prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

STATUS IT s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47786159aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 06. 201412 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STATUS IT s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47786159
daňové identifikačné číslo
2024105930
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlavná 81/A, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 06. 2014
V registri
12 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 35950/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1080169
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 06. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 06. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 06. 2014—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 06. 2014—
čistiace a upratovacie služby19. 06. 2014—
správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu19. 06. 2014—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 06. 2014—
prenájom hnuteľných vecí19. 06. 2014—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom11. 07. 2014—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu11. 07. 2014—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok11. 07. 2014—
Donášková služba11. 07. 2014—
Chov vybraných druhov zvierat08. 02. 2018—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve08. 02. 2018—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá08. 02. 2018—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve08. 02. 2018—
Poskytovanie služieb v rybárstve08. 02. 2018—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava08. 02. 2018—
Výroba potravinárskych výrobkov08. 02. 2018—
Výroba kŕmnych zmesí08. 02. 2018—
Výroba nápojov08. 02. 2018—
Textilná výroba08. 02. 2018—
Odevná výroba08. 02. 2018—
Spracovanie kože08. 02. 2018—
Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi08. 02. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva08. 02. 2018—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba08. 02. 2018—
Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov08. 02. 2018—
Výroba koksu a rafinovaných produktov08. 02. 2018—
Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov08. 02. 2018—
Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov08. 02. 2018—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov08. 02. 2018—
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava08. 02. 2018—
Keramická výroba08. 02. 2018—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu08. 02. 2018—
Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu08. 02. 2018—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov08. 02. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu08. 02. 2018—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov08. 02. 2018—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok08. 02. 2018—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí08. 02. 2018—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely08. 02. 2018—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky08. 02. 2018—
Výroba bižutérie a suvenírov08. 02. 2018—
Výroba hudobných nástrojov08. 02. 2018—
Výroba hračiek a hier08. 02. 2018—
Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia08. 02. 2018—
Výroba sviečok a tieniacej techniky08. 02. 2018—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov08. 02. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 02. 2018—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m08. 02. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby08. 02. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 02. 2018—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla08. 02. 2018—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami08. 02. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla08. 02. 2018—
Sťahovacie služby08. 02. 2018—
Prevádzka malých plavidiel08. 02. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave08. 02. 2018—
Prevádzkovanie úschovní08. 02. 2018—
Kuriérske služby08. 02. 2018—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností08. 02. 2018—
Prevádzkovanie výdajne stravy08. 02. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach08. 02. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce08. 02. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok08. 02. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov08. 02. 2018—
Finančný lízing08. 02. 2018—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt08. 02. 2018—
Záložne08. 02. 2018—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt08. 02. 2018—
Faktoring a forfaiting08. 02. 2018—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu08. 02. 2018—
Vedenie účtovníctva08. 02. 2018—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení08. 02. 2018—
Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzky08. 02. 2018—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly08. 02. 2018—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied08. 02. 2018—
Zadávanie klinického skúšania liečiv08. 02. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky08. 02. 2018—
Dizajnérske činnosti08. 02. 2018—
Fotografické služby08. 02. 2018—
Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií08. 02. 2018—
Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií08. 02. 2018—
Služby požičovní08. 02. 2018—
Informačná činnosť08. 02. 2018—
Administratívne služby08. 02. 2018—
Verejné obstarávanie08. 02. 2018—
Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení08. 02. 2018—
Prevádzkovanie jaslí08. 02. 2018—
Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií08. 02. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti08. 02. 2018—
Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie08. 02. 2018—
Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu08. 02. 2018—
Dopravná zdravotná služba08. 02. 2018—
Prevádzkovanie vodnej záchrannej služby08. 02. 2018—
Poskytovanie sociálnych služieb08. 02. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení08. 02. 2018—
Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty08. 02. 2018—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu08. 02. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí08. 02. 2018—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť08. 02. 2018—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne08. 02. 2018—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela08. 02. 2018—
Poskytovanie služieb osobného charakteru08. 02. 2018—
Výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby08. 02. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024105930: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024105930Obdobia daňových registráciíDIČ 2024105930: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024105930Obdobia daňových registráciíDIČ 2024105930: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024105930
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202410593010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −200 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−200 €

▼ 69,5 %

Aktíva

35 272 €

bez zmeny

Vlastné imanie

14 403 €

▼ 1,4 %

Zadlženosť

59,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 30 770 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 27 109 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.50 tis.25 tis.030,8 tis.027,1 tis.0020172018201920202021Tržby2017: tržby 30 770 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 27 109 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.50 tis.25 tis.030,8 tis.027,1 tis.0020172018201920202021Tržby2017: tržby 30 770 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 27 109 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 216 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 756 €. 2019: výsledok hospodárenia 17 136 €. 2020: výsledok hospodárenia −118 €. 2021: výsledok hospodárenia −200 €.20 tis.0−5 tis.+216−3,8 tis.+17,1 tis.−118−20020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 216 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 756 €. 2019: výsledok hospodárenia 17 136 €. 2020: výsledok hospodárenia −118 €. 2021: výsledok hospodárenia −200 €.20 tis.0−5 tis.+216−3,8 tis.+17,1 tis.−118−20020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 216 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 756 €. 2019: výsledok hospodárenia 17 136 €. 2020: výsledok hospodárenia −118 €. 2021: výsledok hospodárenia −200 €.20 tis.0−5 tis.+216−200201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 351 €, vlastné imanie 1 341 €. 2018: aktíva 4 251 €, vlastné imanie −2 415 €. 2019: aktíva 35 302 €, vlastné imanie 14 721 €. 2020: aktíva 35 268 €, vlastné imanie 14 603 €. 2021: aktíva 35 272 €, vlastné imanie 14 403 €.50 tis.0−2,5 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 351 €, vlastné imanie 1 341 €. 2018: aktíva 4 251 €, vlastné imanie −2 415 €. 2019: aktíva 35 302 €, vlastné imanie 14 721 €. 2020: aktíva 35 268 €, vlastné imanie 14 603 €. 2021: aktíva 35 272 €, vlastné imanie 14 403 €.50 tis.0−2,5 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 351 €, vlastné imanie 1 341 €. 2018: aktíva 4 251 €, vlastné imanie −2 415 €. 2019: aktíva 35 302 €, vlastné imanie 14 721 €. 2020: aktíva 35 268 €, vlastné imanie 14 603 €. 2021: aktíva 35 272 €, vlastné imanie 14 403 €.50 tis.0−2,5 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 €, finančné účty 1 249 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 251 €. 2019: dlhodobý majetok 10 997 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 118 €, finančné účty 4 187 €. 2020: dlhodobý majetok 10 997 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 118 €, finančné účty 4 153 €. 2021: dlhodobý majetok 10 997 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 118 €, finančné účty 4 157 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 €, finančné účty 1 249 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 251 €. 2019: dlhodobý majetok 10 997 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 118 €, finančné účty 4 187 €. 2020: dlhodobý majetok 10 997 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 118 €, finančné účty 4 153 €. 2021: dlhodobý majetok 10 997 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 118 €, finančné účty 4 157 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 €, finančné účty 1 249 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 251 €. 2019: dlhodobý majetok 10 997 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 118 €, finančné účty 4 187 €. 2020: dlhodobý majetok 10 997 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 118 €, finančné účty 4 153 €. 2021: dlhodobý majetok 10 997 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 118 €, finančné účty 4 157 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 1 341 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 €. 2018: vlastné imanie −2 415 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 666 €. 2019: vlastné imanie 14 721 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 581 €. 2020: vlastné imanie 14 603 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 665 €. 2021: vlastné imanie 14 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 869 €.50 tis.0−2,5 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 1 341 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 €. 2018: vlastné imanie −2 415 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 666 €. 2019: vlastné imanie 14 721 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 581 €. 2020: vlastné imanie 14 603 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 665 €. 2021: vlastné imanie 14 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 869 €.50 tis.0−2,5 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 1 341 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 €. 2018: vlastné imanie −2 415 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 666 €. 2019: vlastné imanie 14 721 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 581 €. 2020: vlastné imanie 14 603 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 665 €. 2021: vlastné imanie 14 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 869 €.50 tis.0−2,5 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 532 €. 2019: daň z príjmu 3 331 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.005323,3 tis.0020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 532 €. 2019: daň z príjmu 3 331 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.005323,3 tis.0020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 532 €. 2019: daň z príjmu 3 331 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby30,8 tis.027,1 tis.00
Výsledok hospodárenia216−3,8 tis.17,1 tis.−118−200
Aktíva1,4 tis.4,3 tis.35,3 tis.35,3 tis.35,3 tis.
Vlastné imanie1,3 tis.−2,4 tis.14,7 tis.14,6 tis.14,4 tis.
Daň z príjmu05323,3 tis.00
Zadlženosť0,7 %156,8 %58,3 %58,6 %59,2 %

aj 05/2014 — 12/2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−200
Aktíva
35,3 tis.
Vlastné imanie
14,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
59,2 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−118
Aktíva
35,3 tis.
Vlastné imanie
14,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
58,6 %

2019

Tržby
27,1 tis.
Výsledok hospodárenia
17,1 tis.
Aktíva
35,3 tis.
Vlastné imanie
14,7 tis.
Daň z príjmu
3,3 tis.
Zadlženosť
58,3 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
4,3 tis.
Vlastné imanie
−2,4 tis.
Daň z príjmu
532
Zadlženosť
156,8 %

2017

Tržby
30,8 tis.
Výsledok hospodárenia
216
Aktíva
1,4 tis.
Vlastné imanie
1,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,7 %

aj 05/2014 — 12/2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API