prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Building Construction Team, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47793392aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 05. 201412 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
46 741 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Building Construction Team, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47793392
daňové identifikačné číslo
2024094545
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 6, 04011 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 05. 2014
V registri
12 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 50632/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
517460
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 05. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu27. 05. 2014—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom27. 05. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí27. 05. 2014—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností27. 05. 2014—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok27. 05. 2014—
Reklamné a marketingové služby27. 05. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí27. 05. 2014—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu27. 05. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 05. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby27. 05. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla27. 05. 2014—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom27. 05. 2014—
Finančný leasing27. 05. 2014—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení27. 05. 2014—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve26. 08. 2020—
Čistiace a upratovacie služby26. 08. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024094545: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024094545Obdobia daňových registráciíDIČ 2024094545: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024094545Obdobia daňových registráciíDIČ 2024094545: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024094545
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202409454510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 06. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 prepadlo do straty −5 698 € a znížila tržby o ▼72 % na 46,7 tisíc eur.

Tržby

46 741 €

▼ 72,1 %

Výsledok hospodárenia

−5 698 €

▼ 147,7 %

Aktíva

28 476 €

▼ 40,7 %

Vlastné imanie

9 805 €

▼ 36,8 %

Zadlženosť

65,6 %

Hrubá marža

−12,2 %

Čistá marža

−12,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby05/2014 — 12/2014: tržby 67 230 €. 2015: tržby 81 114 €. 2016: tržby 168 492 €. 2017: tržby 167 594 €. 2018: tržby 46 741 €.200 tis.100 tis.067,2 tis.81,1 tis.168,5 tis.167,6 tis.46,7 tis.05/2014 — 12/20142015201620172018Tržby05/2014 — 12/2014: tržby 67 230 €. 2015: tržby 81 114 €. 2016: tržby 168 492 €. 2017: tržby 167 594 €. 2018: tržby 46 741 €.200 tis.100 tis.067,2 tis.168,5 tis.46,7 tis.05/2014 — 12/201420162018Tržby05/2014 — 12/2014: tržby 67 230 €. 2015: tržby 81 114 €. 2016: tržby 168 492 €. 2017: tržby 167 594 €. 2018: tržby 46 741 €.200 tis.100 tis.020152018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia05/2014 — 12/2014: výsledok hospodárenia 6 304 €. 2015: výsledok hospodárenia −6 037 €. 2016: výsledok hospodárenia −1 701 €. 2017: výsledok hospodárenia 11 937 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 698 €.20 tis.0−10 tis.+6,3 tis.−6 tis.−1,7 tis.+11,9 tis.−5,7 tis.05/2014 — 12/20142015201620172018Výsledok hospodárenia05/2014 — 12/2014: výsledok hospodárenia 6 304 €. 2015: výsledok hospodárenia −6 037 €. 2016: výsledok hospodárenia −1 701 €. 2017: výsledok hospodárenia 11 937 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 698 €.20 tis.0−10 tis.+6,3 tis.−1,7 tis.−5,7 tis.05/2014 — 12/201420162018Výsledok hospodárenia05/2014 — 12/2014: výsledok hospodárenia 6 304 €. 2015: výsledok hospodárenia −6 037 €. 2016: výsledok hospodárenia −1 701 €. 2017: výsledok hospodárenia 11 937 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 698 €.20 tis.0−10 tis.20152018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie05/2014 — 12/2014: aktíva 15 990 €, vlastné imanie 11 304 €. 2015: aktíva 26 942 €, vlastné imanie 5 267 €. 2016: aktíva 41 421 €, vlastné imanie 3 566 €. 2017: aktíva 48 056 €, vlastné imanie 15 503 €. 2018: aktíva 28 476 €, vlastné imanie 9 805 €.50 tis.25 tis.005/2014 — 12/20142015201620172018Aktíva a vlastné imanie05/2014 — 12/2014: aktíva 15 990 €, vlastné imanie 11 304 €. 2015: aktíva 26 942 €, vlastné imanie 5 267 €. 2016: aktíva 41 421 €, vlastné imanie 3 566 €. 2017: aktíva 48 056 €, vlastné imanie 15 503 €. 2018: aktíva 28 476 €, vlastné imanie 9 805 €.50 tis.25 tis.005/2014 — 12/201420162018Aktíva a vlastné imanie05/2014 — 12/2014: aktíva 15 990 €, vlastné imanie 11 304 €. 2015: aktíva 26 942 €, vlastné imanie 5 267 €. 2016: aktíva 41 421 €, vlastné imanie 3 566 €. 2017: aktíva 48 056 €, vlastné imanie 15 503 €. 2018: aktíva 28 476 €, vlastné imanie 9 805 €.50 tis.25 tis.020152018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív05/2014 — 12/2014: dlhodobý majetok 7 858 €, zásoby 2 111 €, pohľadávky 484 €, finančné účty 5 537 €. 2015: dlhodobý majetok 5 808 €, zásoby 3 015 €, pohľadávky 17 308 €, finančné účty 811 €. 2016: dlhodobý majetok 3 758 €, zásoby 8 304 €, pohľadávky 29 149 €, finančné účty 210 €. 2017: dlhodobý majetok 1 708 €, zásoby 1 524 €, pohľadávky 4 815 €, finančné účty 40 009 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 178 €, finančné účty 23 298 €.50 tis.25 tis.005/2014 — 12/20142015201620172018Štruktúra aktív05/2014 — 12/2014: dlhodobý majetok 7 858 €, zásoby 2 111 €, pohľadávky 484 €, finančné účty 5 537 €. 2015: dlhodobý majetok 5 808 €, zásoby 3 015 €, pohľadávky 17 308 €, finančné účty 811 €. 2016: dlhodobý majetok 3 758 €, zásoby 8 304 €, pohľadávky 29 149 €, finančné účty 210 €. 2017: dlhodobý majetok 1 708 €, zásoby 1 524 €, pohľadávky 4 815 €, finančné účty 40 009 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 178 €, finančné účty 23 298 €.50 tis.25 tis.005/2014 — 12/201420162018Štruktúra aktív05/2014 — 12/2014: dlhodobý majetok 7 858 €, zásoby 2 111 €, pohľadávky 484 €, finančné účty 5 537 €. 2015: dlhodobý majetok 5 808 €, zásoby 3 015 €, pohľadávky 17 308 €, finančné účty 811 €. 2016: dlhodobý majetok 3 758 €, zásoby 8 304 €, pohľadávky 29 149 €, finančné účty 210 €. 2017: dlhodobý majetok 1 708 €, zásoby 1 524 €, pohľadávky 4 815 €, finančné účty 40 009 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 178 €, finančné účty 23 298 €.50 tis.25 tis.020152018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív05/2014 — 12/2014: vlastné imanie 11 304 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 686 €. 2015: vlastné imanie 5 267 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 675 €. 2016: vlastné imanie 3 566 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 855 €. 2017: vlastné imanie 15 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 553 €. 2018: vlastné imanie 9 805 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 671 €.50 tis.25 tis.005/2014 — 12/20142015201620172018Štruktúra pasív05/2014 — 12/2014: vlastné imanie 11 304 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 686 €. 2015: vlastné imanie 5 267 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 675 €. 2016: vlastné imanie 3 566 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 855 €. 2017: vlastné imanie 15 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 553 €. 2018: vlastné imanie 9 805 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 671 €.50 tis.25 tis.005/2014 — 12/201420162018Štruktúra pasív05/2014 — 12/2014: vlastné imanie 11 304 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 686 €. 2015: vlastné imanie 5 267 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 675 €. 2016: vlastné imanie 3 566 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 855 €. 2017: vlastné imanie 15 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 553 €. 2018: vlastné imanie 9 805 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 671 €.50 tis.25 tis.020152018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu05/2014 — 12/2014: daň z príjmu 1 778 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,8 tis.960960960005/2014 — 12/20142015201620172018Daň z príjmu05/2014 — 12/2014: daň z príjmu 1 778 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,8 tis.960005/2014 — 12/201420162018Daň z príjmu05/2014 — 12/2014: daň z príjmu 1 778 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.0960020152018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)05/2014 — 12/2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby67,2 tis.81,1 tis.168,5 tis.167,6 tis.46,7 tis.
Výsledok hospodárenia6,3 tis.−6 tis.−1,7 tis.11,9 tis.−5,7 tis.
Aktíva16 tis.26,9 tis.41,4 tis.48,1 tis.28,5 tis.
Vlastné imanie11,3 tis.5,3 tis.3,6 tis.15,5 tis.9,8 tis.
Daň z príjmu1,8 tis.9609609600
Zadlženosť29,3 %80,5 %91,4 %67,7 %65,6 %

2018

Tržby
46,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,7 tis.
Aktíva
28,5 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
65,6 %

2017

Tržby
167,6 tis.
Výsledok hospodárenia
11,9 tis.
Aktíva
48,1 tis.
Vlastné imanie
15,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
67,7 %

2016

Tržby
168,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,7 tis.
Aktíva
41,4 tis.
Vlastné imanie
3,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
91,4 %

2015

Tržby
81,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−6 tis.
Aktíva
26,9 tis.
Vlastné imanie
5,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
80,5 %

05/2014 — 12/2014

Tržby
67,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6,3 tis.
Aktíva
16 tis.
Vlastné imanie
11,3 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
29,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API