: daň z príjmu 161 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 404 €.500250013614216134040420212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 136 €. 2022: daň z príjmu 142 €. 2023: daň z príjmu 161 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 404 €.500250013614216134040420212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 136 €. 2022: daň z príjmu 142 €. 2023: daň z príjmu 161 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 404 €.500250013614216134040420212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby25,9 tis.25,5 tis.17,3 tis.20,7 tis.35,5 tis.
Výsledok hospodárenia12363341,7 tis.4 tis.
Aktíva13,2 tis.14,2 tis.14,1 tis.16,3 tis.21,3 tis.
Vlastné imanie12,8 tis.13,1 tis.13,2 tis.14,9 tis.18,8 tis.
Daň z príjmu136142161340404
Zadlženosť3,5 %7,7 %6,7 %8,8 %11,5 %

aj 06/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
35,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
21,3 tis.
Vlastné imanie
18,8 tis.
Daň z príjmu
404
Zadlženosť
11,5 %

2024

Tržby
20,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
16,3 tis.
Vlastné imanie
14,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
8,8 %

2023

Tržby
17,3 tis.
Výsledok hospodárenia
34
Aktíva
14,1 tis.
Vlastné imanie
13,2 tis.
Daň z príjmu
161
Zadlženosť
6,7 %

2022

Tržby
25,5 tis.
Výsledok hospodárenia
363
Aktíva
14,2 tis.
Vlastné imanie
13,1 tis.
Daň z príjmu
142
Zadlženosť
7,7 %

2021

Tržby
25,9 tis.
Výsledok hospodárenia
12
Aktíva
13,2 tis.
Vlastné imanie
12,8 tis.
Daň z príjmu
136
Zadlženosť
3,5 %

aj 06/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API