prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

STAHL-ACÉL s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47787708aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 05. 201412 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
998 406 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STAHL-ACÉL s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47787708
daňové identifikačné číslo
2024097339
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Súdna 1, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 05. 2014
V registri
12 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 37374/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
278787
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby22. 05. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 05. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 05. 2014—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod)22. 05. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu22. 05. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb22. 05. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby22. 05. 2014—
Administratívne služby22. 05. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov22. 05. 2014—
Reklamné a marketingové služby22. 05. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024097339: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024097339Obdobia daňových registráciíDIČ 2024097339: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024097339Obdobia daňových registráciíDIČ 2024097339: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024097339
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202409733910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 zvýšila zisk o ▲244 % na 14 201 € a zvýšila tržby o ▲18 % na 998,4 tisíc eur.

Tržby

998 406 €

▲ 17,7 %

Výsledok hospodárenia

14 201 €

▲ 244,3 %

Aktíva

42 274 €

▲ 54,5 %

Vlastné imanie

39 632 €

▲ 55,8 %

Zadlženosť

6,2 %

Hrubá marža

1,7 %

Čistá marža

1,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby05/2014 — 12/2014: tržby 62 306 €. 2015: tržby 312 376 €. 2016: tržby 718 008 €. 2017: tržby 848 000 €. 2018: tržby 998 406 €.1 mil.500 tis.062,3 tis.312,4 tis.718 tis.848 tis.998,4 tis.05/2014 — 12/20142015201620172018Tržby05/2014 — 12/2014: tržby 62 306 €. 2015: tržby 312 376 €. 2016: tržby 718 008 €. 2017: tržby 848 000 €. 2018: tržby 998 406 €.1 mil.500 tis.062,3 tis.718 tis.998,4 tis.05/2014 — 12/201420162018Tržby05/2014 — 12/2014: tržby 62 306 €. 2015: tržby 312 376 €. 2016: tržby 718 008 €. 2017: tržby 848 000 €. 2018: tržby 998 406 €.1 mil.500 tis.020152018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia05/2014 — 12/2014: výsledok hospodárenia 3 663 €. 2015: výsledok hospodárenia 2 746 €. 2016: výsledok hospodárenia 9 898 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 125 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 201 €.20 tis.10 tis.0+3,7 tis.+2,7 tis.+9,9 tis.+4,1 tis.+14,2 tis.05/2014 — 12/20142015201620172018Výsledok hospodárenia05/2014 — 12/2014: výsledok hospodárenia 3 663 €. 2015: výsledok hospodárenia 2 746 €. 2016: výsledok hospodárenia 9 898 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 125 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 201 €.20 tis.10 tis.0+3,7 tis.+9,9 tis.+14,2 tis.05/2014 — 12/201420162018Výsledok hospodárenia05/2014 — 12/2014: výsledok hospodárenia 3 663 €. 2015: výsledok hospodárenia 2 746 €. 2016: výsledok hospodárenia 9 898 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 125 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 201 €.20 tis.10 tis.020152018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie05/2014 — 12/2014: aktíva 19 972 €, vlastné imanie 8 663 €. 2015: aktíva 21 582 €, vlastné imanie 11 409 €. 2016: aktíva 77 156 €, vlastné imanie 21 307 €. 2017: aktíva 27 358 €, vlastné imanie 25 431 €. 2018: aktíva 42 274 €, vlastné imanie 39 632 €.100 tis.50 tis.005/2014 — 12/20142015201620172018Aktíva a vlastné imanie05/2014 — 12/2014: aktíva 19 972 €, vlastné imanie 8 663 €. 2015: aktíva 21 582 €, vlastné imanie 11 409 €. 2016: aktíva 77 156 €, vlastné imanie 21 307 €. 2017: aktíva 27 358 €, vlastné imanie 25 431 €. 2018: aktíva 42 274 €, vlastné imanie 39 632 €.100 tis.50 tis.005/2014 — 12/201420162018Aktíva a vlastné imanie05/2014 — 12/2014: aktíva 19 972 €, vlastné imanie 8 663 €. 2015: aktíva 21 582 €, vlastné imanie 11 409 €. 2016: aktíva 77 156 €, vlastné imanie 21 307 €. 2017: aktíva 27 358 €, vlastné imanie 25 431 €. 2018: aktíva 42 274 €, vlastné imanie 39 632 €.100 tis.50 tis.020152018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív05/2014 — 12/2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 854 €, finančné účty 9 118 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 102 €, finančné účty 4 480 €. 2016: dlhodobý majetok 2 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 271 €, finančné účty 74 385 €. 2017: dlhodobý majetok 1 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 306 €, finančné účty 25 302 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 657 €, finančné účty 31 617 €.100 tis.50 tis.005/2014 — 12/20142015201620172018Štruktúra aktív05/2014 — 12/2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 854 €, finančné účty 9 118 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 102 €, finančné účty 4 480 €. 2016: dlhodobý majetok 2 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 271 €, finančné účty 74 385 €. 2017: dlhodobý majetok 1 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 306 €, finančné účty 25 302 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 657 €, finančné účty 31 617 €.100 tis.50 tis.005/2014 — 12/201420162018Štruktúra aktív05/2014 — 12/2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 854 €, finančné účty 9 118 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 102 €, finančné účty 4 480 €. 2016: dlhodobý majetok 2 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 271 €, finančné účty 74 385 €. 2017: dlhodobý majetok 1 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 306 €, finančné účty 25 302 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 657 €, finančné účty 31 617 €.100 tis.50 tis.020152018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív05/2014 — 12/2014: vlastné imanie 8 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 309 €. 2015: vlastné imanie 11 409 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 173 €. 2016: vlastné imanie 21 307 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 55 849 €. 2017: vlastné imanie 25 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 927 €. 2018: vlastné imanie 39 632 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 642 €.100 tis.50 tis.005/2014 — 12/20142015201620172018Štruktúra pasív05/2014 — 12/2014: vlastné imanie 8 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 309 €. 2015: vlastné imanie 11 409 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 173 €. 2016: vlastné imanie 21 307 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 55 849 €. 2017: vlastné imanie 25 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 927 €. 2018: vlastné imanie 39 632 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 642 €.100 tis.50 tis.005/2014 — 12/201420162018Štruktúra pasív05/2014 — 12/2014: vlastné imanie 8 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 309 €. 2015: vlastné imanie 11 409 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 173 €. 2016: vlastné imanie 21 307 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 55 849 €. 2017: vlastné imanie 25 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 927 €. 2018: vlastné imanie 39 632 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 642 €.100 tis.50 tis.020152018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu05/2014 — 12/2014: daň z príjmu 1 033 €. 2015: daň z príjmu 1 517 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 2 880 €.5 tis.2,5 tis.01 tis.1,5 tis.2,9 tis.2,9 tis.2,9 tis.05/2014 — 12/20142015201620172018Daň z príjmu05/2014 — 12/2014: daň z príjmu 1 033 €. 2015: daň z príjmu 1 517 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 2 880 €.5 tis.2,5 tis.01 tis.2,9 tis.2,9 tis.05/2014 — 12/201420162018Daň z príjmu05/2014 — 12/2014: daň z príjmu 1 033 €. 2015: daň z príjmu 1 517 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 2 880 €.5 tis.2,5 tis.020152018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)05/2014 — 12/2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby62,3 tis.312,4 tis.718 tis.848 tis.998,4 tis.
Výsledok hospodárenia3,7 tis.2,7 tis.9,9 tis.4,1 tis.14,2 tis.
Aktíva20 tis.21,6 tis.77,2 tis.27,4 tis.42,3 tis.
Vlastné imanie8,7 tis.11,4 tis.21,3 tis.25,4 tis.39,6 tis.
Daň z príjmu1 tis.1,5 tis.2,9 tis.2,9 tis.2,9 tis.
Zadlženosť56,6 %47,1 %72,4 %7,0 %6,2 %

2018

Tržby
998,4 tis.
Výsledok hospodárenia
14,2 tis.
Aktíva
42,3 tis.
Vlastné imanie
39,6 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
6,2 %

2017

Tržby
848 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
27,4 tis.
Vlastné imanie
25,4 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
7,0 %

2016

Tržby
718 tis.
Výsledok hospodárenia
9,9 tis.
Aktíva
77,2 tis.
Vlastné imanie
21,3 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
72,4 %

2015

Tržby
312,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
21,6 tis.
Vlastné imanie
11,4 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
47,1 %

05/2014 — 12/2014

Tržby
62,3 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
20 tis.
Vlastné imanie
8,7 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
56,6 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API